Putina cūcene jeb Kā nepārvērtēt Krievijas amatpersonu retoriku

6

Komentāri (6)

Sskaisle 10.12.2023. 10.07

mūsu Rinkēvičš jau nekādus kalnus vēl nav gāzis. Tik daudz cik parādījis, ka nav tāds tukšmuldis kā levits bija. Un tauta jau par to vien ir ” panesusies” un mīlēt Rinkeiču par elementāru cilvēcību. Jo kā izkaltusi zeme alkst lietu, tā tauta alkst varoni – savas tautas
varoni

krieviem tāds ir poutins – viss ka s koncentrēts putinā ir tautas ideāls –

Zeleneskis ukraiņiem – nezinu, tiešām nezinu, vai un kā ukraiņi būtu pretojušies bez Zelenska –

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 14.12.2023. 15.19

  Bez Zeļenka, kurš pirms 2020. gada vēlēšanām izvēlējās nostāties plānprātīgā korumpētā večuka Baidena pusē, labi zinādams, ka kad Baidens bija viceprezis, Putins 2014. gadā sagrāba Krimu un daļu Donbasa.
  Tikai pateicotiem tam, ka Zeļenskis atteicās atjaunot Burisma un Hantera Baidena korupcijas izmeklēšanu, ASV marksistu, korumpantu un pederastu partija uzdrīkstējās tik nekaunīgi nozagt vēlēšanas.
  Ja Baltā namā būtu palicis Tramps, ar kura iedotiem Stinger un Javelin izdevās apturēt gājienu uz Kijivu bailēs, ka viņš viņam neaizsūta Trident, Putins būtu kluss kā pelīte aiz virtuves slotas, kā iepriekšējos 4 gadus.
  Ja Zaluzņijs valsts glābšanas vārdā kā Ulmanis, Franko un Pinočets izdarītu valsts apvērsumu, nebūtu vairs Zeļenskis, kurš tā vietā, lai nemitīgi atkārtotu par Lendlīzi, par milzīgiem ieroču krājumiem, kas atrodas iekonservēti tuksnešos, par tiem, ko pastāvīgi utilizē un par 4,8 miljardiem piešķirtiem un aizmirstiem iedod dolāriem, laiza tā putinososa anālo vagīnu, situācija varētu izmainīties uz labu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 10.12.2023. 09.41

esmu ievērojusi , ka tieši pēdējos apmēram divos mēnešos fb un jūtjūbis ir pārpilns ar putinu slavinošiem video – agrāk tā nebija
tikko nskatījos kā “labais ” putins glābj ģībstošu apsardzes karavīru kamēr makrons tādā pašā situācijā tam nepievērš uzmanību

un ar laiku tas iedarbojas uz cilvēku prātiem un ja vēl sasilēdzas kopā ar piemēram, sok lēmumu ļaut slepkavnieku nācijai startēt olimpiskajās spēlēs …

un tieši šādā aspketā ir papildus noziegums, ko dara mūsu kariņš –

jo cilvēkiem – sabiedrībām valsts vadītāju rīcības ir izšķiroši svarīgas –

visticamāk , ka viss sliktais, ko raksta par putinu pie mums, tā arī ir kamēr pasaulei putins tiek parādīts kā prātīgs labs sirsnīgs un saprotošs

pretī mēs varētu likt savu vadītāju – us – kurš/kuri ir vēl patiesāks un mīlētāks kā putins, bet k ur tas ir? nu kur?

tāpēc – man ir vēl viens arguments, kāpēc pieprasīt un prasīt uns agaidīt kariņa atkāpšanos no ministra posteņa un sagaidīt kara draudu apstākļos atbildīgu varnešu rīcību

0
0
Atbildēt

0

kolpants 10.12.2023. 00.47

Да и какая разница, что говорят российские политики? Все уже сказали наши местные типа Шноре, который в своей внутренней публикации откровенно заявил “. Šnore maijā publicētajā izdevumā raksta: “Daudzas no okupācijas sekām ir pārvarētas, taču krieviskā vide vēl arvien ir Latvijas realitāte. Kā savulaik teica sabiedrisko lietu ministrs Alfrēds Bērziņš, ja vienreiz ielaidīs krievu uti kažokā, ārā to dabūt būs grūti. Patiešām, redzam, ka PSRS laika krievvalodīgie iebraucēji lai arī pastāvīgi gāna un sunī Latviju, prom nebrauc. Vismaz ne tādā apjomā, kā latvieši to vēlētos.”

а потом, когда об этом стало широко известно, крутился как уж на сковородке ” я не русских имел ввиду” и типа для лояльных русских это не оскорбление, потому что “Они контекст понимают”

я понимаю, уважаемые pētnieki готовы на раз-два написать статью о том, что высказывания местных латышских политиков никак не влияют на местных русских, это просто риторика.

0
0
Atbildēt

0

kolpants 10.12.2023. 00.01

Kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā Latvija un pārējās Baltijas valstis ir veikušas lielu darbu, lai ierobežotu Krievijas informatīvās propagandas ietekmes kanālus. Tas arī labi atspoguļojas mūsu mediju telpā, kur Krievijas iespējas aizsniegt Latvijas vietējo auditoriju ir krietni sarukušas.

Autori ir Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieki

Господа, это просто п…ц какой-то. Мне вот очень интересно, сколько получают эти pētnieki? Которые искренне считают, что просто закрыть русскоязычные местные каналы- это большой труд. Уважаемые, этот труд занимает примерно пару часов-принять решение и потом его опубликовать.

А теперь немного реальности-уважаемые pētnieki! На дворе декабрь 2023 года. 2023, Карл!!! Не 1963, и даже не 1983! И даже тогда умудрялись слушать западное радио, несмотря на глушилки. Теперь же, пр развитии интернета, слова veikušas lielu darbu, lai ierobežotu Krievijas informatīvās propagandas ietekmes kanālus вызывают чуть ли не слезы огорчения и понимания, почему же мы все сильнее отстаем от Литвы и Эстонии. Потому что у нас pētnieki, которые искренне считают (и явно за неплохие зарплаты), что все, что нужно сделать – это просто закрыть местные русскоязычные каналы.
А различные интернет-решения, тот же ютюб, телеграмм-каналы: вы что, уважаемые pētnieki уверены, что русские в Латвии настолько тупые, что они после закрытия первого балтийского и НТВ Балтия пошли смотреть LTV1 и читать http://www.irir.lv.
Но увы, я уверен, все намного проще и банальнее. Pētnieki все прекрасно понимают. Но зачем им напрягаться, когда латышское общество с приятной легкостью оплатит их работу, и не будет задавать лишних вопросов. Все, что с них требуют политики-упорно твердить, что Латвия в плане интеграции все делает правильно, и вся проблема-только Путин.
И если будут правильно все транслировать, в следующем году они получат еще “немножко” денег на исследования, которые позволят и далее тихо-спокойно жить, иногда выпуская вот такие перлы насчет “большой работы”.
А если кто несогласен, так все очень просто-ату его, кремлина!

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 08.12.2023. 18.58

Pēc dažām dienām iznāks Andra Marta (Latvija) un Natālijas Boharitenko (Ukraina) uzrakstītā grāmata “Piecas minūtes pirms apokalipses”, kuras saturu veido pārdomas par šī kara reliģiskajiem cēloņiem. Putins un Medvedevs atklātā tekstā tos jau ir atklājuši tikai visi izliekas, ka neko tādu jau viņi nav pateikuši. Patiesībā viņi ir izteikuši briesmīgus draudus, kuri var beigties pat ar cilvēces bojā eju atomkarā. Grāmatā ir izteiktas idejas, kā šos draudus neitralizēt.
Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam