Laimests 4

Komentāri (4)

Sskaisle 05.11.2023. 12.03

Sekoju līdzi traģēdijai, kurā galvenās personas ir zīdainis – nu jau mirušais un jauna sieviete. Lasu, ka bērna tēvs stāsta, ka VP, viņaprāt, vairāk imitējusi darbu,kā paši darījuši. Ka datoru un telefonu tēvam atņēmuši, bet kamēr tēvs arī naktī meklējis, policija …. nu apmēram tā var saprast.
Un tad atkal miljons domu galvā. Vai stambulas konvencija paredz valsts, partiju varas varmācības novēršanu pret neaizaargātiem?
Lasu, ka mātei Annai bijusi depresija, ka bija recepšu medikamenti. Bet vai mums ģ.ā. dod slimības lapas, ja ir depresija? Kompensē zāles? Visdārgākās Eiropā?
Slimības lapas Latvijā esot vislabāk apmaksātās Eiropā. Patiešām? Pret tiem 500 eur minimālās algas, jo sanem apm.40% un tiem izdevumiem, kas ir de facto maksas medicīnā. ….

Nu baigi skarbi. Viena daļa sabiedrības taukos un visatļautībā saprātu zaudē, cita – izmisumā…

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 05.11.2023. 14.24

  Stambulas konvencija nekādi neizmainīs Čevera, Ādamsona, Turlā, Jaundžeikara, Godmaņa, Mūrnieces, Štokenberga, Kozlovska un Golubevas gadiem ilgi selekcionāto padumjo miliciju, tikai vēl vairāk atraisīs rokas pedofīliem un eventuāliem pedofīliem un citām sabiedrības padibenēm.
  Turcijai tā vietā, lai imitētu atbalstu Hamas’am, ir jāpanāk, lai galējo izdzimteņu Eiropas civilizācijas iznīcināšanas projektu vairs nesauktu senās amatnieku, tirgotāju, zinātnes un mākslas pilsētas, Stambulas, vārdā, lai neviens zarnu infekciju perēklis un izplatītājs savu sūdaino daiktu nevarētu noslaucīt tās kamzolī.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 05.11.2023. 11.07

Nū…. tas viss taču jau zināms, tāpat tika visdāsnāk atbalstīti būvnieki, kuri vienīgie drīkstēja strādāt, jo k NA vitenbrrgs teica- ekonomiku nedrīkst pavisam apturēt
..

Kossiviča – progresīvo politiķa bizness – optika visus pandēmijas gadus strādāja bez jebkādiem ierobežojumiem un lai vuņam veiktos vēl labāk – valsts piemeta nepilnu pusmiljonu

Tūrisma nozari, viesmīlības nozares likvidēja. Cilvēki emigrēja. Nav ienākumu, ekonomikas atveseļošanās nauda izčalkāta , jāceļnodokļi. Jo politiķiem jau visatļautība visaktīvšk veicina apetīti…

Nu tā …. vēl tikai gribu uzsvērt, ka mediji caur MAF arī saņēma un saņem miljonus un tāpēc mums nav mediji kā demokrātijas atbalsts, bet mums mediji ir
kā partiju varas ideoloģisks atbalsta instruments un tikai.

0
0
Atbildēt

0

no malas 02.11.2023. 10.03

Paldies IR, kas, pretēji VID slepenībai, izvilkusi gaismā šo, pieklājīgi izsakoties, cūcību no valsts puses. Trukst vārdu, lai to raksturotu. Aprobežotais nejēga ēēēēe viduvejība Vitenbergs vairakus gadus spēlējies ministros. Spēļu zāles ir izpostijušas simtiem ģimenes, iegrūdušas nabadzībā tūkstošiem bernu, jo trūcīgie cilveki, cerot uz laimestiem, kluvuši atkarīgi no azartspēlēm. Diemžel Reirs to vērtē kā normalu biznesu, kas covid laikā jāglabj visupirms. Juridiski jā, bet vismaz morāla un politiska atbildība jānes visai tā laika valdibai.

+11
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam