Kā būs?

2

Komentāri (2)

Sskaisle 31.12.2023. 09.27

Kāpēc mediji mums nesniedz pilnvērtīgu informāciju? Piemēram, šeit ir smalki un saprotami aprakstīts pamatojums, kāpēc LR PMLP atteica bēgļu statusu. Bet nav ne vārda, kāpēc Administratīvā tiesa šo lēmumu atcēla. Iznāk, ka ja maskavietei bija nauda tiesai, tad arī patiEsība ir viņas pusē. jaunās vienotības ministre – tauta grib zināt, KAS NOTIEK LATVIJĀ! Kāpēc mēs turpinam padzīt tautiešus un vest iekšā krievvalodīgos.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 31.12.2023. 09.39

  Kasjauns.lv šodien publicēts raksts par kārtējo gadījumu, kad

  Nr1- mediji nespēj sniegt objektīvu un saprotamu informāciju par tiesas lēmumu,

  Nr2-kad aprakstīta tipiska situācija par valstī notiekošo- bagāti ārzemnieki spēj tiesāties un brīnumaini uzvarēt visās tiesās. Kamēr mums iedzimtajiem aborigēniem pat Satversmes tiesa nepieņem pieteikumus, jo tie esot nepareizi uzrakstīti.

  Nr3- tātad – kādi politiskie spēki vada valsti? Tādi kam svarīgi iznīcināt ģimeni pieņemot stambulas konvenciju un tādi spēki, kam svarīgi turpināt dzīt latviešus trimdā vai nāvē un vest iekšā krievvalodīgos. Varu tikai fantazēt un minēt kas un cik maksā politiķiem par to. Un ir ļoti ļoti grūti noticēt runām par aizsardzības budžetu, par klimata nodokļiem, ja valdība rīkojas pretēji vārdos sludinātajam.

  Proti- es domāju, ka kremļa interesēs turpināsies valsts sagrāve no iekšienes un tās pamatiedzīvotāju iznīcināšana.

  Vai priekšlaicīgas saeimas vēlēšanas situāciju mainītu? Šaubos, jo acīmredzot kremlim nauda arī mūsu politiķu uzpirkšanai ir neierobežotā daudzumā

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam