Ar pilsonisko domāšanu zem ādas 2

Komentāri (2)

Sskaisle 08.09.2023. 19.06

zinātnieki saka, ka kultūra radīja civilizāciju un es sliecos domāt, ka kultūras noriets – kultūras dekadence ir tā, kas liecina par mūsu civilizācijas norietu –
nu ko vairs teātri spēj pateikt – augustā biju uz izslavēto Rotko – klau – gandrīz kurla tiku un tas arī viss efekts – FB lasu , kāda sandra raksta – ai – tik ģeniāla izrāde – klau – nu uzraksti konkrēti – kas tas ģeniālais tur bija ? Pusvārdi, pusteksti, ilgās pauzes, seju tuvplāni , žagaru biznesa – spaisiņu vai kā tos tur sauc, bet dūmi ne pa jokam …. nu nē – tā nav kultūra , nu nav.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 08.09.2023. 19.00

Tāda būtiska lieta, kas liek aizdomāties – vārds vērtība. Novazāts kā pilnīgi viss un arī rada tādu noguruma un nolemtības sajūtu. Jo – par kādām vērtībām galu galā ir runa.

Lūk, IR raksta par afrolatvieti , ka viņš bijis tumšs un tāpēc daudz cietis. Klau – es biju gaiša un apaļa kā bumba – es arī cietu. Mani sāka saukāt par sardeli un es kāvos ar visiem tiem, kuri mani apsaukāja. Kritu virsū pat tādiem, kuri par mani bija stiprāki un sita un spēra man stipri un sāpīgi.

Es nekad neesmu cietusi kā sieviete vairāk kājebkurš cits cilvēks par jebko citu, kaut gan tāpat esmu nosaukta visos iespējamos vārdos . Ar ārstiem, ar celtniekiem – remonstrādniekiem esmu situsies, ar priekšniecību, ar skaudīgiem un ļauniem cilvēkiem. Un tagad jūtu mobingu vecuma dēļ uz katra soļa ikdienā.
Nerunājot par šo maucīgo valsts varu, kas mani rupji sakot ir dirsinājusi ar skaistiem vārdiem un nežēlīgām rīcībām un turpina to darīt.

Tad jautājums – kas ir vērtība šodien ? Ka esi citas ādas krāsas un citas seksuālās mentalitātes un tāpēc tev ir lielākas tiesības kā cietējam, kā aizvainotam un apvainotam?

Vai ja runājam par depresijām , par tiem , kurus patiešām vajadzētu iekļaut sabiedrībā un turēties kopā, bet ja to mēgina darīt vispirms sitot krustā kādu nevainīgo par vainīgo, lai citi tur mutes un klusē un seko kaut kādām abstraktām vērtībām.

Lasu, ka jaunās valdības iespējamos ministrus un godīgi sakot – atkal nošokējos – nu biju domājusi, ka mani nekas nekas vairs nespēs pārsteigt, bet salikt par ministriem cilvēkus, kuriem vel nesen vērtība bija korupcija, kremļa vara un ietekme, meli un manipulācijas?

Nezinu – kaut kāda bezcerība mācās virsū un negrib pāriet

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam