Liela mēroga vēja projekti elektroenerģijas cenu stabilitātei

5

Komentāri (5)

Mimmi56 07.01.2024. 17.58

Zviedrijā vairāki lieli vēja parki ir uz bankrota robežas. Vēja enerģija bez subsīdijām nesedz savas izmaksas. Tajās tika ieguldīta liela nodokļu maksātāju nauda elektrosertifikātu veidā un citu subsīdiju veidā. Ir uzņēmums aiz uzņēmuma un beigās galā mātes uzņēmums Ķīnā, kas vispār nav kontaktējams. Izmaksas un rēķini tiek sūtīti no viena uz otra ar augstiem procentiem. Nauda pazūd. Uz peļņu necerēt. Var tikai cerēt, ka kāds būs, kas pēc 20-30 gadiem tos monstrus nomontēs.

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Mimmi56 07.01.2024. 19.06

  Gluži tāpat Putins pārdzīvoja par ASV slānekļa gāzes un naftas tehnoloģijām, kas krieviju un Irānas lupatgalvu režīmu gandrīz noveda līdz kraham. Ja kremlis un ASV ģem-parķija nebūtu tikuši vaļā no Trampa, Irānas un Venecuēlas fašistiskie režīmi jau būtu beigušies, bet krievu pasaule strauji tuvotos savam neizbēgamam galam.
  Varētu jau murgot par jaunu vēja parku iespējām, nu bet jau esošie visi noteikti nes peļņu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Uldis.M42 08.01.2024. 18.20

  Kad krietnie amerikāņi bija ievēlējuši Trampa kungu, krievijā visi minēja: parunās viņš ar Putinu vai neparunās un ja parunās tad kad. Pirmo reizi Putinam izdevās ar viņu pārmīt pāris teikumus Helsinkos, kad bija novaktējis Trampa kungu nākam laukā no tualetes. Nav zināms, ko viņi tur runāja, bet krievu lidojošie zārki pārstāja lidot pāri ASV kara lidmašīnām, kā bija pieraduši Putina melnās makakas laikā un saspīlējums Donbasā arī samazinājās, spriežot pēc kritušo skaita, 16 reizes. Kad Trampa kungam nepatika, ka Putins un Asads lidostā Sīrijā glabā lielus ķīmisko ieroču krājumus, ar norakstītiem Tomahawk no lidostas atstāja tīru lauku. Kad vagnerieši Deir ez Zoras provincē gribēja sagrābt kurdu naftas kompleksu, vairāk kā 200 vagneriešu tika aizsūtīti klausīties Kobzonu. Tramps aizmirsa pakonsultēties ar Putinu, pirms tika likvidēti Somālijas pirāti un Putina, Obamas un Asada teroristiskā organizācija IGIL. Nepatīkams pārsteigums Putinam un ASV ģem-parķijai bija terorista Nr 2 pēc Putina, Suleimani likvidācija Irākā. Pelosi un Obama toreiz bija ļoti satraukušies, bet Streips un Kariņš pieraudāja pilnus spilvenus.
  Trampa kungs ir ļoti pieklājīgs pat pret tādu mēslu, sadistisku, gļēvu pederastu – pedofīlu kā Putins. Viņš aprunājās ar mandu Kim un tas pēc ilgiem gadiem atdeva Korejas karā kritušo amerikāņu mirstīgās atliekas, pārstāja laist savas raķetes pāri Japānai un pārtrauca kodolizmēģinājumus, parunāja ar Sji Dzjiņpin un importa eksporta bilance izmainījās par labu ASV, aprunājās ar arābu līderiem un par lielu apbēdinājumu Putinam un Irānas lupatgalvām AAE ar Izraēlu nodibināja diplomātiskās attiecība, bet SA atļāva Izraēlas civilām lidmašīnām izmantot tās gaisa telpu. Zemo naftas cenu dēļ Putins visu Trampa kunga prezidentūras laiku bija kluss kā pelīte, kas paslēpusies aiz virtuves slotas. Vairāk kā Putinu Tramps nicināja tikai tā kājslauķus: Merkeli, Makronu, Obamu un Baidenu.
  Kad 2020. gadā tika nozagtas vēlēšanas un Baltā namā nonāca vecais plānprātiņš Baidens, tas nekavējoties piezvanīja Putinam, lai izteiktu savu padevību. Baidens žurnālistam nosauca Putinu par slepkavu un tūlīt lai paceltu naftas cenas, tikai aizliegti daudzi naftas un gāzes ieguves projekti ASV, tika pārtraukta naftas vada Keystone XL būvniecība, kas dotu iespēju vieglo naftu no Kanādas jaukt ar smago Teksasa naftu, lai to racionālāk izmantotu. Tika atceltas Trampa uzliktās sankcijas pret Nord Stream II, utt.
  No kura čekista sūdainā daikta tu izzīdi, ka Tramps, lai pārtrauktu karu, nedotu ieročus Ukrainai? Gluži otrādi. Pirmkārt viņš atceltu visus ģem-parķijas embargo ASV naftas un gāzes nozarei, kas novestu krieviju pie bada, otrkārt atdotu Ukrainai utilizācijai paredzētos ieročus, kuru milzīgi krājumi atrodas Nevadas un Arizonas tuksnešos konservācijā, ar kuriem ukraiņi ātri visu krievu pasauli padarītu par nebijušu. Varbūt pat 24 stundas vēl nebūtu pagājušas, kad Putins jau būtu sapratis, ka pizda viņam un visam planētas demogrāfiskam un bioloģiskam piesārņojumam, arī un izlūgtos mieru bez nosacījumiem.
  p.s. Laikam jau RT, Solovjinnij Pomjot un Skabeika nestāstīja, ka Tramps iedeva Ukrainai Javelin un Stinger, ar ko tika apturēts uzbrukums 2021. gada februārī, kam pirms tam veto bija uzlikusi Putina kuce Obama.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Uldis.M42 09.01.2024. 12.21

  А что так скромно опять пропустил про бизнес интересы Трампа в Москве? Вот тут никак не получалось выкрутиться?
  Да выкручивайся ты как хочешь, факт фактом-в Москве очень ждут победы Трампа, учитывая его фактически приятельские отношения с Путиным. Трамп за ДЕНЬ грозится войну прекратить. Что означает одно-просто скажет Украине, что не даст больше вооружение. Что, собственно, говоря и говорят республиканцы, прикрываясь вопросом границы, гибкий ты наш)

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 09.01.2024. 14.57

  Trampam tik “приятельские отношения с Путиным”, ka viņš atšķirībā no Baidena, pēc nonākšanas Baltā namā neuzskatīja par vajadzību tam mēslam pat pazvanīt. Kāpēc Trampa kungs ir Putina, viņa opričņiku un slimās asinskārās tumsonīgās un sātanisma apsēstās krievu pasaulītes baisākais murgs, es jau uzskaitīju 08.01.2024. 18.20 komentārā, nu bet es saprotu, “čukča nav lasītājs, čukča ir rakstītājs”. Lai man piedod čukči, vienkārši ir tāds teiciens. Es noteikti nedomāju, ka čukči, kuru gēniem tāpat kā visiem pārējiem homo sapiens gēniem ir 46 hromosomas, varētu būt pat uz pusi tik debili kā krievi.
  Kā zināms, bijušais krievijas kultūras !!!!!!!!! ministrs, bijušais Ņikitas Mihalkova mīļākais, Medinskis, apgalvoja ka krieviem, jeb no mums cilvēkiem atšķirīgo primātu, homo russicus, gēniem ir 47. hromosomas https://www.youtube.com/watch?v=M_E2_DgUeeE Neviens no krievijas feodāļiem to nav pat mēģinājis apstrīdēt un arī man tam ir jāpiekrīt.
  Kas attiecas uz kara pārtraukšanu 24 stundās, krieviem, kuru atmiņa nav ilgāka kā nēģiem, atgādināšu, ka pietika 2008. gadā Bušam ievest Melnā jūrā pāris ASV kara kuģu, lai Putinam uzreiz pārietu vēlēšanās sagrābt Tbilisi.
  Kad 1973. gadā kremļa atbalstītas 7 arābu valstis uzbruka Izraēlai, izcilais ASV prezidents Niksons, kas it kā skaitījās antisemīts, neskatoties uz visiem ģem-parķijas protestiem, iedeva Izraēlai tik daudz ieroču, kā tā vienā rāvienā sasita savus pretiniekus lupatās.
  Atkārtošos, ka Ukrainas apbruņošana neprasa finansu līdzekļus, jo ASV jau ir milzīgs daudzums utilizācijai nolemto norakstītu vēl labu ieroču, kādu nav krieviem un nekad nebūs, ar ko Ukrainai pietiktu lai krieviju notīrītu no pasaules kartes un visu teritoriju humanizētu, vai derusificētu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam