Uzdevumu augstumos

2

Komentāri (2)

Sskaisle 30.06.2023. 17.02

Vēl – daudzi manas vides cilvēki saka, ka netic, ka tēvs būtu bijis vardarbīgs pret savu meitu. Vainīgais esot kāds narkomans. Un man no tādiem spriedumiem jāraud – pastalu lētticīgie latvieši, mani bāliņi un tautu meitas – cik gadsimti iet un kā nespēt saprast, ka s…tans ir tepat mums līdzās, tā nespēj.

Un vēl – izdienas pensijas ir par agru un par lielu – lai ar visu taksi iet un strādā tāds eksperts.
Nedomāju, ka policijas ekspertiem darba dzīve ir bijusi smagāka kā piemēram, šodienas ārstam vai skolotājam vai pat rimi kasierei

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 30.06.2023. 16.59

Šodien braucu busā – iekāpa krieviski runājošs jauns vīrietis. No sirds ceru, ka ne vāgnerietis – talonu braucienam, protams, nereģistrēja. Es pikta – bļin, mūsu nabagus Rigas satiksme sit durvīs un stumda pa pārpildītiem saloniem – iekāpsānu ļaujot tikai pa priekšējām durvīm, bet tie, kas nemaksāja , tie arī turpina nemaksāt.
Vai piemēram, iekopēju saiti no raidījuma par skolotāju vērtēšanu – tajā laikam Namsone saka, ka cilvēkiem vajag protestēt – ziņot, ja ir sliktas , nevajadzīgas lekcijas kursos utt.

Bet – es būtu ļoti aktīva aizrādītāja un ziņotāja, bet vienkārši ir bail.Bai no trakiem un nekaunīgiem un vāgneriešiem

Lūk, šobrīd sēžu uz palodzes un kas notiek sētā – kaut kāds dzērājs piesienas bērniem, kas tur klaigā – es gribētu teikt , lai liek mieru, bet man bail, ka neizdauza logus, jo man ir tikai 2.stāvs . Un tādas situācijas ir daudzas – es būtu gatava, bet man elementāri ir bail – ka visi to tāpat jau zin, ka sūdzēšanās man ļauni atspēlēsies utt.

Mani radi un draugi mēdz paironizēt par Ruku, bet man patika viena epizode, ko viņš pateica vienā intervijā – ka policija dara, ko var tā budžeta un to iespēju robežās , kas viņiem ir.

Tas, ka tika atrasts Justīnes līķis tik ātri ir … neērti tā teikt, bet super, jo zinam, ka britu Magdalēna vēl šodien nav atrasta.

+1
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam