Zaļmaldināšana – noved līdz tiesas prāvām, attālina no klimata mērķiem 1

Komentāri (1)

QAnon 18.08.2023. 15.07

Štazi kuce Merkele, apturot ogļu TEC un AES darbību, aizbildinoties ar klimatu, faktiski, barojot krievijas militāri rūpniecisko kompleksu, attālināja ārējās pārvaldes ieviešanu krievijā un tā turpina dedzināt taigu un piesārņot taigu un tundru ar naftas pruduktiem un smago metālu sāļiem. Tikai taigas ugunsgrēki vien izmet atmosfērā daudz vairāk CO2, nekā varētu visi Vācijas ogļu TEC, ja tie strādātu, turklāt atmosfērā nonāk arī CO un zemi noklāj kvēpi, kas tur paliks līdz pastardienai.
Putina kucei Baidenam graujot ASV naftas un gāzes nozari, izdevās uzaudzēt naftas cenas četras reizes, kas bija tiešs pamudinājums Putinam eskalēt kara darbību, turklāt tagad ASV spiestas vest naftu pāri okeānam, kas arī ir vides piesārņojošs un cenas pieauguma faktors.
Trampa laikā lielais karš Ukrainā bija tikai mazā sadistiskā pedofīla slapjajos sapnīšos, bet pēc viņa jau kļuva par realitāti.
Būtu vēlams darīt zināmu morālam invalīdam Džonam Kerijam, kurš Obamas – Sorosa administrācijā atbildīgais par klimatu, kurš personālā lidmašīnā lidinās pa pasauli mācīt visus, ka nevajag izmantot aviāciju, ka karš Ukrainā, kas nebija iespējams bez Obamas un Baidena, nodara lielāku postu klimatam, nekā, ja visi šodien brauktu ar septiņdesmito gadu iekšdedzes dzinējiem. Kad Baidens lidoja uz klimata konferenci Glazgovā, viņam līdzi bija eskorts no 80 milzīgiem limuzīniem.

+1
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam