Pie sarunu galda

3

Komentāri (3)

Sskaisle 09.12.2023. 06.43

Brīnos un nevaru vien nobrīnīties par to nenormālo liekulību.
Tagad mums pat ir vesela jauna ministrija – ierēdņu simti – naudas notriekšanai.
Absurds!
Klimata ministrs slydina, ka meži jāizcērt , jo tā ir mežu apsaimniekošanas būtība.

Vienlaicīgi- tik elementāra lieta- atkritumu šķurošanā iesaistīt ne tikai patērētājus, bet arī ražotājus- tas nenotiek!

Es taupu naudu visur kur varu taupīt. Es principa pēc pārtiku pērku reizi nedēļā, ne biežāk. Saldumkāri apmierinu ņemot lielo medus podu, nevis pērkot zefīrus vai annas.

Bet- es nespēju saprast, kā pēc tās 1 iepirkšanās reizes jānes laukā atkritumi ar iepakojumiem vien.
Nu nav tas normāli.

Tie – piedodiet- es lamāšos atkal jo esmu dusmīga- tātad tie muldoņas miglumērkaķi notriec mūsu naudu lidinoties pa pasauli, ceļot nu jau līdz mākoņiem rēķinus par atkritumu izvešanu, bet – NEKO!!! nedarot, lai tos atkritumus ierobežotu.

Nu papīratkritumi – pie manas mājas uz konteinera rakstīts- papīrs un plastmasa. Tad kā – jebkuru plastmasu kopā ar papīriem?!

Olu čaumalas – bioatkritumi?
Cepšanai izmantota eļļa dabā nesadalās. Kur to likt? Es biju ciemos, kur sieva tramdīja vīru – t.i.- manā klātbūtnē rāja, ka tas neesot izdomājis, kur likt cepameļlās pārpalikumus, jo atkritumos nedrīkst un podā nolaist arī nedrīkst. Es klusēju. Jo es pannas- eļļu – noslauku salvetē un salvetes atkritumos. Un tad tik mazgāju.

Nesen man uzdāvāja mocarta marcipāna konfektes- 4 dažādos papīros iesaiņota kastīte.
Nu nav normāli! Un purmā un lielākā atbildība tiešām ir šiem liekulīgajiem bumbiņdirsējiem!

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 08.12.2023. 09.28

Varētu padomāt, ka 70 000 parazītu izklaides brauciens uz Dubaju ļoti samazinātu globālo sasilšanu. Cik lidmašīnu vajadzēja priekš tāda lēruma pacelt gaisā, ņemot vērā, ka daudzi līdzīgi Kariņam, lidoja personālās?
Taigas ugunsgrēki krievijā, kur jobano ES un ASV liberastu dēļ nekādi nevar ieviest ārējo pārvaldi, gaisā izmet vairāk CO2, nekās visas Vācijas ogļu TEC, ja tās strādātu, bet kvēpi, ko vējs aizpūš uz Arktiku pārklāj ledājus, neļaujot tiem atstarot siltumu. Obamas – Sorosa administrācijas ieviestā bargās sankcijas pret ASV naftas un gāzes industriju kas 3-4 reizes uzaudzējušas naftas cenas, dod milzu iespējas krievijai un Irānai karot un tagad jau arī Madoro gatavojas uzbrukt Gajānai, bet kari, kā zināms ne tikai izposta materiālās vērtības, iznīcina cilvēkus, bet arī nopietni paaugstina temperatūru uz planētas. Ja Putina kājslauķi – ASV valdošie marksisti, korumpanti un sodomīti, vēl pagājušā gada martā būtu atļāvuši Polijai atdot ukraiņiem savus Mig – 29 un Slovākijai savus S-300 un atdevuši Ukrainai visus utilizēšanai paredzētos Tomahawk, karš būtu beidzies vēl pagājušā gada vasarā ar absolūtā ļaunuma bezierumu kapitulāciju, būtu saglabātas simtu tūkstošu cilvēki dzīvības un materiālās vērtības triljona apmērā, kas būtu pietiekami visu Austrumeiropas māju jumtu noklāšanai ar saules beterijām.
Tankeri, kas tagad ved naftu uz ASV no amerikāņiem naidīgiem, bet Obamai un Sorosam draudzīgām Irānas un krievijas, arī patērē ne mazums mazuta.
Saprotams lieta, ka students, ko lielie zēni paņēma līdzi izpriecāties uz AAE, ir Vienotības komjaunietis, jautājums, vai tā ir Rinkēviča jaunā pasija?

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.12.2023. 06.38

nu un cik šitas pasākums mums – nodokļu maksātājiem izmaksaja un kādu ekoloģisko pēdu atstāja uz planētu ?

princips tas pats vecais – zaglis kliedz – ķeriet zagli – nelietība – !

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam