Viļņas samits: sausais atlikums 3

Komentāri (3)

Sskaisle 26.07.2023. 09.53

Autors – RK manās acīs ir zaudējus jebkādu cieņu pēc tās rupjās lamāšanās starptautiskajā arēnā.

Ir atšķirība vai pošjol nah pasaka karavīrs nāvei acīs ieskatoties vai to pasaka nobarojies bezatbildīgs un nesavaldīgs politiķis.

Tāpēc rakstu nelasīšu! Boikotēšu kolu!

Bet-izlasīju interviju ar nato veceni baibu braži un var teikt tā saniknojos, ka esmu gatava ņemt sarkanu karodziņu un doties cīņā pret tik zemiskām vecenēm, kuras izsitušās amatos un zaudējušas jēgu ar realitāti.

Proti – visi, kuri kritizējot Latvijas valsti un sakot, ka viss ir slikti – tie esit kremļa aģenti.

Sākšu ar elementārāko – šī valsts – Latvijas valsts manu pensiju ir atdevusi zviedru baņķieriem. Kamēr braže rīs ikrus un tos noskalos ar šampi , mēs pat zobus vadzī nekārsim jo mums zobu vispār nebūs.
Mūs apzagt plikus un tad kaunināt ,ka mēs ar to neesam mierā. Tā ir politiju un amatpersonu kriminalizējama rīcība.

Tak ar pušplēstu vārdu pieminiet, ka politiķu organizētā NBS izlaupīšana ir patiesais drauds NATO, nevis cilvēku nesamierinātība ar nesidāmo korupciju un sociālo nevienlīdzību. Prom uz lopkautuvēm šādus politiķus, pazemināt par sanitāriem izšeptētajās lielajās slimnīcās , lai bauda – cik viss ir labi

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 26.07.2023. 10.02

  Es domāju – strādāt uz kautuvēm. Tikko lasīju, ka Liepājā jūrā ieplūstot arī lopkautuvju kanalizācija😳 Vai siļķes likt bundžās.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 26.07.2023. 13.36

  Mūsu cienījamā politiķa runa (EDSO) parlamentārā asamblejā, https://www.youtube.com/watch?v=QLwOnb7mIFc, kurai sākoties tu, latviešu tautu un valsti nīstošā švabra, noteikti būtu pielekusi kājās, izteikusi visus vārdus, kurus no krievu bidlām, ar kuriem kopojies un dzērāt funfirikus, būsi samācījusies un aizgājusi, skaļi aizcērtot durvis.
  EDSO parlamentārās asamblejas delegāti viņam aplaudēju un no viņa runas iedvesmojušies, pameta zāli, kad uzsāka runu krievijas delegāts.
  Tā kā, spriežot pēc taviem komentāriem, noteikti, savā mūžā esi daudz saņēmusi pa galvu un ēdusi ar alumīnija karotēm no alumīnijas trauciņiem, alumīnija katlos vārītu barību, tad arī siļķes no Liepājas tev nevarētu skādēt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam