Prezidents pret ģenerāli

5

Komentāri (5)

Uldis.M42 28.11.2023. 14.45

Es ļoti priecātos, ja ģenerālis Zalužnijs ietu savu valstu patriotu: Franko un Pinočeta, pēdās un izglābtu ukraiņu tautu un valsti no iznīcināšanas. Mazo, ar Baidenu apsēsto klaunu, vajadzēja gāzt vēl tad, kad tas atteicās atjaunot Ukrainas ģenerālprokurora Šohina uzsākto čekas firmas Burisma un Hantera Baidena korupcijas lietu, kad Hanters no uzņēmuma, kur krievijas FSB to bija ielikusi direktora padomē, saņēma 3,5 miljonus dolāru. Toreiz pēc pretīgā nēģera, Obamas, ieceltā Ukrainas vēstnieka rīkojuma ģenerālprokurors tika patriekts no amata. Kad Trampa kungs, ne kā Obama – Baidens izgrieza rokas Porošenko, liekot pārtraukt korupcijas izmeklēšanu, bet vienkārši aicināja Zeļenski pildīt savas valsts konstitūciju, proti, cīnīties pret korupciju un ienaidnieku valsts, krievijas, graujošo darbību, tad tas atteica, ka nevēloties iejaukties ASV vēlēšanās. Prātam neaptverami, atklātu nostāšanos kremļa draudziņa vēl kopš Brežņeva laikiem, Baidena, pusē, nosaukt par neiejaukšanos. Ja Zeļenskis būtu godprātīgi pildījis valsts vadītāja pienākumus, ASV marksistu, korumpantu un pederastu partija nebūtu uzdrīkstējusies tik nekaunīgi, pēc savu kremļa saimnieku lekāliem, nozagt vēlēšanas. Ja Baltā namā būtu palicis Rīcības Prezidents Trampa kungs, paranoidālais sadistiskais pedofīls Putins būtu rāmi palicis zem “škonkas” (guļas vieta cietuma kamerā) un neraustītu savu priekšādiņu, jo nekad nevarēja būt drošs, ka Trampa kungs tam neatsūta Trident, turklāt pie naftas cenas 30 dolāri, tam nebija ne mazāko iespēju eskalēt kara darbību.
Kad Baltā namā nonāca Baidens, atbalstot Irānas un Venecuēlas fašistiskos režīmus un krieviju, tas uzsāka vērienīgu ASV naftas un gāzes nozares graušanu, atcēla Trampa uzliktās sankcijas Nordstream II, aizliedza naftas vada “Keystone XL” būvniecību, tā panākot strauju naftas cenu pieaugumu 3-4 reizes. Pēc tam, kad kārtējo reizi pie sava drauga Putina viesojās CIP direktors Bērnss, tas Obamas – Sorosa administrācijai atveda prieka vēsti par Kijivu 3 dienās, Obama, Soross un Baidens jau pasūtīja sev jaunus uzvalkus Putina rīkotai Uzvaras parādei Kreščatikā un Baidens reizes 30 atkārtoja, ka ASV nekādā ziņā neiejauksies konfliktā, tikai apdirsās nolādētie izdzimteņi kremlī un ASV Baltā nama Orālā kabinetā. Tie visi neparedzēja ukraiņu tautas pašaizliedzību, bet, galvenais ASV un pasaules sabiedrības attieksmi pret krievijas agresiju.
Es liktu 10/1, ka Zeļenskis un tā līdzdalībnieki kopā ar ASV ģem-parķiju dala finansiālo palīdzību Ukrainai un tā olas tagad ir Vašingtonas, tātad arī Putina rokās un tikai bailes no tautas tam liedz atklāti atdot valsti saplosīšanai un ukraiņu tautu iznīcināšanai. Ja 2025. gadā Baltais nams paliks ģem-parķijas rokās, Zeļenskis varēs pārcelties uz ASV, kur tiktu legalizēti viņa sazagtie miljardi, dzīvot cepuri kuldams un lasot lekcijas ASV pederastu pārņemtās universitātēs par pus miljonu dolāru.

0
0
Atbildēt

0

kolpants 28.11.2023. 14.14

Interesanti, ka bijušajam prezidenta padomniekam un populāram kara komentētājam Oleksijam Arestovičam, kurš bīda savu kandidatūru nākamajām prezidenta vēlēšanām, uzticas tikai 48% aptaujāto

Ничего удивительного. Как выкинули из обоймы (про то попадание ракеты в жилой дом), так поменял риторику. А новая риторика уже не нравится самим украинцам, он там уже не только Россию критикует. А большинству всегда неприятно, когда кто-то критикует, даже если это и может быть правдой. Сразу желание навешать нужный ярлык. Ну очень знакомая ситуация-высказался, например, критично об интеграции, и все-ты кремлин. Потому что правильные граждане всегда колеблются исключительно в рамках колебаний генерального курса партии.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 28.11.2023. 06.37

Skat, kas ar mums ir noticis. Esam ES un NATO, mums būtu jāzeļ un jāgavilē, bet izmirstam, ekonomika nīkuļo un nav pazīmju, ka kaut kas mainīsies.
Kungiem galvenais ir stambulas konvencija, lai var drāzt bērnus likumīgi un tikumīgi…. mani tas šausmina- kas būs nākošais solis ceļā uz totalitārismu?

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 28.11.2023. 14.16

  Вот она, классическая обманка до 2004-достаточно вступить любой ценой в ЕС и заживем!
  Вступили любой ценой. И ВДРУГ оказалось, что наши фермеры получают меньше, чем конкуренты литовцы и эстонцы. ВДРУГ оказалось, что каждая страна все равно может себе выбить более выгодные условия и разные суммы денег из ЕС. ВДРУГ оказалось, что даже требования и рекомендации ЕС и ЕК можно трактовать по-разному. ВДРУГ оказалось, что зачастую наши политики просто свое нежелание напрягаться оправдывают “так Брюссель сказал”, а Брюссель вовсе так не говорил.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 28.11.2023. 06.30

Lasu,ko Plūtarhs stāsta par Peloponēsas karu. Un tik vien bieži ir tā sajūta,ka tās situācijas, tie varoņi un antivaroņi ir no mūsdienām.
Tā nemainīgā cilvēka daba. Kā spartietis Līsandrs uzvar atēniešus ar viltību un nodevību, kā pazemojas un ļauj sevi uzpirkt=nopirkt persiešiem, kuriem nauda netrūkst, kā cits spartietis apzog Līsandru. Un visur meli un nodevības un kaujas un tūkstošiem nāvessodu…
Skatījos filmas par 1.pasaules karu. Par ko karoja? Par naudu- par kunfu varu un ietekmi.
Ak, un esmu germanofīle. Uzskatu, ka Vāciju netaisnīgi vaino abu pasaules karu izraisīšanā. Visas valstis ar skubu metās karot.
Zelenskis ir un paliks varonis, jo valsti nepameta un neaizmuka. Kā viņam spēt atteikties no varas, ļaut sevi pastumt malā? Nezinu.
Jā un ukraiņi ir mani varoņi. Šodienas spartieši, vien ņemu vērā ko māca vēsture – par nemainīgo cilvēka dabu, par melu un manipulāciju ietekmi un to cik ļoti viss mainās….cik ļoti viss ir mainīgs.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam