Zaļā paradīze

9

Komentāri (9)

Sskaisle 29.07.2023. 08.34

Otrs raidījums – patiesībā noklausījos to nejauši jau otro reizi. Visam piekrītu, precīzāk – gandrīz visam.
Viens no jautājumiem ir par domāšanas, mentalitātes mantojumu no padomju laikiem. Un Krūmiņš saka, ka mēs apskaužam bagātus cilvēkus. Un te es domāju, ka Krūmiņš ir ļoti neprecīzs, jo piemēram, es absolūti neapskaužu IR par varoni pasludināto māri vītolu – bet es esmu diezgan droša, ka kā šķeles cilvēks – viņš savas bagātības nav ieguvis taisnīgi un godīgi un atškirībā nO Pīlēna – noteikti nemaksā valstij, t.i. – nedod neko valstij, sabiedrībai , tikai ņem un tad lielās, kā bauda dzīvi un melo acis nemirkšķinot, ka nu metīsies glābt kultūras dzīvi Latvijā.

Un otra lieta, ko Krūmiņš vispār nepiemin – ir čekistu vara – korupcija. Rīga ir pārpilna ar tukšām ēkām – bet šorīt lasu, ka būvēs Olainē jaunu biroju ēku cietumu uzraugiem .

Latviešu skatītāju skaits teātros strauji ir samazinājies, bet būvēs atkal jaunas ēkas un piebūves.

LNB ēka sākusi brukt – bet būvēs atkal

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/brivibas-bulvaris/vesturiska-atmina-latviesi-un-vesturiskas-imperijas.-saruna-ar-g.a173468/?highlight=Br%C4%ABv%C4%ABbas%20%20bulv%C4%81ris

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 29.07.2023. 08.24

Priekš manis IR ir kļuvis par tādu kā sūdzību dēli, kur var izlikt visu, kas uz sirds.
Gribu to mainīt, bet viegli pateikt, grūti izdarīt .

LR1 noklausijos 2 raidījumus –
nr1 – https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/krustpunkta-ka-piesaistit-pedagogus-kas-skolas-varetu-macit-eiro.a179566/. Izlasiet komentāru, ko tur kundze raksta. Piekrītu par 101%, bet vēl – raidījumā piesaukta, kāda skolotāja , kurai ir Gētes institūta sertifikāts, un viņa pieteikusies LU piedāvātajai pārkvalifikācijas programmai. Pieteikusies pag. gada rudenī – apstiprinājums, ka kursi būs saņemt jūlija otrajā nedēļā. Kursi klātienē un neklātienē sākšoties augusta beigās. Zeme atveries – uz Jansones jautājumu, kāpēc tā – kāpēc skolotāju kursi nevarēja tikt sākti uzreiz jūnijā , lai nav jākavē skola – ministre braši atbildēja, ka tā taču neesot problēma, stundas varot aizvietot un mācibu darbu skolotāju kavējumu dēļ sakārtot. Debess, nu kam jānotiek, lai sabiedrība saprastu, ka noziedzīgi bezatbildīgas ir pārpūstās , pārapmaksātās un nesodītās politiķu un ierēdņu darbības, Ja reiz mums nauda ir vairāk kā nekad agrāk , kāpēc nevar ministrija rēķināties ar skolotajiem ?, ar skolu darba organizatoriem – mācību pārziņiem direktoriem? Tie ir vergi, lopi, kuriem nav vārda tiesības tikai sitieni, lai dabūtu paklausību?

Un vēlreiz- tā ir nenormāli liela, lai neteiktu izšķiroša arī mediju atbildība par valsts realizētajām nejēdzībām , ļaunie troļli lai iet dirst, ne pusi, no tā ļaunuma , ko nodara pašu varneši un viņu kalpi mediji – tie troļļi nevar nodarīt.

Tu nevari ar sitieniem, meliem un manipulāciju, ar varu izaudzināt demokrātisku sabiedrību. \
Ar tādu ministri un valdību – nekādas reformas nebūs sekmīgas

+1
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 30.07.2023. 03.55

  Par ministri, par A.Čakšu esmu labās domās. … Gudra, spējīga vadīt arī izglītības nozari. … … labi savu viedokli spēj paskaidrot, patīkami klausīties. … Vēl man patīk klausīties, skatīties Kotrikadzes un Maksakovas pārraides. … … Arī LR1 klausos katru dienu. … man patīk. … Vai Jums vispār kaut kas patīk (izņemot Pīlēnu) ??? …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 31.07.2023. 06.47

  Tev ir viegli sevi identificēt ar čakšu – gudri un skaisti jārunā, jāpucējas, jāpieņem partijas disciplīnas (lasi- sponsoru) diktēti lēmumi, jāmīl vīri un mīļotie- cik laba dzīve.

  Bet pamēģini nolaisties tik zemu un iejusties skolotāja vietā. Mēģini rast atbildi, kā būtu bijis , ja skolotāji 3 vasaras mēnešos, kad nav jāgatavo kontaktstundas, būtu mācījušies kursos un sākties mācībām jau būtu zinoši, sagatavoti, nekavētu stundas, nepiedzīvotu pārslodzi.
  Šobrīd ir 31.jūlijs- skaistā anda, večiem par prieku skaisti norunāja, bet kursu sākums un nodarbību grafiks tā arī nav zināms.
  Un es domāju, ka tāpēc, ka ministriem ir bezatbildība, kas pa vertikāli iet uz leju un atduras pie skolotāja- tas galvenais vainīgais pie visa.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 31.07.2023. 06.57

  Par to – vai viss ir slikti. Lūk, ločmele raksta – zaļā paradīze. Jā un nē. Pie mana dārza pļavas ir atguvušas zaļumu, mans dārzs ir zaļš, bet….no sākuma domāju, re cik dīvaini karstumā un sausumā nokalst alkšņi – visas lapas paliek vienkārši brūnas. Ziņās stāsta par karstumiem Eiropā, bet mums koki – kā saka mirst stāvus. Un tad izlasīju, ka alkšņiem ir piemetusies slimība, kāpēc tie kalst. Kļavām, bumbieriem ir melno plankumu slimības…..un cik Rīgā ir nokaltušu koku….

  Liepājā noplūda atejūdeņi- Rīgā tos nopludina jūrā. Jo Rīgā turpina izcirst kokus, noasfaltēt zaļās zonas, salikt kormpantu laimi – parkoletus un arī Rīga no zaļās paradīzes kļūst par asfaltu džungļiem. Starp citu, Ziemupē pag. nedēļā atkal bija izskalots beigts ronis, jeb citi teica, ka tas ir jūras lauva. Nekādus ievainojumus no zvejnieku tīkliem neredzēju.

  Tā kā – dievinu lietainu siltu dienu, labības lauku, mežu smaržu, bet – tas viss ir jāsargā , jo jau piedzīvo alkatības raisītu postu

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 27.07.2023. 15.20

Pīlēna – UPB esot lielākais darbaspēka nodpkļu maksātājs Kurzemē.

Jādomā, ka vītols nodokļus nemaksā.

Nu vismaz tik daudz būtu pateikuši. Starp citu, Makss Vēbers arī māca, ka politikā iet vai nu pēc varas, vai naudas. Muļķzemes pans krištopans vismaz godīgi pateica- vajadzēja zagt vairāk un drosmīgāk. Bet nu jā…. kāda mums starpība.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.07.2023. 15.16

Ak, ļaunie interneta troļļi…
Es gan domāju, ka daudz ļaunāki ir pērkami un varnešu manipulējami mediji.

Nu kaut vai šī numura pērle – par Balto tēvu pataisītais Dūdars= Māris Vītols….

Kad uz prezidenta godu rāvās Pīlēns, IR žurnālisti viņu identificēja kā šķēles cilvēku, čekistu un vienkārši riebekli – sak, tauta, niciniet to mēslu.

Nu ko man notrenkātam trollim domāt, kāpēc vītols pretēji Pīlēnam tiek cildināts?

Vai man pusmūžā jātic pasakām , ka vītols nu bija tas kristīgais eņģelis, kas atnāca uz Rīgu un atvēra plaukstas un viņam svētā kārtā sakrita tajās īpašumi viens pēc otra?

Un ka tagad viņš lumpeņiem bauriem nesīs mākslas gaismu, nevis oligarha shēmās iecelts par savējo 30 un plus milj apguvē….

Eh, semjon, semjonič – tai pašā padomju čekistu bedrē vien esam, nekas, pilnīgi nekas nav mainījies. Un manā gadījumā- es neredzu cerību iespēju.

Man ir jaunas, labas brilles, kā reiz tuvredzībai, bet …. nu jā…

0
0
Atbildēt

1

  Nellija Ločmele > Sskaisle 01.08.2023. 18.49

  Nesaprotu, kāds ir pamats secinājumam, ka IR cildina Vītolu? Mēs redakcijā bijām ļoti pārsteigti par šo konkursa rezultātu, Anda intervijā prasa skaidrus, svarīgus un kritiskus jautājumus. Kāda te cildināšana?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Nellija Ločmele 02.08.2023. 06.22

  Labrīt. Tāds ir mans iespaids par šo interviju. Smaidīgi mīlīgs žurnāla vāka “varonis” . Jautājumi tiešām ir aktuāli, bet publicētajā tekstā iznāk tā, ka intervētāja pilnībā piekrīt visam, ko saka vītols.
  Cik ilgi vītols bija izglītības ministrs, ko izdarīja?
  Piesaukta politiķa pieredze, spējas. Bet ar to pašu Seņkovu vienoties nespēja.
  Kāpēc par patiesiem varoņiem uz žurnāla vāka nav tie paši Svētes muižas atjaunotāji, kuri sabiedrībai ir devuši reālu labumu?
  Man absolūti nav radusies pārliecība par vītola piemērotību amatam, bet kqartējais oligarhu varas un ietekmes agresīvs apliecinājums. Un šī žurnāla intervija šo iespaidu manī nostiprināja.

  Bet paldies, ka izlasījāt manu viedokli.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam