Atkal spārnos 4

Komentāri (4)

Sskaisle 25.06.2023. 21.57

Patiesībā es neprotu uzrakstīt, cik nemierīga es jūtos.
Es Rīgā redzu tik daudz jaunus krievu vīriešus,ne vietējos, kā nekad agrāk. TV runā kremlis, NBS izlaupīts, no inflācijas sekām valsts glābj savus ierēdņus un lielo algu saņēmējus, nevis visus pilsoņus, ždanoka vispār gavilē…. Rīt uz darbu jāiet, bet nāk virsū tāds pesimims – kāda jēga strādāt, ja ar to algu pat minimālās vajadzības nevarēs nodrišināt.
Jābēg no tādas valsts kā no bandītiem, un kāpēc ?
Ko dos NATO aizsardzība , ja cilvēki vairs neticēs un neuzticēsies valsts varai?
Un kā ticēt tiem skaistajiem vārdiem, ja notiekošais liecina par ko citu?

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 27.06.2023. 00.45

  Vai tad ir tik slikti ? … … Pīlēns nāks- un labi būs… Ja nebūs labi, tad Šlesers nāks – atlaist Saeimu…. Garlaicīgi nebūs. … Latvieši sēdēs mājās, lai citi atkal ievēl Ždanoku, Ušakovu, Rosļikovu utt. … … … Kas ir labi? …. Biju gan Rimi, gan Maximā. … – joprojām strādā !!! …. Veikalu vadītāji un pārdevēji NAV AIZBĒGUŠI !!! … … Vai viņiem maksā vairāk nekā Jums ??? … … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 27.06.2023. 16.48

  nu Pīlēns nenāks, tas nu ir izlemts, nāks lembergs un Andri – tavi draugi šļesers un šķēle nekur nav aizgājuši , viņi tāpat valda mūsu ministriju kabinetos un preža pilī un saeimā – nevajag man te karināt savus kremļa makaronus

  un vēl – ir ne tikai slikti, bet ir ļoti slikti , jo viss sākas ar tādiem veciem un jauniem kremliniem, kā tu – tavuprāt, mediķiem un skolotājiem vajag tikpat mazas algas kā rimi un maximas kasierēm un ja streiko – un nedo dies kāda paņem uz streiku dārgu somiņu – tad ar koku pa muguru un miers mājās …

  nu tā ir Andri – jā tā ir kremļa propaganda, ka latvieši ir vergu – kalpu tauta, kas neprot savu valsti nosargāt , bet — ieej telos.lv – tur saruna par Krastiņa E. grāmatu – kāpēc Latvija tik ļoti atpaliek no citām Baltijas un Eiropas valstīm. Nepatīk Krastiņš – lasi citus medijus , ne tikai liberatisko IR – tur katru dienu, pat kremliskajos sabiedriskajos medijos ir par to , cik atpalikuši esam un ka nekas netiek darīts, lai situāciju uzlabotu.

  Tieši pretēji – tūlīt šī kremliskā vara lems par robežu atvēršanu krieviem, jo trūkst darbaspēka – latvieši pa vienām durvīm bēg prom, no šīs zagļu valsts, krievu ordas lepni nāk iekšā ….

  tā kā – turpini vien kladzināt – kāda tam nozīme

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 25.06.2023. 21.48

Nū…grūti saprast, kas notiek Latvijā un vai vispār vēl esam neatkarīga Latvijas valsts.

Kā lai es skaidroju to, ka sabiedriskie mediji Latvijā arvien biežāk !!!! par ekspertiem LTV programmās uzaicina ne tikai prokremliskos sludinātājus, bet nu jau arī pašus kremļa sludinātājus.

Tas cinisms ir grūti prātam.aptverams. Vienā brīdī rāda kremļa zvērības Ukrainā, nākošā brīdī šo idelogu slavas dziesmas un attaisnojumus slepkavībām.

Es šo situāciju uztveru kā kārtējo liecību Latvijas varas elites nespējai noturēt Latvijas piederību Eiropai. Korupcija, absolūts tiesiskais nihilisms, izglītības un medicīnas nozaru sagraušana līdz drupām, kultūras nepiejamība utt. Tad vēl tā situācija, ka valsts paaugstina par 50- 300% rēķinus par elektrību, par pārtiku, zālēm utt…..

Nellij, nedariet muļķības, palieciet Amerikā Baidens vai Tramps , bet vismaz būsiet paēdusi un drošībā.
Ne tā kā šeit…. diez visus mals miltos, vai tik vecos un nabagos…

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam