Ar kājām uz zemes, ar skatu uz priekšu 13

Komentāri (13)

Sskaisle 22.09.2023. 08.31

Zeme atveries – vakar skatos LTV1 Panorāmu. NATO trenējas mūs aizstāvēt, bet nākošajā sižetā rāda kā Latvijā pie varas JV ir nolikusi prokremliskos spēkus. Saprotama lieta, ka tagad mieriņa un sprūds un visi citi kremlisit saka, ka agrāk teiktais tāda priekšvēlēšanu pļāpāšana vien bijusi, tad jautājums , cik ilgi jāgaida, ka šie politiķi atkal teiks ka nevajag klausīties vārdos, ka patiesībā ir jāsaprot, ka bez kremļa nevaram pastāvēt?
Es nezinu, es tiešām nezinu, kas notiek Latvijā, kas patiesibā – mēs vai kremlis valda Latvijā un pieņem lēmumus.
Padomājiet – gaso atdeva un naudu sadalīja, uz krieviju eksportē militārai rūpniecī godībai vajadzīgas lietas – un valsts pat nemēģina tur iejaukties, sadales tīkls , bankas , izglītības nabadzība … godīgi sakot – ir drausmīgi, ja pat savā zemē jābaidās no savas valsts varas un sauciet reiz lietas savos vārdos – politiskā atbildība par prokremlisko politiķu ielikšanu varas pozīcijās Latvijā ir Jaunās Vienotības politiskā atbildība – un sakiet vel otru lietu skaidri un gaiši – politiskā atbildība Latvijā ir fantastika – kaut kas , kas eksistē tikai vārdos.

0
0
Atbildēt

0

kolpants 21.09.2023. 11.13

Premjerministre Evika Siliņa pašlaik nevēlas plašāku koalīciju
Да, в целом смешно получилось. Развалить коалцию, чтобы сделать ее шире, и потом сказать “не хотим широкую”.

Знать бы, какие НА САМОМ Деле причины таких действий.
Поговаривают, что российские пенсионеры “помогли”. В том плане, что трезвомыслящие политики поняли, в какое политическое дерьмо они в итоге вляпались, и что нужно как-то пытаться из него выбраться. Но при NA в коалиции это вряд ли получится, те упрутся рогом. А никто из трезвомыслящих политиков не хочет себе получить “медаль за вывоз пенсионеров”, какими бы юридическими отговорками это бы не сопровождалось.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.09.2023. 07.28

Vienkārši drausmīgi – kā var kaut kas tāds notikt ar mums. Ko šāda maucība politikā mums – latviešu nācijai nesīs nākotnē?
Kūtris nebija gana gudrs – teica, ko domāja atklāti, ievēlēja mieriņu, kura vēl nesen klārējā, cik labs ir lembergs – īsts saim nieks un ka jābrauc uz ASV un jāprasa, lai izņem no sankciju saraksta šo labo vīru ….

nu labi, ko tur – varu tikai noskatīties un bezspēkā noplātīt rokas ….

+3
-3
Atbildēt

2

  Andris Vītols > Sskaisle 21.09.2023. 08.32

  Tā ir tā pati D.Mieriņa, kura atbalstīja valsts un pašvaldību … darbinieku algu noslepenošanu. … Par to bija ”IR” 13.03.2019.gada P.Raudsepa raksts un LTV-1 ”Tieša runa” ar Daigas Mieriņas piedalīšanos. … … Noteikti nevajadzēja tā steigties ar viņas ievēlēšanu !!! … …

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Urga > Andris Vītols 21.09.2023. 09.19

  Tā ir tā pati D.Mieriņa, kura atbalstīja valsts un pašvaldību … darbinieku algu noslepenošanu. …
  Jā, kad I.Ziemele bija Satversmes tiesas priekšsēdētāja. No “Tiešās runas” neizdzēšami iespaidi gan par I.Ziemeli, gan D.Mieriņu… Tieši tas mums bija vajadzīgs nabadzības plaisas likvidēšanai Latvijā? – tieši to mums nepārtraukti gadu gadiem atgādina Brisele, šķiet Eiropas Savienības Tiesas tiesnesei gan vajadzēja zināt… Eiropas gada cilvēka Ilmāra Poikāna sāga galu galā rezultējās ar noslepenošanu.
  Un vētra par G.Kūtra atklātību, atvainojiet, vai tā nebija liekulīga?

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 21.09.2023. 09.39

  Kopš ZZS 8. jūlijā pievienojās JV/ Progresīvo pederastijas – pedofīlijas lobijam, viņi vairs nav sliktie un, loģiski, arī Mieriņa nē.
  Ja kāds maldīgi domā, ka divi tik svarīgi kungi, kā Bordāns un Jurašs, mēroja briesmu pilnu ceļu pāri Atlantijas okeānam, lai ieriebtu kaut kādam tur Lembergam, kas ir utubunga, salīdzinājumā ar Vienotības stipendiju maksātājiem: valsts pasūtījumu monopolistiem: Skonto būve, Re&Re un Binders un naudas mazgātāju, starptautiskā terorisma finansētāju un UA tirgotāju, ABLV un Rietumu banku īpašniekiem, tad tas tā nebija. To abu brauciena iemesls bija katastrofālais kravu apgrozījumu kritums par desmitiem miljardu saceltās krievijas ostās Somu jūras līcī, tāpēc tika sarīkota diversija pet Latvijas ostām. ASV finanšu ministrijā nevienam pat prātā nevarēja ienākt, ka mūsu varas gaiteņos ir organismi, kuri tik ļoti gatavi kaitēt savai valstij.
  Lembergs varēja turpināt nesodīti zagt, tāpat kā Zatļera “Jaunā viļņa” draudziņš Šlesers, ja vien būtu atdevis Ventspils ostu krieviem, bet ietiepās maita.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 21.09.2023. 09.59

  и это все при активном участи политиков NA, которые сидя в коалиции, все это поддерживали и на этом зарабатывали)

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 21.09.2023. 21.12

  Kā zināms, Vienotības un SC sodomītu balsojumi vismaz 95% gadījumos bija vienoti & saskaņoti un tagad pat preža un premjera krēslā ir tikuši organismi, kas kopā ar Ušakovu zem vienas sedziņas perināja plānus par latviešu tautas un valsts izbeigšanu un latviešu problēmas atrisināšanu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 22.09.2023. 09.53

  попытка в переводе стрелок – NA сидели в коалиции и НАПРЯМУЮ ответственны за все происходящее многие годы)
  Но ты молодец, уже понимаешь, что тут уж не прокатит заявить, что NA марионетки-как это было в попытке отмазать мэра Риги Бирка ))

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 22.09.2023. 15.39

  Ja izrausi aknu kremli pārstāvošam pediņam, NKVDešņiku pēcnācējam Ušakovam, varbūt būsi spējīgs adekvāti pakritizēt Lembergu, bet ne vairāk.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Uldis.M42 25.09.2023. 12.11

  (не)уважаемый, при чем тут Ушаков и Лемберг, если речь о политиках NA?))
  Ну не нужно уж так топорно пытаться съехать с темы “NA как участники коалции отвечают за все принятые законы”))

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 25.09.2023. 15.40

  Ko tu, nicināmais WWII noziegumu mantiniek, no sevis iedomājies, ka vari apspriest NA? Es tev, atkārtoju, ka, 95% pretvalstiskos lēmumus pieņēma Vienotības kremļa kuces, kopā ar kremli pārstāvošiem SC organismiem, kuriem pēc taisnības vispār nebija jābūt pasaulē, jo to senčiem: NKVD nagu maucējiem, Staļina nāves nometņu vertuhajiem un “zagradotrjad” ložmetējniekiem, visiem vēl 1941. gadā bija jābūt izbeigtiem kā trakiem suņiem.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Uldis.M42 25.09.2023. 16.39

  я тебе еще раз напомню факты, которые уже вписаны годами в историю Латвии-NA последние годы были в коалиции, то есть на них ответственность
  Хоть ты тут ус…сь и на 3 страницах извергни из себя свои нацистские тексты)

  Ko tu, nicināmais WWII noziegumu mantiniek, no sevis iedomājies, ka vari apspriest NA?
  Уржаться можно)

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam