Vai viegli lietot medijus?

5

Komentāri (5)

Uldis.M42 01.12.2023. 12.20

Vispār jau mediji lieto latvietīšus, padarot tos par krieviem līdzīgiem zombijiem. Vai gan savādāk visa vara Latvijā būtu nonākusi kremli apkalpojošo zagļu un sodomītu rokās, kuru 14 gadu valdīšana radījusi valstij miljardiem lielus zaudējumus, bet bankrotējušais čekistu kājslauķis, Dombrovskis, ticis pie ES tirdzniecības komisāra amata?

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 01.12.2023. 09.08

Bija jāpaiet 30 gadiem lai cilvēki sāktu saprast to, kas patiesībā notiek Latvijā. Publicēšu pilnu manas pratināšanas, kura notika 1991.gada rudenī Mālpilī. tekstu.

Vispirms es paziņoju, ka esmu Mozus, kurš ir ieradies uz Zemes savu tautu 40 gadus vadāt pa tuksnesi. Šobrīd tas piepildās, apmēram tikai ap 2031.gadu Latvijai pavērsies iespēja atbrīvoties no čekistu un komunistu varas.

Nākamais arhetips. kurš manī tika atmodināts bija Jēzus arhetips.

Pēc tam antīko dievu arhetipi (Zevs un Ra), tad latviešu tautas Dieva arhetips un pratināšanas izskaņā – pats Dieva arhetips.
Kā latviešu tautas Dievs es pateicu šādus vārdus – Es esmu ieradies uz Zemes lai glābtu latviešu tautu no iznīcināšanas.
Kā Dievs – Es esmu ieradies uz Zemes lai glābtu pasauli no bojāejas.
Un bija vēl divi pareģojumi, no kuriem viens ir piepildījies jau pasen un otrs, kurš piepildās patreiz.
1. Es pateicu, ka gadījumā ja Mālpils tehnikumā tiks izvietota kara skola, Mālpils tehnikums tiks likvidēts. Tas jau ir piepildījies.
2. Ja Latvijā pie varas paliks tie paši cilvēki, kuri okupācijas laikā, tad Latvija kā valsts ies bojā un latvieši kā tauta izmirs. Šis pareģojums piepildās pašlaik.
Par šiem pareģojumiem jau esmu rakstījis divās savās grāmatās “Kristaps – slepenie protokoli” un “Piecas minūtes pirms apokalipses”.

Šobrīd dzīvi vēl ir divi mani pratinātāji un ari tas augstāka ranga VDK virsnieks, kurš par notikušo bija ļoti labi informēts. Šie cilvēki var visu apstiprināt, ja vien kādam žurnālistam vai vēsturniekam radīsies vēlēšanās un drosme kaut ko noskaidrot.

0
-2
Atbildēt

1

  kolpants > Atis Priedītis 01.12.2023. 09.45

  Если правильно понимаю, было решение симулировать сумасшедшего, и заявлено, что вы- Иисус. При это вас почему-то удивило, что хотели отправить в психиатрическую больницу на обследование?

  Ну вообще-то в любой стране если человек на допросе заявит, что он Иисус, а заодно и бог Перун, его легко могут отправить на проверку к психиатру.

  Про Малпилс лень долго искать, но по первым статьям кажется, что вначале ликвидировали техникум, и потом уже к этим помещениям проявило интерес МинОбороны

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > kolpants 01.12.2023. 10.06

  Nē, kara skolu Mālpils tehnikumā izvietoja jau 1991.gadā. Tehnikums tika likvidēts daudz vēlāk. Savukārt arhetipus manī atmodināja VDK darbinieki apmēram pusgadu cenšoties mani novest līdz pašnāvībai. Tā vietā, lai ietu bojā mana psihe izvēlējās 3 variantus: Tikšanās ar NLO, arhetipu atmošanās un ticība Dievam. Un es izdzīvoju. Iespējams, ka visā VDK vēsturē šāds cilvēks es esmu vienīgais.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 01.12.2023. 08.19

Lielie masu mediji mani, nu jau vairāk nekā 20 izdotu grāmatu autoru šobrīd ignorē pilnībā. Pēdējā publikācija par mani bija pirms 3 gadiem. Savukārt, es izmantojot sociālos portālus tomēr esmu atradis iespēju informēt cilvēkus gan par savām jaunajām izdotajām grāmatām, gan par nākotnes iecerēm.

Drīzumā tiks izdota mana pati jaunākā grāmata – fantastikas romāns “Piecas minūtes pirms apokalipses”. Zinot to, ka lielie masu mediji arī šo grāmatu ignorēs, es izmantoju jebkuru iespēju par šo grāmatu pastāstīt cilvēkiem.

Pievienoju nelielu jaunās grāmatas fragmentu:
Starpvalstu attiecības nākotnē
Publicēju vēl kādu fantastikas grāmatas “Piecas minūtes pirms Apokalipses” fragmentu. Drīzumā grāmata tiks izdota.

– Un kādas, pēc jūsu domām, varētu veidoties starpvalstu attiecības pēc tam, kad cilvēce būs pieņēmusi ideju par karu un cilvēku nogalināšanu pārtraukšanu?
– Blakus augsti attīstītām valstīm uz Zemes pastāv arī valstis ar ļoti lielām ekonomiskām un politiskām problēmām. Attīstītās valstis varētu palīdzēt mazāk attīstītām valstīm ar mērķi darīt visu, lai šīs valstis izkļūtu no nabadzības. Pēc principa – uzdāvināt makšķeri, nevis zivis. Šāda pieeja būtu pilnīgi jauns izaicinājums cilvēcei, un, manuprāt, tā nav nemaz tik utopiska kā sākotnēji tas varētu izskatīties.
– Un kādas ir jūsu prognozes par reliģiskās dzīves turpmākajiem notikumiem uz Zemes?
– Cilvēkiem ir jāsamierinās ar to, ka itin mierīgi blakus var sadzīvot visdažādāko reliģiju pārstāvji. Tā varētu būt godīga sacensība, kura ļautu saglabāt reliģisko uzskatu brīvību, nevienu cilvēku ar varu nepiespiežot pievienoties kādai no reliģijām.
– Bet varbūt, ka cilvēce nākotnē varētu vispār atteikties no Dieva idejas un reliģijām?
– Domāju, ka nē. Dieva arhetips ir iestrādāts katra cilvēka zemapziņā, un to izdzēst nav iespējams. Tuvojas brīdis, kad cilvēki sāks saprast, ka patiesais un vienīgais Dievs nes sevī mīlestības ideju un nekādā gadījumā neatbalsta karus un cilvēku nogalināšanas.
– Jūs tik ļoti pārliecinoši apgalvojat, ka Dieva arhetips ir paslēpts katra cilvēka zemapziņā, ka jāuzdod jautājums – no kurienes šī pārliecība?
– Vispirms jau tā ir mana personiskā pieredze. VDK veiktās pratināšanas rezultātā mana psihe tika sagrauta līdz līmenim: “Es esmu Dievs un esmu ieradies uz Zemes, lai glābtu cilvēci no bojāejas!”. Tātad – nevis lai cilvēkus sodītu par grēkiem un iznīcinātu pasauli, bet gan lai glābtu.
– Bet kāpēc daudzos citos Svētajos rakstos ir pausta pavisam cita ideja – veikt uz Zemes apokalipsi, pēc kuras tiks glābti tikai izredzētie, nevis visa cilvēce?
– Šie Svētie raksti ir radušies laikā, kad uz Zemes starp dažādām tautām risinājās cīņa par izdzīvošanu un saglabāšanos. Cilvēce nebija gatava pieņemt ideju par visu tautu un cilvēku vienlīdzību. Šādas idejas radās daudz vēlāk, tad, kad lielo reliģiju Svētie raksti bija pierakstīti un publicēti. Kaut ko izmainīt tajos ir praktiski neiespējami.
– Bet vai šobrīd pastāv iespēja reformēt reliģijas, lai no tām tiktu izņemti visi teksti, kuri pieļauj karus un cilvēku nogalināšanas?
– Drīzāk jau tas varētu notikt trijos gadījumos. Pirmais – īsi pirms tam, kad atomkara iespējamība būs gandrīz 100 procentīgi ticama. Otrais – ja uz pasaules sāks rasties jauna reliģija, kurā nebūs tekstu par naidu un ļaunumu. Tad pastāvošās reliģijas, lai pavisam neizzustu, būs spiestas mainīties. Trešais – oficiālu kontaktu nodibināšana ar citplanētu civilizācijām.

Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/2qafguk8m4

0
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam