Kāpēc Igaunijā akcijas pērk biežāk nekā Latvijā?

2

Komentāri (2)

Uldis.M42 21.08.2023. 12.05

Vislabākā investīcija ir paša, vai sliktākā gadījumā uzticamu cilvēku uzņēmējdarbībā un tur rentabilitāte būs 20 – 100% gadā, atkarībā no riska pakāpes un nav starpība, tie būs augstas tehnoloģijas uzņēmumi, vai burkānu audzēšana. Neviens uzņēmējs nekad nenesīs naudu investīciju baņķieriem, bet drīzāk pats vēl izmantos bankas līdzekļus.
Investēt fondos vai akcijās tas der veciem cilvēkiem, kuru dzīve jau plūst pa straumi un kuriem ar izvestēšanu labākā gadījumā izdosies saglabāt savus līdzekļus, ko norij jnflācija, bet var gadīties, ka iznāk kā romānā Ceplis.
Ja savā laikā vientiesīgie alkatīgie latvietīši nebūtu savus pēdējos līdzekļus, pēc Latvijas ceļa un Laventa draudziņa Čevera aicinājuma, aiznesuši uz Banku Baltiju, bet ieguldījuši savu lauku radiņu vai paziņu saimniecībās, noteikti lielākā daļa šodien būtu pārtikuši, nebūtu tikušas izdarītas tik daudzas pašnāvības, mazāk būtu šķiršanās un nelaimīgu bērnu.

0
0
Atbildēt

0

Nostradams_783 21.08.2023. 10.14

Igauņiem ir mazliet labākas iespējas ar brokeriem. Mums te ir variants ar dāņiem strādāt – Saxo bank. Bet tur vajag normālu ciparu, lai jēga būtu. Latvijas bankās tikai kaut kādus lielos ISINus var pirkt. Murgs. To akciju cena jau sen vairs ir tikai spekulācija, dividenžu apmērs ir niecīgs, ja salīdzina ar ieguldījumu. Īsāk sakot, lai varētu sākt ieguldīt akcijās, sākumā banka ir jāuztaisa kriptenēs vai kaizno bonusos. https://epadomi.com/kas_vertigs/atputas_briziem/25042022-kada_nakotne_gaidama_tiessaistes_kazino

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam