Lāci nevar tik vienkārši apgāzt 14

Komentāri (14)

Finegans 05.11.2023. 10.27

Jā, visu cieņu Slaidiņa kungam! Viņš pamatīgi ceļ mūsu Bruņoto spēku autoritāti.

+1
0
Atbildēt

0

Finegans 05.11.2023. 10.23

Jā, pašlaik neizskatās labi. Diemžēl bezzobainās ekonomiskās sankcijas strādā švaki. Daudz kas būs atkarīgs no ASV-Ķīnas sarunām. Galvenais- mums pašiem jādara savi mājasdarbi.

0
0
Atbildēt

0

vvilums 03.11.2023. 14.56

Tu varbūt stāvēji klāt, kad mūsu Javelin un Stinger nonāca līdz Ukrainai? Galvenais jau ,ka Baidens iedeva ukraiņiem F-16 un Patriot , un tad jau mig-29 vai s-300 var palikt tiem, kuriem vēl vajadzīgi.

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 02.11.2023. 20.22

Klaunam ir visas iespējas pabeigt karu, kā tas bija plānots, pirms Obamas – Sorosa administrācija nobremzēja ieroču piegādes, vēl līdz Jaunam gadam. Viņam vajag tikai paziņot, ka ir gatavs nodot ASV kongresam Burisma – Hantera Baidena krimināllietas, ko izmeklēja Ukrainas ģenerālprokurors Sohins, kuru piespieda no amata patriekt ASV vēstnieks, materiālus, lai tiktu uzsākts pildīt Baidena vēl pagājušā gada 9. maijā parakstītais Lendlīzes likums un tiktu atjaunota naftas un gāzes ieguve, līdz apjomiem, kādi bija Trampa laikā un atjaunotas apzināti sabojātās attiecības ar SA princi, jo bez naudas krievi nebūs spējīgi karot. Tikai ar norakstītiem ieročiem, kas ciniski tiek utilizēti, Ukrainai pietiktu, lai pēdējo krievu noraktu Urālos.
Tā vietā klauna sieva mītiņā ASV apspriež nevienlīdzīgo darba samaksu darbu vīriešiem un sievietēm, bet viņš pats ANO nerunā, ka Ukrainas armija šobrīd visu civilizēto pasauli aizsargā pret absolūtā ļaunuma tīkojumiem, bet gan par globālo sasilšanu. Būtu skolā mācījies aritmētiku, spētu saprast, ka kara dēļ nodarītie materiālie zaudējumi ir lielāki, nekā vajadzētu visu Ukrainas namu noklāšanai ar saules baterijām, nemaz nerunājot par iznīcinātiem cilvēku resursiem. Lai paņirgātos par Ukrainas armiju par aizsardzības ministrijas runas vīru/sievu, tas ieliek organismu, kas nomainījis dzimumu.

0
-1
Atbildēt

0

kolpants 02.11.2023. 16.56

Может, не нужно было изначально “перегревать” ситуацию, убеждая и себя и украинцев и весь Украину поддерживающий мир “ну сейчас чуть нажмем, и Россия рухнет”.
А уж как накручивали ожидаемое наступление…
В итоге сами ситуацию перегрели, и у самих же усталость.. Смотрю, уже и на Делфи.лв флажок Украины пропал, и новости с Украины уже не занимают первые позиции.

0
-3
Atbildēt

3

  Ināra Auziņa > kolpants 02.11.2023. 17.07

  To var teikt tikai muļķis vai cinisks kremļa piekritējs. Kuru agresoru ir apturējusi piekāpšanās agresoram?

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  vvilums > kolpants 02.11.2023. 17.15

  Tieši mūsu un igauņu ,it kā sākotnēji pārgalvīgi, aizsūtītie ukraiņiem stingeri un javelini īsi pirms “paraša sāka plūst straumēm” arī bija iespējams noteicošais Ukrainas nosargāšanā, kad visa pasaule jau paredzēja galu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > kolpants 03.11.2023. 04.01

  Jūs rakstījāt -”В итоге сами ситуацию перегрели, и у самих же усталость.”- … … … Bija gan Latvijā, gan citur pasaulē, gan te starp komentāru rakstītājiem kļūdaini situācijas novērtējumi. … … … Kara sākumā pat J.Sārts LTV-1 to Krieviju (vai tās armiju) nosauca par -”papīra tīģeri”- . … … … Kara sākumā salīdzināja valstu IKP, salīdzināja budžetus un teorētiskās iespējas pretējām pusēm. … … Realitātē nauda ir, bet joprojām NAV vajadzīgās LIDMAŠĪNAS un citas vajadzīgās ieroču sistēmas utt. … … … Realitātē bija grūti vienoties par ātrāku un lielāku atbalstu Ukrainai, kā rezultātā Krievija paspēja izveidot labas aizsardzības līnijas … … Ja šobrīd Ukrainai nav visa vajadzīgā, lai sekmīgi atbrīvotu savu teritoriju, tad tas ir galvenais, nevis tas, ko kurš ir teicis iepriekš, , … … … …. Būtu interesanti dzirdēt Jūsu viedokli par to, kā vajadzēja darīt, ja jau zinājāt, kā nevajadzēja darīt. … … … … Būtu interesanti dzirdēt Jūsu viedokli par to, KĀ Rīgas krievi saprot to situāciju, ja Krievija ”nāks” viņus ”ATBRĪVOT”??? … … …

  0
  -1
  Atbildēt

  0

vvilums 02.11.2023. 16.35

Lāci nevar tik vienkārši apgāzt.
Mūs atkal ar lāča pir…. varētu aizpūst, ja nebūtu savā laikā, par spīti lembja&CO masīvai pretdarbībai, ielēkuši ” vilciena pēdējā vagonā uz NATO un ES”. Šobrīd , lai arī uz pareizām sliedēm, nevar atslābt ES visvairāk atpalikusī valsts gan tāpēc , ka ar lembi netiek galā ,kur nu vēl ar CO, gan tāpēc ,ka neba eiropieši par mums te ies un kritīs labu prāt, ja nedod dievs…. Pašiem vien jābūt pietiekoši varošiem, kā ezītim ar asām adatām.

+1
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > vvilums 02.11.2023. 19.53

  Salīdzinājumā ar mūsu prokremlisko zagļu un sodomītu parķiju finansētājiem, Lembergs ir utubunga un visa vēršanās pret viņu bija tāpēc, ka viņš neatdeva Ventspils ostu krievijas FSBešņikiem un bandītiem.
  Stinger un Javelin, kuriem pretīgais neliešu, plānprātiņu, parazītu, melno rasistu un fekāliju stundītāju ievēlētais melnādainis, bija uzlicis veto, Ukrainai vēl savā laikā bija iedevis Rīcības Prezidents Trampa kungs.
  Ņemot vērā to, ka NBS ir nodoti pilnīgā krievu militāristu pārziņā un robežu ar vienīgo eventuālo ienaidnieku apsargā krievi, X stundā lielākā daļa mūsu karavīru saņems lodes mugurās, bet vēl pirms tam Kalniņa, SAB un DP plintnieki, kopā ar bruņotām atvaļinātām krievijas militārpersonām apstaigās visu apzināto zemessargu mājokļus un viņu ģimenes piedzīvos to, ko cilvēki piedzīvoja Bučā un Mariopulē, bet Obamas – Sorosa administrācija ieteiks Latvijai nepretoties. Tas viss ar noteikumu, ja Latvija turpinās grimt purvā un nevērsīsies pret 5. kolonnu.
  https://pietiek.com/raksti/latvijas_satversmes_aizsardzibas_birojs_spele_krievijas_vijoli,_palidzot_putinam_hibridkara/

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Andris Vītols > Uldis.M42 03.11.2023. 01.51

  Jūsuprāt te ir 5.kolonna, kura apšaus mūsu karavīrus un zemessargus ar ģimenēm… … tajā X stundā. … … Jūs rakstījāt -”Tas viss ar noteikumu, ja Latvija …. …nevērsīsies pret 5. kolonnu.”- … … Kā Jūs saprotat to vēršanos pret 5. kolonnu, ja, Jūsuprāt, gandrīz VISA Latvija arī ir tā 5.kolonna – sākot no NBS līdz SAB un DP (un protams visi politiķi un viņu vēlētāji, izņemot to NA). … … … Veidojiet pats to sen iecerēto POLITISKO POLICIJU (agrāk bieži to reklamējāt). .. … Nu varbūt ”administrators Sprūds”, varbūt arī tā biatlonam tuvā Broka Jums palīdzēs. …. …Arī domubiedrs Puče būs Jūsu komandā. … … Sekojot Jūsu norādēm to Pučes rakstu par SAB izlasīju. … … Talantīgs faktu, pieņēmumu, izdomājumu apkopojums. … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 03.11.2023. 14.04

  5. kolonna ir krievi (sauc par krievvalodīgiem ja gribi), viennozīmīgi ZRP, kas taisīja koalīciju ar kremli pārstāvošo SC, viņu sugas un saprāta brāļi, LPP, tie,kas dalīja UA no krievijas atsūtītiem čekistiem un bandītiem, čekas maisu fanātiskie sargātāji, PL “0” varianta pieņēmēji, prokremliskie izdzimteņi, kuri 32 gadus uzturēja segredāciju izglītībā, apzināti nedodot krieviem iespēju humanizēties, tie kas kopā ar SC nodrošināja siles Vējonim, Ronim, Matīsam, Latvijas reputācijas apzinātie grāvēji, kas preža krēslā ielika organismu, kurš ar Ušakovu mīlinājās zem vienas sedziņas, vadoties pēc tā seksuālās orientācijas.
  Sprūda kungu krievijas organizētās noziedzības apkalpotāji uz paskvilas pamata 8 mēnešus noturēja apcietinājumā par ziedošanu NA. Vai biatlons, ar kuru bija nodarbojusies talantīgā juriste, kur pasniedza LA ir vairāk nosodāms, kā līdzcilvēku anālu plēšana un zarnu infekciju izplatīšana, kas apdraud visu sabiedrību, ne tikai deviances, vai tos, kuri ar rokām aiztikuši Rīgas pils durvju rokturus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  vvilums > Uldis.M42 03.11.2023. 10.18

  Nez vai “Rīcības Prezidents Trampa kungs” iedeva vairāk javelinu Ukrainai kā baltijas valstiņas kopā ņemot, bet prezidentam Baidenam par rīcību mums, austrumeiropiešiem, gan ” kājas jābučo “.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > vvilums 03.11.2023. 14.17

  Kijiva 3 dienās, tas bija pilnīgi reāli, par to bija pārliecināta krievija, tādu prieka vēsti Obamas – Sorosa administrācijai bija atvedis CIP direktors Bērnss pēc kārtējās viesošanās pie drauga Putina. Pastāsti man, cik dienas pagāja, kamēr mūsu Javelin un Stinger nonāca līdz Ukrainai? To, ka pretīgais večuks Baidens aizliedza Polijai iedot ukraiņiem MIG – 29, bet Slovākijai S-300, tādu faktu vajadzēja zināt pat galējām padibenēm, kuras balsoja par Karteru, Klintoniem, Obamu un Baidenu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam