Ukrainas blokāde

4

Komentāri (4)

kolpants 10.12.2023. 01.23

Krievija pastiprina politisko un ekonomisko karu pret Rietumiem

Bet uz Polijas robežas turpinās Ukrainas kravu pārvadātāju bloķēšana.
Что, и Польша приказы Путина выполняет?

А может, просто не нужно банализировать ситуацию уровнем “все плохое – это дело рук Путина”? Тогда и ситуация будет более понятна и решения?
А то уже и Путин виноват, что Кариньш на частных самолетах очень полюбил летать.

0
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 09.12.2023. 07.05

Vakar ziņoja ka krievija un baltkrievija tomēr drīkstēs piedalīties olimpiskajās spēlēs.

Mans viedoklis ir ciets- Latvijai ir jāaicina visas demokrātiskās valstis boikotēt tādas asiņainas spēles un Latvijas sportistiem vienoti pirmajiem ir jāatsakās tādās spēlēs – kopā ar slepkavām piedalīties!

Nesen lasīju par 26 gadus vecu ukraiņu handbolistu, kurš miris frontē. Ukrainā karā jau nogalināti apmēram 230 Ukrainas sportisti.

Padaulē tas ir jāatgādina un jāsit pa bungām.
Te ir iespēja mūsu daiļdirsējiem politiķiem parādīt – attaisnot savu triekšanos pa pasauli – panākot krievu – baltkrievu izslēgšanu no Parīzes spēlēm, vai mūsu atteikšanos no spēlēm.

Nu tad parādām , ka mūsu vārdi saskan ar darbiem.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.12.2023. 06.46

tad iznāk , ka tomēr krievija ir varenāka un ietekmīgāka , ka tā visu var

tad jautājums tomēr ir atkal par mums pašiem – cik mēs esam vāji un kāpēc

kā ar Latvijas iekšējo drošību? vai sabiedrība , kura joprojām tiek šķelta ne tikai etniski – krievi – latvieši , bet arī sociāli – nabagie – bagātie un iedoloģiski – bērnu seksualizētāji, debilizētāji un bērnu glābēji utt. – par to pat netiek runāts un kāpēc?

ai labi, jākrēmo deguns , lai neapsalst un jāiet uz darbu – bet … jā es nesen jūjtūbī klausījos kāda šeices doktora lekciju , kurā viņš piemēram, pārmeta, ka nato bombardejis irāku un belgradu un lībiju, ka nato ir tikpat slikts, cik krievija un publika sajūsmā spiedza un paludēja – un neviens neatradās , kurš oponētu tam vecim – ka belgrada īstenoja Serebreņicas slaktiņu, vai, ka huseins nesadarbojās ar starptautiskajiem inspektoriem un vienlaicīgi bija liecības par ķimisko ieroču izmantošanu irākā …. un es nospriedu – ka izglītības nonivelēšana -tas, ko mūsu zaglīgā impotenta valdība arī īsteno – izglītības sistēmas sagraušana un cilvēku debilizēšana – tam ir vienkārši graujošas sekas – mēs pat to nepajēdzam , kas notiks informācijas laukā

+1
-3
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 10.12.2023. 01.26

  Хм, ну если бы вы были образованы, то знали бы, что:
  1. албанцы тоже не без греха в той войне были. Только вот почему-то к ним вообще никаких претензий не было.
  2. vienlaicīgi bija liecības par ķimisko ieroču izmantošanu irākā -пробирка с белым порошком у чиновника США не означает использование хим.оружия. А, кстати, мир потом как-то потребовал у США пояснений, почему шельмовали с доказательствами? Нет? А что так?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam