«Būs diena pēc Putina»

23

Komentāri (23)

Uldis.M42 23.01.2024. 16.33

Kapēc, kamēr pēdējais krievu necilvēks nav pārstājis maitāt manas mīļās planētas gaisu, man būtu jāiespringst par M.D. Mengeli un par Staļina un Rūzvelta 5. kolonnu Eiropā?

0
0
Atbildēt

2

  Uldis.M42 > Uldis.M42 23.01.2024. 17.09

  Ko es tev varu atbildēt? Vienīgi lai: “Путинский вялый рудитент по всей твоей фашисткой роже”

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Uldis.M42 23.01.2024. 18.07

  Tāds Edvards Radzinskis -”про “гений Сталина””- esot teicis -”VEĻIKII, no KAKOI ZLAĢEI”-. … … Piekrītu tiem, kuri saka, ka Staļins bija ģeniālāks par Hitleru. … Ģeniālāks ĻAUNDARIS !!! … … Tātad Jums ”kolpant” es piekrītu, bet ne Uldim M42, kurš nenovērtē “гений Сталина” – ģeniālāko ļaundari. … …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 23.01.2024. 22.32

  Jūs rakstījāt-‘’ Я не считаю Сталина гением и нормальным.’’- . … … Es nezinu, kā vērtēt to ‘’normalitāti’’, ja kāds apzināti, mērķtiecīgi iznīcina savus cīņubiedrus, savas valsts iedzīvotājus … (varbūt normāls, bet ‘’zlaģei veļikii’’) . … … Nesen dzirdēju to E.Radzinska teikto, tāpēc nolēmu palielīties ar savu ‘’gudrību’’, nevis Jūsu kārtējā komentāra dēļ. … … Nezinu vai par Staļinu, Hitleru pareizi lietot vārdu ‘’ģēnijs’’, bet ļoti ietekmīgi viņi bija. … … Turklāt V.Suvorova, M. Soloņina vērtējumā Staļins bijis viltīgāks, gudrāks par Hitleru. … Staļins vairāk klausījies…, bet Hitlers vairāk runājis un neieklausījies savos ģenerāļos. … … Ko no tā secināt? … Vajag uzklausīt arī nepatīkamus viedokļus, lai beigās pieņemtu pareizākos lēmumus. … … … Labi ka Jūs –‘’ .. категорически не оправдываю действия Путина’’- . … … Bet kā saprast šo –‘’.. ” защитника нацистов, то бишь украинцев’’- ??? … … Nezinu kur citur ir Jūsu komentāri, tāpēc nevaru vērtēt.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 24.01.2024. 12.21

  Es tiešām nelasīju tos citus komentārus… un nesapratu, kā tā domā tie Jūsu oponenti. … … Nekur netiku attaisnojis Hitleru, NEKUR !!! … … Ja divi ļaundari, tad saprotams, ka arī Hitlers, ka arī Staļins, ka abi. … … … Ko te nesaprotat? … Abus nosodu. … Nu cik var zelēt gandrīz visiem EIROPĀ zināmas lietas. …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 24.01.2024. 16.59

  Nosodu Mengeles slavētājus, nosodu Staļina slavētājus un pieminekļu licējus, nosodu visus noziedznieku aizstāvjus. … … Internets pilns ar visādiem slavētājiem – visus nosodu. … Ko vēl sameklēsiet – tos arī nosodu (uz priekšu). …. … Vai visi citi tad paliek nacisti, ja Jums neatskaitās. … Pieļauju, ka atvainosieties par to ”nacist”, ja vispār saprotat, ko pats sarunājāt. …

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 24.01.2024. 20.11

  Nekas nemainās. … Es nosodīju visus ļaundarus un to “atbalstītājus”. … Jūs vienalga NENOSODĪJĀT Krievijas agresiju un slepkavošanu Ukrainā !!! … … Jūs to bombardēšanu, slepkavošanu – pielīdzinājāt
  komentēšanai. … … Paldies. Sapratu!!!

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 21.01.2024. 17.33

nu te pilna pakaļa ar krievu troļļiem , kā viņi te tiek iekšā Ločmeles kundze… nevajag laist tos krievu lopus te… krievijas žurnāliste jau viņus definēja kā dzīvniekus….

+1
-1
Atbildēt

0

  J.šveiks > Ilze Pētersone 21.01.2024. 17.28

  Nu ko tu te sapļ…pardon iekakāji ,patin saprati? es nexujā!

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 19.01.2024. 18.35

Problēma ir daudz dziļāka – dienā “Pēc Putina” būs nākamais “Putins” un iespējams pilnīgs pašnāvnieks, kurš to atompogu arī nospiedīs. Kamēr masu mediji kā galveno šī kara cēloni nesāks atklāt tieši reliģiskos motīvus, kari uz Zemes joprojām turpināsies. Bet visu ir iespējams pārtraukt. Pagaidām tā ir tikai fantastiska versija, bet iespējams, ka tas ir vienīgais ceļš, lai novērstu Zemes civilizācijas bojāeju. Grāmata par to jau ir izdota tikai masu mediji par šo grāmatu klusē. Un iespējams, ka tikai dažus mirkļus pirms pasaules gala pēkšņi sāks atjēgties.
“Piecas minūtes pirms apokalipses” – faila adrese:
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb

0
-1
Atbildēt

0

no malas 19.01.2024. 16.16

Raksts labs un emocionals. Taču, vai bija nepieciešams Siliņas citāts uz IR vāka un Hosama teiktais 2.lpp. ?
Parāk komplimentāri vienai partijai. . Tas rada šaubu ēnu par zurnāla objektivitati.

+2
-6
Atbildēt

0

Uldis.M42 19.01.2024. 14.56

Krievus mīlošo JV/Progresīvo līdzskrējēji, jādomā, prot krievu valodu, tāpēc es tiem ieteiktu noklausīties, ko par karu un Putina kājslauķiem saka ukrainietes, kuras neņem no Sorosa naudu, kas notriepta ar Ukrainas sieviešu un bērnu asinīm. https://www.youtube.com/watch?v=IScqBmMBekw

+2
-4
Atbildēt

0

Uldis.M42 19.01.2024. 13.28

Pēc krievu necilvēku iebrukuma Ukrainā un to pastrādātām zvērībām Bučā, Irpeņā, Mariopulē un citur, kādas savulaik pastrādāja arī to tēvi un vectēvi Staļina un Rūzvelta sarīkotā baisā karā, atklāti nostāties krievu pusē, slavēt Putinu, Čikatilo, Staļinu, Jagodu, Ježovu, vairs neskaitās labais tonis. Pat kādreiz saldais zilais pārītis: Šlesers ar Ušakovu, to vairs neatļaujas.
Ir pamats uzskatīt, ka kremlis šodien nefinansē IR, lai to nekompromitētu, kā savulaik Dienu, kur Ločmele, Ēlerte, Ozoliņš, Raudseps, Ašerādens nemitīgi gānīja naciķus un slavēja LC kremļa kuces. Šodien JV/Progresīvo varas oficiozs, kam ASV, Ukrainas, Latvijas un tradionālās Eiropas civilizācijas ienaidnieki: Soross, Obama, Pelosi, Baidens, ir svētās govis, ēd no starptautiskā finanšu noziedznieka Sorosa rokas.

+1
-1
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Uldis.M42 19.01.2024. 17.08

  Ne tikai Rumbulā. Žīdu izcelsmes krievu necilvēks Šustins un tā rokaspuiši – каратели slepkavoja latviešus un citu tautu mierīgos iedzīvotājus katrā mazpilsētā un ciematā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Uldis.M42 18.01.2024. 13.47

Par klauna Zeļenska, kurš kategoriski atteicās atjaunot izmeklēšanu Burisma un Hantera Josifoviča korupcijas lietā, lomu, daudz runāts un rakstīts. Toreiz pēc vicepreža, Putina kuces Josifa Baiģena, prasības no amata tika patriekts Ukrainas ģenerālprokurors, Šokins, kurš vadīja izmeklēšanas procesu un izmeklēšana tika pārtraukta. Ja, ievērojot Ukrainas likumu prasības cīņai pret korupciju, izmeklēšana būtu atjaunota, ASV marksistu, korumpantu un sodomītu parķija, nekādā ziņā nebūtu atļāvusies tik nekaunīgi pēc savu kremļa saimņieku lekāliem nozagt vēlēšanas 2020. gadā. Baltā namā būtu palicis Rīcības Prezidents Trampa kungs, kurš bija iedevis Ukrainai Kongresa piešķirtos Javelin un Stinger, kam pirms tam savu veto bija uzlicis melnādainis Obama. Ar tiem 2022. gada februārī ukraiņi apturēja krievu uzbrukumu, bez kuriem Kijiva noteikti būtu kritusi 3 dienās.
Trampa laikā, kad pateicoties viņa administrācijas enerģētikas politikai, naftas cenas bija 30 – 40 dolāri, Putins bija kluss, kā pelīte aiz virtuves slotas paslēpusies un par kara eskalāciju nevarēja būt pat runas.
Zeļenskis ne tikai izdarīja visu, lai Baiģens tiktu Baltā namā, tas izrādīja savu nicinājumu jaunievēlētam kongresam, no kura ir atkarīgas ieroču piegādes un tā vietā, lai ar to tiktos pēc tā nonākšana Kapitolijā, pēc Baiģena rīkojuma aizbrauca atvadīties no vecās šmaras Pelosi vadītā aizejošā kongresa. Zeļenska sieva tā vietā, lai katrs viņas teikums būtu par palīdzību Ukrainai, sanāksmē, laikam Nujorkā, dirsa par sieviešu līdztiesību, bet pats klauns, izliekoties par idiotu, kurš nesaprot, ka tieši karš veicina klimata izmaiņas, ANO runāja par ASV ģem-parķijas un citu marksistisko pidrillu jājamzirdziņu, globālo sasilšanu. Lai aizvainotu Ukrainas karavīrus, Zeļenskis par armijas runas vīru/sievu ielika dzimumu mainījušu organismu.
Neskatoties uz visiem ģenerāļa Zalužnija pārmetumiem Obamas – Sorosa administrācijai par ieroču piegāžu pārtraukšanu, uz to, ka ārlietu ministrs Dmitro Kuleba, ir pilnībā nomainījis plati par Trampa kungu un Putina kājslauķi Baiģenu, Zeļenskis ietiepīgi turpina pūst Baiģena ļengano ādas fleitu. Tāds iespaids, ka tā olas ir ieliktas Sorosa lombarda seifā un, ka tas kopā ar paģeļņikiem dala finansiālo palīdzību Ukrainai ar Obamu, Sorosu un Baiģenu.
Par Burisma un Hantera Baiģena korupciju sakarīga žīda video: https://www.youtube.com/watch?v=PKecyvRFqk0

+1
-7
Atbildēt

1

  uno78 > Uldis.M42 18.01.2024. 17.00

  klauna Zeļenska, Putina kuces Josifa Baiģena, ASV marksistu, korumpantu un sodomītu parķija, vecās šmaras Pelosi, Zeļenska sieva dirsa par sieviešu līdztiesību, marksistisko pidrillu, dzimumu mainījušu organismu, Putina kājslauķi Baiģenu, kopā ar paģeļņikiem
  utt.
  Kāpēc autor pazemo tos, kuri patiešām ir ko sasnieguši un ir par Ukrainu?
  Vai žēl, ka nav veicies?
  Čepmens, Mamikins?

  0
  -2
  Atbildēt

  2

  Uldis.M42 > uno78 18.01.2024. 20.56

  Esmu pietiekoši uzskaitījis, ko ļaunu Ukrainai ir nodarījuši Obama, Soross, Baiģens un visa viņu marksistiskā zagļu un pederastu varza. Es būtu priecīgs, ja kādam to izdzimteņu līdzskrējējam pietiktu pelēkās vielas smadzeņu garozā man oponēt.
  Minēšu piemēru: Baiģens seksuāli mazotnē izmantoja savu meitu, kas šodien ir atkarīga no smagām narkotikām, kad gāja ar to kopīgi dušā. To viņa aprakstīja savā dienasgrāmatā, kas bija nonākusi Project Veritas rīcībā. Par ierakstu autentiskumu liecina:
  1. FBI par visu varu centās to no Project Veritas izmānīt vai izspiest, lai neļautu nonākt atklātībā tik šausminošām lietām.
  2. Ashley Biden to intervijā vēlāk pati apliecināja.
  Ko viņš bērnībā darīja ar savu dēlu, kurš arī ir narkomāns, sabiedrība pagaidām vēl nezin.
  Tad lūk, es gribētu, lai kāds uzrakstītu, ka tā nav taisnība un es to ar tīru sirdsapziņu nosauktu par melīgu kuces bērnu, jeb sagaidītu skaidrojumu, kāpēc Baiģens tā darīja un kāpēc tas bija labi.
  Kādus darbus Hanters Baiģens, kurš pastāvīgi ir alkohola vai narkotiku reibumā, darīja čekas firmā Burisma, kuras grāmatvede ir nogalināta, bet tās vadītājs vairs nelien no Maskavas laukā? Par ko viņš saņēma 3,5 miljonus?
  Kādas rebes tas narkomāns, kurš par narkotiku lietošanu bija patriekts no ASV flotes, pastāvīgi varēja taisīt ar ĶTR komparķijas līderiem, no kuriem saņēma simtiem miljonu lielas naudas summas, kas aprakstīts viņa dzērumā vai narkotisko vielu iespaidā padirstā Laptop, ko darbnīcas īpašnieks, kam ierīce bija nodota remontā un aizmirsta un pēc laika likumīgi pārgāja tā īpašumā, kuras saturu diemžēl par vēlu publicēja New York Post? Kas bija Big Gay, kam kā aprakstīts Laptop pienācās 10% no darījumu summas, tas bija Josifs, jeb drīzāk imigrants no Kenijas Baraks Obama? Kāpēc kad Ķīnas komunisti pērk Šleseru ir slikti, bet kad pirka ASV viceprezi, tas bija labi?
  Kāpēc kad dokumenti, kurus Prezidents Tramps ar savu mandātu bija likumīgi atslepenojis un glabājās drošībā viņa mājās, skaitījās noziegums, bet dokumenti, kurus Baiģans kā viceprezis vispār nedrīkstēja iznest laukā, kas atradās Hantera mājas, kuru pastāvīgi apmeklēja narkotiku tirgotāji un maukas, tātad noteikti arī spiegi no Ķīnas un krievijas, garāžā neskaitījās noziegums?
  Kāpēc laikā kad ASV visi bija sadzīti karantīnā, kad visiem bija uzmauktas divkāršas un trīskāršas maskas, Obama atļāvās svinēt savu 60 dzimšanas dienu, kur visas sabraukušās padibenes un sulaiņi bija bez maskām, kāpēc pusdienās, kuras kuce Pelosi rīkoja, lai vāktu oficiālus, atšķirībā no under-the-table money, ziedojumus parķijai, nevienam nebija masku, kāpēc Alexandria Ocasio-Cortez laikā, kad ģem-parķija centās visiem uzmaukt maskas, uzspļāva saviem pastulbiem atbalstītājiem, uzdzīvodama Maiami nakstklubos neuzliekot masku?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  uno78 > Uldis.M42 20.01.2024. 19.05

  Jūs variet uzskaitīt vēl ko vairāk, bet riebuma sajūta tik un tā paliks pret Jūsu rakstīto, nevis pret ASV, vai Ukrainu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > uno78 20.01.2024. 20.42

  Pastāsti man labāk organism, kura relišers ir anālās vagīnas sekrēta smaka, kāpēc prātiņu izkūkojušais Baiģens nepilda Senāta un Kongresa pieņemto un viņa paša 2022. gada 9. maijā parakstīto Lend Lease likumu? Atgādināšu, ka lai krievi varētu nogalināt desmitiem miljonu skaistu, talantīgu un labsirdīgu eiropiešu, iznīcināt simtiem pilsētu, sagrābt pusi Eiropas un tiktu sagrauta pasaules kārtība, kas 1/4 planētas noveda pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta, ASV ģem-parķija piespieda amerikāņus vergot Staļina kara mašīnai 24/7 un tērēja Lendlīzei 10% no ASV valsts budžeta.
  Es esmu par ASV un Ukrainu un tāpēc esmu pārliecināts, ka būtu tikai taisnīgi, ja visām padibenēm: neliešiem, plānprātiņiem, parazītiem, nēģeru rasistiem un pederastiem, kas balsojuši par ģem-parķiju, nopūtu ausis, bet šmarām noietu mati, bet recidīva gadījumā atkal noietu mati un nu jau pavisam, bet 10 000 ASV ģem-parķijas augstāko amatpersonu, tai skaitā to noziegumu līdzdalībnieku, kā Baiģena dēls un brālis, Pelosi dēls, finansētāju, kā Soross, Cukerbergs, Geits, Beizoss, viņu melīgo ruporu: CNN, NYT, WaPo vadības, desmitiem augstskolu marksistisko profesoru, Sorosa algotie tiesneši un prokurori ir sodāmi ar nāvi, visu to dēliem, mazdēliem un mazmazdēliem jāparedz kastrācija, bet to pirmās pakāpes tuviniekiem deklasēšanu.
  Lai pat katram dirstā drāztam morālam kroplim būtu vairāk skaidrības, kas ir viņa pielūgtā ASV marksistu, korumpantu un sodomītu banda, minēšu vienu gadījumu.
  Kad Latvijā sejas maskas mazumtirdzniecībā maksāja 0,4 – 0,5 eiro, kuces Pelosi radinieks Kalifornijas gubernators Gavins Ņūsoms no Ķīnas transporta firmas par nodokļu maksātāju naudu par 5 dolāriem gabalā iegādājās miljardu tieši tādu pat lētu masku. Ķīnā ar tādu nozagtu summu pietiktu vairākiem tūkstošiem publisku nāvessodu. Ja Reigana un Švarcenegera laikā Kalifornija skaitījās vispievilcīgākais štats, tad šodien tur noziedzība aug ģeometriskā progresijā, narkomānija jau sasniegusi griestus, bet no augsās vēl klauvē, nodokļi žņaudz nost iedzīvotājus, tur ir visdārgākais benzīns, no turienes pārsvarā uz Teksasu un Floridu mūk biznesi. Tāda pat nelaime piemeklējusi Ņujorkas, Čikāgas, Filadelfijas un citas kremļa 5. kolonnas pārvaldītās pilsētas.
  p.s. Es tā arī nesaņēmu atbildi, kāpēc tas, ka Baidens seksuāli izmantoja savu mazo meitu, bija labi.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > uno78 18.01.2024. 21.11

  Kāpēc ir labi, ka ASV ciniski utilizē milzīgus apjomus vēl labus ieročus, ar kuriem Ukraina varētu ātri uzvarēt, kāpēc Ukraina nevar saņemt iznīcināšanai nolemtos Tomahawk, ar kuriem dienas laikā no Sevastopoles varētu atstāt līdzenu asiņainu lauku, kāpēc ir labi, ka Nevadas tuksnesī glabājas 5000 Abrams, kurus tik daudz nevajadzētu pat ja ASV būtu jākaro vienlaikuispret Ķīnu, Indiju, Brazīliju un Indonēziju

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

mumss 18.01.2024. 12.00

Spoži. Ieraudzīts, saskatīts, uzrakstīts. Un dziļi.

0
0
Atbildēt

1

  jabis41 > mumss 23.01.2024. 06.23

  dziļi raksti būtu labi raksti , man sekls jautājums par moskaļiem Ukrainā, dzirdēju, ka šo priekšniecība tiekot pa kluso vākta nost, Tad ir cerība, ka atlikušie pārvērtīsies par hohoļiem un nešaus hohoļiem mugurā, bet šaus uz krievu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam