«Ja svētkos birst asaras, to var atļauties»

5

Komentāri (5)

kolpants 03.07.2023. 12.11

В целом само президентство было весьма достойным. Да, была не очень удачная фраза про воблу и селедку, но тут до Левита с его целенаправленными делами по еще бОльшему расколу общества далеко далеко.
Но вот эта некрасивая история со списыванием подарков общее впечатление подпортила. Когда такая мелочность в таких небольших делах, закрадывается и подозрению по поводу бОЛьших дел

0
0
Atbildēt

0

no malas 02.07.2023. 13.46

Izcilākā no visiem Prezidentiem – ar harismu, asu prātu, apbrinojamām darba spējām un runas dotibām. Viņa, atskiribā no citiem, par lietu spēj runāt bez uz papira uzrakstītas runas.
Atceros viņas godināšanu Siguldā pēc prezidentūras beigām, par tādu tautas milestību amatpersonas var tikai sapņot.
Veselibu!

+4
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > jurists 03.07.2023. 09.36

  Atceros, ka es kā pēdējais idiots vecgada vakarā stāvēju Doma laukumā un klausījos čekas viķirānes uzrunu viņas nicināmiem reņģēdājiem.
  Toreiz viņa vēl nebija piedaljusies Abrenes tirgošanā ienaidniekam, nebija sačakarējusi valodas likumu, nebija apgānījusi pus miljona latviešu un desmitiem miljonu citu eiropiešu krievu necilvēku WWII upuru piemiņu, lecot kazačoku 9. Sarkanā laukumā, nebija izgāzusi savu necilvēcisko naidu uz latviešu varoņu – leģionāru piemiņu, nebija pieteikusies vajāt mūsu sirmo veterānu, Kalēja kungu, lai kur viņš arī nebūtu un kāds nebūtu viņa veselības stāvoklis. Nebija ielūgusi un bučojusi roku čekas ģenerālim Ridigeram, nebija sava defektīvā kārlīša zilo draudziņu, čekas ziņotāju, kleptokrātu un sodomītu, Šleseru, pasludinājusi par Balto lapu.
  Es ceru, ka viņa pratīs novērtēt Šlesera un Zatļera Jaunā viļņa draudziņa Kobzona dziedāšanu Aleksandrova orķestra pavadībā.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 29.06.2023. 20.37

Nūuuuu…..manu mīlestību viņa ir zaudējusi sludinot liberastu idejas.
Šis dženderisms un demokrātijas devalvēšana…vakar noskatījos LTV1 raidījumu Kas notiek Latvijā par medijiem.
Es sapratu NEPLP un I.Āboliņa pozīciju.
Gribēju saprast , ko īsti grib pateikt rožkalne un plaude, bet viņas to nespēja- izkliedza satraucošas frāzes, bet faktus saviem apgalvojujiem nosaukt nevarēja.

Un tad tā minoritāšu priviliģēšana pār veselo saprātu – es saku nē!

0
-3
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 03.07.2023. 12.12

  Это того Аболиньша, который раньше Путина хвалил, а теперь решил выслужиться и быть святее Папы Римского?
  Классический выслужака. Который точно так через пять лет будет ради другой власти выслуживаться

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam