Dažādie mēs 11

Komentāri (11)

kolpants 21.11.2023. 10.04

Была оккупация? Была. Было ” не понимаю ваш собачий”? Было. Есть “отомстим сотням тысячам за те несколько тысяч”? Есть. Из последнего “отомстим всем русским пенсионерам, что половина из них голосовала за Путина”. Ну заодно и их детям добавим “лояльности”.
Что касается опроса-забыли одну вещь уточнить: сейчас мало кто на улице скажет правду при неудобном вопросе. Я даже не подумаю что-то критическое сказать, если с камерой подойдут. Зачем мне это, когда кругом столько “улдисов” живут, мечтающих повесть всех русских при молчаливом согласии окружающих латышей. Вру про молчаливое согласие? Нет. Мне хватило полной тишины здесь в комментариях на его слова. А как сами латыши говорят? Если народ молчит, значит-одобряет.

Вот и вся правда про интеграцию, если коротко. Мстите дальше.
Хотя казалось бы логичным, что латыши больше всего заинтересовано в настоящей интеграции, где язык воспринимается как средство коммуникации, а не средство наказания.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.11.2023. 08.27

tik daudz par vesturi, kā šajās dienās laikam tikai studiju gados esmu lasījusi

esmu vairāk kā pārliecināta, ka šie liberastiskie pētnieki – progresīvi padomiski čekistiski – pētniecības laukumu netver objektīvi

Dzirdēts viedoklis: ja Atmoda būtu jāgaida vēl vienu paaudzi, tad nekas mums tur vairs neiznāktu, jo Latvija būtu pilnībā pārkrievota…

Jā, tā varētu būt. Tas būtu daudz grūtāk, varbūt pat faktiski neiespējami, jo mēs būtu nonākuši Baltkrievijas situācijā.

Vai rusifikācija bija apzināta Maskavas politika – vai arī pa daļai tā notika vietējo partijas vadoņu iztapīguma dēļ?

https://jauns.lv/raksts/zinas/583337-vesturnieks-gatis-krumins-zemapzinas-limeni-padomju-mantojums-mums-ir-atstajis-smagas-sekas?fbclid=IwAR0FdlsYFt2UK-SVZjOrIdRD7-vVCdWFGZZbQoE5WMhf2PZNpuyurXOXPo0

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.11.2023. 10.58

mans šārīta preses apskats un pārdomas –
dziļi necienu kažoku viņas idejiskās nostājas dēļ – proti, ka latvieši ir par daudz nacionālistiski un nav gatavi integrēties un protams, viņas liberastisko uzskatu dēļ .
integrācijas fond ar pūci priekšgalā man ir viens no simboliem valsts bezatbildībai, korumpētībai un es pat nezinu kā precīzi pateikti – pašiznīcināšanās politikai?
lūk, vakar skatos ltv1 ziņas un rāda ltv apsveikumu tautai – runā geste un ikstena johansone no vienas puses, protams, nu ko tos čāpstīgos večus, lai jaunie un spriganie runā, bet – nevaru aizmirst un nevaru piedot kā ikstena johansone sludināja, ka latviešiem būtu jāmaina attieksme pret krieviem, ka mēs latvieši esam par daudz nacionālistiski un naidīgi pret krieviem, ka tie taču nabadziņi te Latvijā tā cieš – nu un manis pēc viņa varētu būt vēl holivudas zvaigzne , bet es uzskatu, ka tā ir kārtējā sabiedrisko mediju necieņa pret mūsu tautu , pret mūsu vēsturi šitādu zemisku krievu daiļmēlīti laist ekrānos valstsvētkos …

lūk , la.lv – Krišjānis Lācis, ko saka – ka čekisti, kremļa āgenti visus šos 30 gadus latviešus kaunina, nosoda, tiesā, cik mēs esot neiecietīgi, šovisnistiski un ļauni un cik ļoti darma pāri krieviem …. nu normāli? valsts svētkus bojāt?

https://www.la.lv/video24/krisjanis-lacis-mes-nevaram-it-ipasi-latvijas-gadijuma-izvairities-no-ta-zilona-istaba?utm_source=videoslider&utm_mediu

esmu jau rakstījusi par tām agresijām no krievvalodīgo puses, ko esmu piedzīvojusi sabiedriskā transportā. Tiesa gan – jāatzīst, ka ir piedzīvots arī pretējais – ka krievvalodīgās ar mani runā latviski, jo laikam man ir ļoti latvisks izskats.
bet te- nu kārtējais šoks – turpat arī saitītes uz rakstiem, kā var tikt p iekauts, ja aicini runāt latviski – un es tiešām domāju, esmu pārliecināta, ka bērnu seksualizācija, stambulas konvencijas ratifikācija tiek kurinātas un cepinātas arī ar domu – novērst uzmanību no patiesiem naida ugunskuriem Latvijā

https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/436346-latviesu-sabiedribai-mers-ir-pilns-izmisigi-lugumi-tiek-sutiti-valsts-policijai-un-valsts-drosibai/

0
0
Atbildēt

2

  kolpants > Sskaisle 21.11.2023. 09.59

  Главное, продолжайте утверждать, что там бедного латышского депутата злой русский оккупант избил, потому что тот попросил с ним на латышском говорить.
  И ни в коем случае фамилию того депутата не упоминайте! А то не дай Бог кто-то загуглит и еще найдет новости и видео, где видно, как было НА САМОМ ДЕЛЕ.
  Кому нужна правда в этот сложный момент, верно?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 21.11.2023. 15.24

  Es vairs nelasu, ko tu raksti, jo raksti krieviski. Tas ko krievi dara Ukrainā ir noziegums. Es nespēju domāt labu par krieviem.

  Iespējams, ka vainīgi ir arī sabiedriskie mediji.

  Vakar rādīja, kā Helsinkos viņi protestē pret dažu robežpunktu slēgšanu. Viņu tiesības tikšot ierobežotas.

  Bet nekad, nekur neesmu ne redzējusi,ne lasījusi, ka krievi protestētu pret ukraiņu slepkavošanu. Varbūt ir kādi protesti bijuši – kādi daži cilvēki, bet….

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > Sskaisle 21.11.2023. 15.48

  Вы, главное, когда про нацисткие методы упоминаете (трансляция действий на весь народ = это как раз один из самых распространенных нацистких методов), не забывайте, что это равноприменимо ко всем народам.
  Но я заметил, что когда тут предлагают всех русских вешать, вас лично это тоже не сильно волнует.
  Так что по сути вы не имеет никакого морального права меня в чем-то попрекать. Вначале тогда уж извинитесь за действия латышских красных стрелков и латышей, создавших систему ГУЛАГ.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 21.11.2023. 16.17

  И да, вы большой молодец! Вы так старательно помогаете Путину в его нарративе “вы русские, там всем чужие. Смотрите, как вас обвиняют в том, в чем вы никак не виноваты. Вы в России не живете, вы не граждане России-и вы все равно все виноваты!”
  И это ему так помогает! И это действительно ставит в тупик многих русских, которые до этого еще сомневались в его словах. Но теперь такие как Sskasle так старательно ему помогают!
  Даже известный Арестович об этом говорит – что Запад сам помогает Путину в завлечении русских запада в свою зону влияния. Правда, пока он был в команде, что-то такое ему в голову не приходило

  Но лично вы большой молодец! Ждите, пришлет вам посольство России медаль . Я бы на их месте прислал

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Sskaisle 21.11.2023. 16.36

  Runāt par okupācijas varām ir mazākais nekorekti, jo ir tikai viena nu jau 80 gadu garumā. Bija 1940. gada okupācija, kam sekoja etnocīds veselu gadu , tad vācieši mums sagādāja nelielu atelpu un 1944. tā pati okupācija atgriezās ar jaunu spēku. 4. maija beneficiāri: komunisti un čekisti un to ideoloģiskie un tikumiskie sekotāji: DPS – LPP – ZRP – Vienotība – A/Par – JKP – Progresīvie ir tie paši 1940. gada vēži, tikai ar jaunām kulītēm un to uzdevums izēst latviešus no pašu valsts.
  Man vakar viens pavaicāja, vai es balsoju par Saeimas atlaišanu. Es tam īsti neredzu jēgu, jo man tomsonu un strautmaņu nozombēto latvietīšu masām vairs nav ticības. Vienīgais uz ko cerēt, ir viena vai vairāku radikālu latviešu grupu, kas varu sagrābušiem krievus mīlošiem zagļiem un sodomītiem un to dzimtām sagādātu armagedonu, vai Trampa, kas vairākus simtus lielāko neliešu nogādātu Guantanamo cietumā nogribējušos teroristu plezīram, atgriešanās pie varas.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Uldis.M42 21.11.2023. 16.48

  tad vācieši mums sagādāja nelielu atelpu

  Остается только в очередной раз посмеяться, как редакция стирает комментарии на русском, но оставляет комментарии, оправдывающие оккупацию)
  Ну и показательно, что и другие не спорят с этим утверждением)

  Уважаемый, а что там с убийством местных евреев граждан Латвии – это тоже atelpa считается?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 21.11.2023. 17.56

  Kad krievi pēc pastrādātām drausmīgām zvērībām 1941. gada jūlijā aizmuka no Latvijas, latvieši pārstāja dzīvot pastāvīgās nāves bailēs, bet kad krievi atgriezās, visi, kas vien varēja aizmuka, jo ja cilvēks nonāca gestapo, 90% gadījumos zināja par ko, bet ja NKVDešņiku nagos, kāpēc, zināja maksimums 10%, ja vien neskaita par nacionālo piederību, kas parasti vienmēr bija titulnācija. Latvijā krieviem bija naids pret latviešiem, Ukrainā pret ukraiņiem, Gruzijā pret gruzīniem utt. Gestapo, līdzīgi visiem speciāliem dienestiem, informācijas iegūšanai nodarbojās ar spīdzināšanu, tikai čekisti to vienmēr darīja sava prieka pēc, tieši tāpat, kā šodien tas notiek krievijas cietumos un armijā.
  Kas attiecas uz jebrejiem, krievu dohoģjaga bez ASV cionistu WWII gatavošanā investētiem simtiem miljardu ne tikai Spānijai un Somijai, bet pat Igaunijai nebūtu uzdrīkstējies uzbrukt, turklāt nekad nedrīkst aizmirst Šļomas Šustina un citu jebreju lomu Baigā gada notikumos.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Uldis.M42 22.11.2023. 09.23

  Вопрос был крайне простой – ” а что там с убийством местных евреев граждан Латвии – это тоже atelpa считается?”
  citu jebreju lomu Baigā gada notikumos. – в этих событиях и латыши сами участвовали-и стучали, и расстреливали и высылали. Где реакция? И еще не факт, кому именно твои предки помогали.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam