Cenzē un pat dedzina!

11

Komentāri (11)

murrey 27.11.2023. 22.06

Ir taču kinofillmas, ko paredzēts skatīties tikai sākot no noteikta vecuma. Kāpēc nevarētu būt grāmatas, ko paredzēts lasīt tikai no noteikta vecuma? Vēl vairāk – tādām pat būtu jābūt.

0
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 27.11.2023. 16.35

Manuprāt tieši tāda pat būtu attieksme pret manu tikko uzrakstīto fantastikas žanra grāmatu “Piecas minūtes pirms apokalipses”. Bet lielie masu mediji ir izvēlējušies citu taktiku – pilnībā noklusēt gan manu, gan šīs grāmatas eksistenci. Pievienoju sociālajos portālos publicēto savu rakstu.

Es guļu 9 līdz 10 stundas diennaktī

Šī būs diezgan dīvaina atbilde uz jautājumu, kuru man reizēm uzdod. Dažu gadu laikā esmu uzrakstījis un izdevis nu jau vairāk nekā 20 savas grāmatas. Esmu lasījis, ka daudzi citi rakstnieki stundām ilgi raksta un piedzīvo arī radošos pārtraukumus, kuru laikā vispār neko nespēj “no sevis izspiest”. Bet tas nav mans gadījums. Es rakstīšanai katru dienu veltu tikai dažus mirkļus, jo patiesībā tikai pierakstu to ko man “kāds muļķis nodiktē”. Tieši tā lai mani apvainotu uzrakstīja kāds cilvēks, kurš sevi uzskata par ļoti lielu literatūras kritiķi.

Tas “muļķis, kurš man visu nodiktē” ir vai nu mana zemapziņa vai iedvesmas mirklis. Šobrīd man ir izdevies veiksmīgi bloķēt visus ņirdzīgo un neadekvāto komentāru rakstītājus. Šie cilvēki man tika veltījuši tik daudz agresīvu komentāru, ka no tiem varētu izveidot pat itin biezu grāmatu.

Tikko ir pabeigta, iespējams, mana pati labākā grāmata “Piecas minūtes pirms apokalipses”, kuru es uzrakstīju kopā ar Natāliju Bohatirenko no Ukrainas. Tieši pateicoties viņai es ļoti ātrā tempā šo grāmatu pabeidzu un sapratu, ka tā ir jāizdod. Ja grāmatu būtu uzrakstījis kāds no oficiāli atzītajiem rakstniekiem un šī grāmata tiktu reklamēta lielajos masu medijos, manuprāt, tā tiktu atzīta pat par sensacionālu un izdota ļoti lielās tirāžās.

Tā kā par mani lielie masu mediji klusē (noklusēšanas iemesls ir fakts, ka es ļoti atklāti rakstu par okupācijas laikā VDK veiktajām cilvēku vajāšanām), es šo grāmatu izdošu tikai 100 eksemplāru apjomā. Papildus visam arī pēc grāmatas izdošanas tā būs brīvi pieejama lasīšanai un lejupielādei interneta vidē.

Patreizējā grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.11.2023. 19.04

es saprotu, ka antenas mums katram uztver kaut ko savu – bet

nu pētu programmu , vai ir ko skatīties ltv – prieks kur tu rodies, laime kur kavējies- fima par par Brižitu Bardo, kura 15 gadu vecumā uzsāk attiecības ar pieaugušu vīrieti –

un nemēģiniet man iestāstīt, ka Latvijā nenotiek bērnu seksualizācija

francūžiem ir miljoniem filmu – tikko noskatijos klusuma jūru – bet nē = mūsu p… komandai vajag to, kur par mazām meitenītēm un lieliem vīriešiem

tpu tu negantība, sasodītā , un ko darīt? nu ko darīt?

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 23.11.2023. 06.34

ko es lasu medijos – mūsu pašu, kremļa medijus es nepatērēju –
korumpanti – visi , pilnīgi visi tiek attaisnoti , valsts cilvēkiem melo – māna cilvēkus – visus un par visu –

lūk railbaltica – nu jau zog vairs ne miljonus, bet miljardus – atklāti un ciniski

un lai nebūtu tā, ka kādam , kādai tantiņai ienāktu prātā par to pukoties un pukstēt -tad davai – radam citas problēmas – lai nodarbojas ar seksa jautājumiem

starp citu – kā tur bija vēsturē ar vladimiru iļjiču ļeņinu 1917.gadā un oktobra apvērsumu ? kas finansēja viņa trimdu un viņa atgriešanos krievijā ? Vācijas valdība un es tiešām jūtu tādas paralēles – mums stāsta vienu – dara citu

vakardien diskutēja par skolu jautājumu – tas pats – skolu karti vairs nepublicēs – nav ko cilvēkiem jaukties vaslts lēmumos – tie darīs kā gribēs un punkts

vai Latvijā neesošā iespēja sarīkot referendumus vai

fakts, ka Lietuvā zālēm uzcenojums ir 4 x , bet Latvijā 200 x un ka to var novērst tikai !!!! – ja valsts uzņemas maksāt šo 200 kārtīgo uzcenojumu , nevis vienkārši ierobežot farmācijas biznesa asiņainās – vārda burtiskā nozimē haizivis

https://www.la.lv/satiksmes-ministrs-par-rail-baltica-projekta-kavesanos-diemzel-beidzot-klaja-nakusi-daudzi-politiski-ilgstosi-slepti-noslepumi

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 23.11.2023. 06.38

  it kā ne par tēmu – it kānoskrēju no trases, bet patiesībā runa jau nav tikai par bernu seksuallizešanas propagandu, bet runa par varas īstenoto sabiedrības dekonstrukciju.

  starp citu – būtu interesanti , ja skolotāji drikstētu parādīt un saskaitīt tās 10 gadīgās meitenes, kurām ir gēla nagi un kuras regulāri lieto kosmētiku
  tos bernus – sievietes mēs jau tapat redzam ielās un autobusos ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 23.11.2023. 06.25

tas pats par stambulas konvenciju – klausos radio lr1 – tiek stāstīts – katru otro dienu dzirdu tādu apgalvojumu, ka stambulas konvencijas nepieciešamības noliedzēji ir kremļa aģenti, ka viņi Latvijas valsti izslēdz no Rietumu demokrātijas un grūž putina skavās utt.

Vienlaicīgi -lr1 un arī ltv1 domburšovā ziņo – nepilna puse aptaujāto ir pret konvenciju , no kā izdara secinājumu , ka nepilna puse valsts iedzīvotāju ir pret stambulas konvenciju –

klau – tad domājam tālāk – ja jau stambulas konv pretinieki ir kremlini , tad iznāk, ka nepilna puse Latvijas iedzivotāju ir par kremli , par kremļa ideoloģiju?

kaut kā dikti neiet kopā propaganda un īstenība un rada baigās bažas par notiekošo

es uzskatu, ka mēs vienkārši kosmiskā ātrumā esam izmetuši apli Rietumu demokrātijā un nu esam atgriezušies atpakaļ pie totalitārisma vārtiem – diemžēl

+1
-3
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 23.11.2023. 12.39

  Prieka vēsts visiem labas gribas cilvēkiem un traģisks notikums padibenēm, kas cīnās par Eiropas civilizācijas iznīcināšanu. Pēdējās Prezidenta vēlēšanās Argentīnā uzvarēja libertietis Havjers Milejs, kurš bija apsolījis pilnīgi pretēju kursu tam, kādu ir uzņēmusi Obamas – Sorosa administrācijas atbalstītā par korupciju tiesātā Putina kuce da Silva Brazīlijā. Ja īstenosies viņa pirmsvēlēšanu solītais liberālais (nejaukt ar liberastisko) kurss, kas visiem dod vienādas ne tiesības, bet gan iespējas, līdz minimumam samazina valsts iejaukšanos uzņēmējdarbībā un nodokļu slogu, atgriež konstitūcijā paredzēto vārda brīvību, paredz lietas un darbības saukt to īstos vārdos, būtiski samazināt ierēdņu – parazītu armiju un privilēģijas darba spējīgiem, kas sēž uz darba darītāju kakla, kas atgrieztu Argentīnu, kāda tā bija Huana Perona laikā līdz 1955. gadam, tā kļūtu par ceļa zvaigzni ne tikai Latīņamerikas, bet arī citām kremli apkalpojošo marksistisko sodomītu apspiestām tautām. Varbūt arī pastulbie latvietīši beidzot pārstātu ticēt propagandona Tomsona izplatītiem CNN un RT fake news.
  Ar lielu interesi piektdien noklausīšos krutpunkta vadītāja un pieaicināto žurnaļjugu smirdēšanu ēterā. Tie man parasti kalpo kā pH indikators (lakmusa papīrs). Pirms 2016. gada vēlēšanām ASV es neko nezināju par Trampa kungu, jo diemžēl nebiju lasījis viņa ierakstus Twitter ar kuru starpniecību viņš, atšķirībā no Klintones, kura kampaņā iztērēja miljardu, tai skaitā 100 miljonus kremļa naudas, uzvarēja. Toreiz pēc fizisko, garīgo un morālo invalīdu, medijos saceltās histērijas, es sapratu, ka krietnie amerikāņi ir izdarījuši pareizo izvēli.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Uldis.M42 > Uldis.M42 24.11.2023. 19.04

  Arī Eiropa mostas. https://www.la.lv/foto-niderlande-tiks-atgriezta-niderlandiesiem-gerta-vildersa-partijas-iegutais-balsu-vairakums-radijis-trauksmi-niderlandes-musulmanu-vidu Es paļaujos, ka pieredzēsim dienu, kad tolerasti: Streips, Kariņš, Raudseps un līdzīgie uz savas ādas izbaudīs makartismu un KKK un veltīgi centīsies pamosties no baisa murga.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Uldis.M42 28.11.2023. 15.09

  Jau pirms gadiem divdesmit “Zvaigzne ABC” bija izdevusi Trampa grāmatu. … Tad viņš slavēja sevi un kritizēja politiķus. … Viņš politiķiem palīdzot, viņi naudu paņemot, bet nedarot Trampam vajadzīgas lietas, esot nepateicīgi (doma apmēram tāda cik atceros). … … … Biju šokēts, ka šādu cilvēku ASV virzīja prezidenta amatam. … Slikta izvēle!!!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 28.11.2023. 15.31

  Kad Trampa kungs, praktiski tikai ar Twitter starpniecību, vēršoties pie saviem vēlētājiem, kad Restart, kas anulēja Putina iepriekšējos noziegumus un deva Carte blanche jauniem, autore Klintone iztērēja miljardu, tai skaitā 100 miljonus kremļa naudas, uzvarēja vēlēšanas, toreiz visi nelieši, plānprātiņi, parazīti, melnie rasisti un pidarasi bija šokā. Īstais šoks, kad mūsu varu sagrābušos prokremliskos zagļus un sodomītus, aizvedīs uz Guantanamo cietumu nogribējušos arābu teroristu seksuālo tieksmju apmierināšanai, jums visiem vēl priekšā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 23.11.2023. 06.16

mans viedoklis ir pretējs – proti, ka sabiedrība vairāk uztraucas par valsts – ar mediju palidzību īstenotu bērnu seksualziācijas propagandu.

Mediji ir pilni ar pašu Rietumu mediju naratīviem par Rietumu civilizācijas norietu ( vakar noskatījos interviju ar L. Taivanu)un šis ir kārtējais gadījums par to pašu. pirmkārt, pats fakts par grāmatu, kas mudina un māca pirmspubertātes bērniem masturbēt un otrkārt, mediju – šai gadījumā IR nespēja pat tik daudz būt godīgiem un patiesiem un uzrakstīt, ka tikai dala vecāku uztraucas par cenzūru, ka pietiekami liela daļa vecāku uztraucas par bērnu seksualizēšanu .

Tā patiešām ir daudz daudz dziļāka un nopietnāka problēma – visaptveroša valsts un mediju nespēja konfrontēties ar īstenību un vienlaicīgi – apzināta sabiedrības manipulēšana ar to pašu – īstenību.

IR pirms kāda laika intervēja kristu burāni – aktīva kundze labākajos gados. FB drāzās kā viesulvētra popularizejot , cik laba un vērtīga ir grāmata TUR LEJĀ un kauninot un pat izsmejot par gara tumsību un atpalicību oponentus. Bija kas viņai piekrita un bija kas viņai nepiekrita. Un lūk, pēdējais ieraksts, ko lasiju – burānes aicinājums boikotēt, nosodīt un denunciēt varas iestādēm psihoterapeitu Konstantinovu. Ka viņš pret grāmatas saturu vēršas tikai viena iemesla dēļ – lai popularizētu sevi un padarītu savu personību nozīmīgu.

Vai atgādināt un aicināt pārliecināties katru, ka ne sabiedriskie mediji, ne varu apkalpojošie mediji profesionāli , cilvēku, kurš ikdienā strādā ar bērniem un pusaudžiem – Konstantinovu uz intervijām un eksperta viedokli neaicināja ? Par ekspertiem bija burānveidīgi padlaiku atraugu atgādinoši poļitruki un attiecīgi bērnu seksualizēšanu atbalstoši nevis noliedzoši izglītības nozares darbinieki.

mans viedoklis – welcome back to the ussr.

IR taisa akciju – nav abonementu – bet tas ir saprotami – cik tad ir tādu , kuri grib maksāt par tik neobjektīvu informācijas avotu ?

+1
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam