Ķīnas dārzeņi

8

Komentāri (8)

Andris Vītols 22.01.2024. 03.18

Šis bija ļoti zems līmenis !!! … … Tad jau arī Ušakovs, Ždanoka … -” принимали решения в пользу других стран ЕС, учитывая, кто именно доноры в ЕС.”- … … Esat ”pazaudējis sportisko formu” !!!

0
0
Atbildēt

0

karlis.gertmanis 20.01.2024. 09.18

skaļi kliegt jau šlesers prot.

+2
0
Atbildēt

0

uno78 18.01.2024. 17.31

Labāk maksāsim Ķīnai par tēju nekā Krievijai par graudiem

0
0
Atbildēt

0

vvilums 18.01.2024. 14.01

Kājiņu masāža noteikti būs “jāatstrādā”. Par cik šoreiz pārdevies?

+3
0
Atbildēt

0

Zinta Arista Zemzare 18.01.2024. 11.19

Nu nevajag nekādus pirkšanas – pārdošanas līgumus slēgt ar Ķīnu. Viss, ko esam pirkuši, nav kārtīgi nostrādāts, ir paviršs. Kam mums tādas preces vajag?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.01.2024. 05.25

vakar ltv1 rādīja Kariņu – kā cilvēks izmanto savus valdības ministra resursus , lai īstenotu EP priekšvēlēšanu kampaņu
Man viņa tā kā palika drusku žēl, tāds ar iedragātu pārliecību izskatījās, bet tad padomāju – ak es naivā siļķe tāda – vai viņam pret mani ir kaut miljonā daļiņa žēluma ?

vai viņš un viņa parteigenoses kaut viens kaut ar mazāko smadzeņu šūniņu padomā par cilvēkiem Latvijā, jeb tikai par sevi , savu ģimeni, savu biznesu, savu dzīvi –

un par korupciju – ak, ja visa korupcija būtu viena vienīga varnešu vizināšanās un lidināšanās par ārvalstu naudu – tad jau mēs te zaļi un laimīgi dzīvotu

bet par patieso korupciju, kas valsti ir saēdusi līdz pamatiem – par to IR uzrakstīt un analizēt nespēj

diemžēl

+3
-5
Atbildēt

0

Sskaisle 18.01.2024. 05.21

Man patīk Šodienas jautājuma raidījumi. Patīk žurnālistes Bērtulsones komunikācijas stils. Vienīgie Š.J. raidījumi, kuri , manuprāt, bija stipri tendenciozi bija par stambulas konvenciju – esmu pārlieicnāta, ka žurnāliste bija spiesta iztapt valsts ideoloģiskajam uzstādījumam, ka tauta jāpārdod big pharma.

Bet ne par to, lūk, klausījos Š.j. ar darba devēju konfed. vad. Biti – viņš saka, ka ekonomiski Latvijas uzņēmēji ir loti ļoti ieinteresēti sadarboties ar Ķīnu.
Tad otra neskaidrība – tā absurdā situācija, ka it kā nesadarbojamies ar krieviju, it kā pret krieviju ir sankcijas un tad it kā sadarbojamies, lasīju, ka pat notriektajā krievu tehnikā Ukrainā ir pašā Ukrainā ražotas detaļas.

Nu – mūs nabagus tramda, ka mēs te kremlini un ka valsts nodevēji, vecie čekisti aicina ziņot varas iestādēm par visu aizdomīgo ???!!!!, bet vienlaicīgi – ir absolūts haoss informācijā – tad ir sanlkcijas vai nav, tad valstu vadītāji var pateikt skaidri un gaiši , ka novērsīs sankciju pārkāpumus vai nevar.

Par šo gadījumu – es domāju, ka viena lieta ir ko mums stāsta jaunās vienotības mediji, cita lieta, ko paši cilvēki izsecina – redz kāds šļesers malacis – gādās, lai mums būtu bizness un lai ekonomika darbotos.

Kaut kādi skaidrojumi taču ir tiem faktiem, ka cilvēki balso un balsos par trampu , šļeseru un līdzīgiem politiķiem –

+2
-3
Atbildēt

1

  J.šveiks > Sskaisle 21.01.2024. 17.37

  nu te mīļā tev tād s haooss … nexujā nesap… negribēju saprast, vari izteiktiers īsāk?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam