Sliktākie scenāriji

11

Komentāri (11)

Sskaisle 23.10.2023. 08.08

Labrīt, klausos LR1 – un nevaru nešūmēties.
lūk, kārtējo reizi, kremļa propaganda – šoreiz no mūsu kultūras tirgones bankām – melbārdes – sabiedrisko mediju krievu redakcija jāsaglabā, jo citādi krievu auditorija nonāks kremļa ietekmē.

Cilveki, tautieši, sasodīts, pamostieties – vai tiešām nevienam nav iebildumu par šo mūsu nodokļu naudas apmaksāto kremlisti, kura manipulē ar mums acis nemirkšķinot. Pēdējās krievijas vēlēšanās mums ziņoja, ka apmēram 90 % Latvijā dzīvojošie krievijas pilsoņi balsojuši par kremli, visi sabiedrisko un privāto mediju zinu raidījumi rāda – dokumentāli, ka krievvalodīgie Latvijā ir par krevu agresiju Ukrainā. Laikam 1 !!!! mītiņš bijis, ko krievu kopiena ir organizējusi Ukrainas atbalstam. Nevienā !!!! mediju ziņā nav bijusi informācija, ka Latvijas krievi organizē palīdzību Ukrainai.

Tad jums – kremļa un mūsu sabmediju nozombētie, nerodas jautājums – kā tad sabiedrisko mediju krievu redakcija plāno izraut krievvalodīgo auditoriju no kremļa varas? Jeb to nemaz neplano, tieši otrādi – plāno piegadāt kremlim derīgu informāciju , bet mums skandina zvanus, ka tas mūsu pienākums to finansēt?

Vai cilvēkiem – sabiedribai, nodokļu maksātājiem nebūtu beidzot jāceļ trauksme par to melu un kremļa propagandas jūru, ko pār mums gāž sabiedriskie mediji?

Mēs dzīvojam tādā nabadzībā , mums JOPROJĀM ir visaugstākais novēršamo nāvju skaits, mums izglītība ir apstajusies pie pirmsskolas bērnu seksualizēšanu un skolas jaunākā vecuma bērnu zombēšanu mainīt dzimumus – viss, citu reformu izglītībā nav – neesot nauda.

Vēsture ir nogrūsta buļļa pakaļā, mēs nezinam ne pasaules, ne savu vēsturi – ziniet, ko Flāvijs – m.ē. pirmā gs. sāk. rakstīja? Ka ratiņstūmēji Romā pelna vairāk kā skolotāji . Paskatieties statistiku – tie paši trūkstošie autobusu šoferi Latvijā pelna vairāk kā skolotāji. Mums taču ir identiska situācija. Arī gaidam huņņus, kas mūs iznīcinās?

0
0
Atbildēt

0

Finegans 20.10.2023. 11.48

“Zema līmeņa riska draudi”, “mums nav tādas informācijas”, “ārējas darbības rezultātā”. Tas viss ir apmēram “no vienas operas”.

0
0
Atbildēt

0

vvilums 19.10.2023. 12.02

Ir sācies ceturtais pasaules karš, ja uzskata, ka trešais beidzies pēc PSRS sabrukuma.
Līdzīgi kā Vācija revanšējoties pēc pazemojoša zaudējuma pirmajā uzsāka otro, tā pat arī Krievija šobrīd nevar nekādi “nomierināties”, un Irāna ar Ziemeļkoreju un izskatās, ka diemžēl arī Ķīna, gatavi pievienoties.

+1
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > vvilums 20.10.2023. 19.16

  WWII uzsāka Staļins un Rūzvelts ar nolūku paverdzināt visu planētu un iznīcināt Eiropas civilizāciju, žīdus tai skaitā. Tam nolūkam 1941. gada 21 jūnijā krieviem pie Rietumu robežas bija savilkts vairāk ieroču un gaļas, nekā tobrīd bija visām Eiropas valstīm, kopā ņemot, tāpēc Hitlera ģēnija veiktais preventīvais uzbrukums bija glābiņš.
  Tas, ka Ķīna gatava kopā ar krieviem atgriezties viduslaikos, ir tikai krievu un krievus mīlošo organismu slapjos sapnīšos.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  vvilums > Uldis.M42 21.10.2023. 14.30

  Jā, bet WWll sākās jau 1939 gadā ar vāciešu un parašījas kopīgo Polijas izvarošanu un līdz tam jau vācieši Čehijas gabalu bija pakampuši.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 19.10.2023. 08.06

un vēl, ka Valodas dienā Rīgā pie Astras pieminekļa ir bijis kultūras pasākums ar latviešu dzejnieku runām un dzejām – es uzzināju no FB , bet …. sabiedriskie mediji, vispār mediji par to nerakstīja, nestāstīja, neziņoja jo ko tad satrauks cilvēkus , ko tad radīs paniku, ka Astras personība atkal aktuāla, ka inteliģence kaut ko iedrošinās pīkstēt – viss taču ir labi – kremliniem ir slikti – mums viss ir labi

un tas ir jāsaka skaidri un gaiši – šāda situācija tikai palielina sabiedrības neuzticību medijiem – un to es saprotu, kā patieso kremļa ietekmi – atceramies , ko mācīja ļēnins – kā jāpārņem vara

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 19.10.2023. 08.08

  ak – varbūt esmu palaidus garām, bet par Lācplēša uzvedumu arēnā arī uzzināju no http://WWW.NRA.LV un izrādās kolēģe bija tur – sabiedriskie mediji – klusēja – nu jādomā taču, ka bail no tā Lāčplēša tomēr – ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 19.10.2023. 07.27

Galu galā “Ir” pieļauj krievu valodu komentāros, kas ir tā pati divvalodības atbalstīšana Latvijā.

+6
-3
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Ilze Pētersone 20.10.2023. 02.13

  Kas mainīsies, ja IR nepieļaus to krievu valodu komentāros? … … … Kā tas vienīgais krievs, kurš te komentēja, var apdraudēt latviešu valodu? … … Lai te komentētu, viņš lasa latviešu valodā, latviešu viedokļus par politiku, karu Ukrainā utt…. … Nezinu vai IR un mūsu komentāri var būtiski mainīt viņa viedokli par Krievijas politiku, bet lai taču lasa… un piedalās (mazāk laika paliks sekot Krievijas veidotajām saturam). … …

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 19.10.2023. 07.20

nu ozoliņ, nu kā tad ir – kauna nav ? profesionalitāte arī nav!!! – kad Pilēns kandideja prezidenta velēšanām, tad to padarīja par čekistu un stāstīja, ka šķeles cilvēks un ja to ievelēs , tad šķēle mūs apēdīs – kad nu kariņa – jaunās vienotības valdība miljonus uzdāvinājusi, jā burtiski uzdāvinājusi oligarhiem – šķelem , šļeseram un brandavam, kurš to savu biznesu talāk pārdevis kādam klusam vīriņam Īrijā, tad ozoliņam neatrodas drosme to pateikt un nosodīt

tagad par to krievu redakciju sabiedriskajos medijos – to vada prokremliski noskaņota krieviete – nekaitrējas atklāti sludināt prokremlisko naratīvu , bet ozoliņš steidz apgalvot, ka ja šos kremļa kanālu slēgs , tad pieaugs kremļa vara….
nu semjon semjonič – man rodas jautājums – kam īsti ir vara Latvijā – neatkarīgai , uz ES un NATO orientētai varai , vai tomēr kremlim – putina, asiņaina agresora varai. Man nav pārliecība , ka atbilde varētu būt viennozimīga.

Un vel man nav pārliecība, ka IR redakcija ir neatkarīgs medijs.

+2
-4
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 21.10.2023. 08.09

  protams, protams – kalusiet tik ozolinu no IR – pie elles vārtiem jau esat atvesti –
  lūk , klausos ltv1 ziņas – Stūra māja visticamāk būs jāslēdz jo valstij nav naudas, kultministre gan naudu meklēšot ,bet nu naudas nav ….
  toties – kā ziņo Alvis Hermanis nevis sabmediji – tā pati logina – IR mīlēto un jaunās vienotības nopirkto progresīvo kultministre ir iedalījusi cik tur miljonus pētniekiem lai tie pēta, kā labi uzņemt un integrēt imigrantus un otrus divus vai ciktur miljonus iedalījusi imigrantu uzņemšanai – nu to pašu, kuri tagad plosās Eiropā hamiešu atblastam !!!! –

  nodevēji !!! – no jums smird pēc svaigām nevainīgu upuru asinīm !!!

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam