Lai ūdens tek pret kalnu 13

Komentāri (13)

mumss 15.09.2023. 17.41

Man tīk vitalitāte, tiešums, sava pozīcija. Un konsekvence gadu gadiem dzīt savu vagu – reizumis arī ar niknumu un noraidījumu, bet allaž asprātīgi, koši un dīvi. Arī šajā intervijā.

+2
0
Atbildēt

0

Ilze Pētersone 14.09.2023. 09.30

Joprojām nesaprotu, kāpēc šajā latviešu žurnālā komentārus ļauts publicēt svešvalodā, šajā gadījumā – krievu valodā, tiešā veidā atbalstot krievu valodas lietojuma izplatību Latvijas medijos!

+2
0
Atbildēt

1

  kolpants > Ilze Pētersone 14.09.2023. 14.33

  А что на английском есть статьи, это не волнует?)
  А следующий шаг – запрет русского как такового?)
  Вас кто-то заставляет отвечать по-русски, atbalstot krievu valodas lietojuma izplatību Latvijas medijos?
  Да и не надо себя обманывать-напиши я это на латышском, реакция была бы примерно такая же. Ну еще бы добавились придирки “выучи язык лучше, прояви уважение, столько ошибок”. Так что зачем мне снова давать такой повод? Спасибо, это мы уже проходили.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 14.09.2023. 16.00

  Krievu valodai, kā absolūtā ļaunuma atribūtam, vispār nav vietas uz planētas. Krievu valodā tika izaudzēti tādi galēji necilvēki, kā: Staļins, Jagoda, Ježovs, Ērenburgs, Simonovs, Abakumovs, Capki, Čikotilo, Putins, Prahanovs, Kurviņjans, Makašovs, Dugins, Šamanovs, Nikonovs, Voroncovs, Kalmanovičs Kurdjumovs, Čurkins, Smirnovs, Kononovs, Gunģjajevs, Čaplins.
  Jau tikai viena Putina dēļ visiem krievu valodas apoloģētiem vajadzētu nolādēt to dienu, kad nākuši pasaulē.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 14.09.2023. 08.31

Visu cieņu Inesei Zanderei par nacionālo stāju, īpaši – latviešu valodas jautājumā! Pret nabaga krievu večiņām pārlieku iecietīgajiem “iršiem” būs ko padomāt.

+4
0
Atbildēt

1

  kolpants > Ilze Pētersone 14.09.2023. 09.23

  правильно, правильно! выселить их нафиг! Только тогда настоящие латыши наконец-то смогут вздохнуть спокойно и взяться за другие дела! А то эти 5000 бабулек ну так и тянут вниз, так и тянут…

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > kolpants 14.09.2023. 09.30

  nacionālā stāja – это круто! прям индикатор патриотичности и любви к родине! А кто промолчал, сразу в списочек занесем “неблагонадежен, не понимает роль национальной позиции”.
  И как это все напоминает не такие уж и давние события…
  Но, конечно, конечно, это же совершенно другое!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 14.09.2023. 07.05

Nolēmu jūtjūbī noskatīties un noklausīties referātus , kas tika nolasīti konferencē par Stenderu, kas notika Rīgā pirms vairākiem gadiem. Un tur – konferences vadītāja piesakot Gvido Straubes referātu skumji un bezcerīgi saka, ka naudu mums vēstures zinātnei nedod , par ko pētīt mūsu vēsturi mums nav, vēstures zinātne mirst nost, bet nu konferenci esam sagatavojuši.
Un tad es domāju – redz kā ir – cilvēki taču teica, sauca, kliedza, ka hallo – tā nevar, tas nav normāli, ka tautai atņem izglītību, tautai atņem inteliģenci, bet palika tie saucieni kā saucēja balss tuksnesī.

Un tas pats ar dzejniekiem – stāstiet man, ko gribiet – viņu balss, tāpat kā visas inteliģences balss ir palikusi saucēja balss tuksnesī. Nu viens Hermanis saņēmās drosmi , bet dabūja mediju un tautas samazgu spaini….

Kas ir noticis ar mums? Vai ir vai nav atpakaļceļš?

Es skatos atkal un atkal tos video ar Dairi Bertānu un domāju – nu laikam taču tādi bija mūsu strēlnieki – vareni vīri, kuri asarām acīs mira par Latviju.
Es skatos FB tos ukraiņu puišus – dejojošos , mirstošos skaistuļus un domāju – bet vai mēs tauta esam to upuru vērti?
Nezinu, nav jau zandere jāsit krustā, man to nevajag, bet man kaut kā skāņi lasīt tās viņas dzīves gudrības ….

0
-3
Atbildēt

2

  Ilze Pētersone > Sskaisle 14.09.2023. 08.35

  Redz, jāsāk ar sevi, nevis pastāvīgi jāžēlojas, ka viss un visi ir slikti, un jāsagaida no citiem, ka pastāvēs par savu valsti!

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Ilze Pētersone 14.09.2023. 15.47

  Tas nav nopietni tā rakstīt. Kad Antuanetei ziņoja, ka tauta buntojas , jo tai nav maize ko ēst, tā esot atraukusi, lai takš ēd kūkas.
  Swedbank apgalvo, ka nabadzības iemesls ir finanšu nepratība, rungainis- ka nevajag iepirkties uz atlaidēm. Protams, kāda var būt pratība , ja finanšu trūkst, kā purkt pilnas cenas preces, ja sanāk tikai aar atlaidēm.
  Es badu nemirstu, apģērbta esmu, bet dziesmusvētki ir beigušies….vakar mēģināju paskatīties Kas notiek Latvijā un mani pārņēma šausmas par tiem kretīniem. Izslēdzu tv un gāju gulēt- sapnī rādījās, ka es audzēju kartupeļus savās ciskās un pa vienam izrubinu kā no smilšainas dobes un ēdu. Visur kur eju – ēdamais līdzi…..

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 14.09.2023. 15.49

  Tas, ka mūsu strēlnieki, atšķirībā no leģionāriem, mira par Latviju, ir stipri nosacīti, jo viņi bija Ļeņina algotņi, bet karošana pret vāciešiem bija ne par Latviju, bet par krieviem un tas bija noziegums. Ja viņi būtu izgriezuši visus krievu un žīdu bandu barvežus, vai noslīcinājuši to Japāņu jūrā un visu debilo krievu biomasu sadzinuši lāģeros celt gaišo nākotni, bet atgriežoties dzimtenē, pa ceļam apsēklojuši visas Marfas, Parašas, Agafjas, Matrjonnas un to atkārtojuši ik pēc pusotra – diviem gadiem, Latvija jau pēc 20 gadiem būtu varenākā valsts pasaulē.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 15.09.2023. 08.58

  ну что легионеры твои герои-это давно понятно. Особенно те, которые добровольцы каратели “порезвились” на карательных операциях в Беларуси

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 15.09.2023. 12.29

  Latvieši vienmēr ir bijusi miermīlīga Arāja un Kalēja tauta un, loģiski, neuzsāka šo drausmīgo karu. Šo karu sarīkoja viskrieviskākais necilvēks uz planētas, Staļins, lai jūs, nolādētie izdzimteņi, varētu pierīties cilvēku asinis. Jūsu alkas pēc cilvēku asinīm vēl 1918. gadā aprakstīja Bloks:
  Мы на го́ре всем буржуям
  Мировой пожар раздуем,
  Мировой пожар в крови —
  Господи, благослови!
  Ja pēc bezprecedenta etnocīdiem: 1937.-38. krievijā, kur tika noslepkavoti visi apzinātie latvieši un “Baigā gada” šeit, latvieši būtu aizsūtījuši pie jūsu radītāja, šaitana, pēdējo krievu, kas vēl rāpo pa mūsu brīnišķo planētu, tas būtu bijis tikai taisnīgi un bezgala labi visai civilizētai pasaulei un nebūtu vairs drausmīgu karu, terora aktu, vājprātīgu sadistu diktāta un bada.
  Kas attiecas uz Baltkrievijas teritoriju, tur bija neiedomājams bandītisms, tur nogalināja skolotājus un visus kas nesadarbojās ar bandītiem un pret to bija jācīnās visiem spēkiem.
  Pat ja kāds vēstures viltotājs, paziņotu, ka latvieši nogalinājuši 10 miljonus “mierīgo” krievijas un Baltkrievijas iedzīvotāju, es tikai pavaicātu, vai tik vien.
  Es redzu, ka tu, staļiniskais mēsls, pat nedomā humanizēties un tas nozīmē to, ka tev nebūs vietas humānā pasaulē, jo totāla un globāla humanizācija jeb derusifikācija būs neizbēgams process.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam