Netaisnības Dziesmusvētkos? 2

Komentāri (2)

Atis Priedītis 04.06.2023. 06.56

Diemžēl, Latvijā regulāri notiek dažādu muzikālo konkursu rezultātu viltošana. Cīnīties pret to ir bezcerīgi jo viltošanu “augšgalā” atrodas cilvēki, kurus aiztikt nedrīkst. Atcerēsimies kaut vai beidzot oficiāli atzīto Mikrofona Aptaujas rezultātu viltošanu kad patiesībā uzvarēja Ulda Stabulnieka dziesma “Nāk rudens apgleznot Latviju” bet pirmo vietu kārtējo reizi piešķīra Raimondam Paulam. Un šobrīd jau ir zināms, ka Pauls ir bijis informēts par Stabulnieka uzvaru.

Arī es pats kā komponists vairākas reizes esmu ar šādām nelikumībām saskāries, pat mēģinājies tās novērst, bet bezcerīgi. Kaut kādam Atim Priedītim uzvarēt konkursā “Dziesma 2000” netika ļauts. Masu mediju ķengāšanās un apmelojumu rezultātā no pirmās vietas atkritu uz 6.vietu. Un visu noorganizēja Guntars Račs.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.06.2023. 08.19

Es domāju, ka Dziesmusvētki ir daļa no mūsu sabiedrības un ja esam sociāli, tiesiski utt. netaisnīgi, tad sagaidīt, ka Dziesmusvētkos nu viss pēkšņi būs labi un pareizi ir vienkārši naivi.

Mana pārliecība ir tāda, ka koru dalībniekiem bija jābūt priviliģētām tiesībām uz biļešu iegādi. Jā – svētki tiek rīkoti par visu naudu, bet koristi dzied par velti.

Otra lieta – nekādi ielūgumi politiķiem, ierēdņiem un citiem haļavščikiem. Goda vietā – prezidents, hokejisti un punkts.

+3
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam