Amerikāņu pareģi par lielo krīzi 2

Komentāri (2)

kolpants 24.07.2023. 09.39

Да, любопытно.. Жаль, подобные статьи не печатают более читаемые сми. Но так в целом да, у США большие вызовы. Оказалось, у возможности наказывать многие страны нашлась и вторая сторона медали. Плюс, когда в целях спасения ситуации вдруг образец демократии начинает “прощать” отдельные страны (как с саудитами), то все больше понимаешь, что в итоге “демократия” – это просто удобный некий инструмент, который можно крутить как хочешь. В итоге вдруг с одними менее демократическими странами США уже начинает дружить, с другими более демократическими, но не такими дружественными- нет.
Господа, но тогда такой подход выглядит уже как просто политический расчет. И тут вспоминаешь, что именно США авторы известного термина “реалполитик” и фразы “Он сукин сын, но он наш сукин сын”.

0
-1
Atbildēt

0

Uldis.M42 21.07.2023. 11.41

Ja ASV marksistu, korumpantu un sodomītu parķija, nolūkā pacelt energoresursu cenas, kas ir kaitīgi ASV ekonomikai, sabotē naftas un gāzes ieguvi un vēl saplēšas ar SA princi, ja pamet Afganistānā visu bruņojumu, lai nevarētu atklāt, cik miljardu bija nozagts. Ja karavīriem tika piedāvāti 80 000 dolāru dzimuma maiņas operācijām, bet nēģeru parazītiem, kas nekad nebija vergi, miljonu kompensācijas uz krietno amerikāņu, kas nekad nebija turējuši vergus, rēķina. Ja studentiem tiek apsolīts atlaist studiju kredītus, bet uzņemot augstskolās, vai pieņemot darbā pielietot pozitīvo diskrimināciju, kad nevadās pēc talantiem, bet pēc rases, tad nav jābūt gaišreģim, lai saprastu, ka ir nolemts ASV nolaist kanalizācijā.
p.s. Bija kuriozs, kad induss apģērbies kā reperis, iemanījās saņemt papildus punktus stājoties augstskolā un tad nav jābrīnās, kad ķirugs nogriež nepareizo kāju, vai svaigi celta māja sabrūk.

+1
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam