Konservatīvais maigums 2

Komentāri (2)

lindab456 24.05.2023. 09.48

“Tātad – jautājums atkal ir par sociālo taisnīgumu.”
Piekrītu – taisnīgums, sociālais, vēsturiskais, tiesiskais… ir nozīmīgs, izšķirošs, domājot par vardarbības novēršanu, mazināšanu. Taisnīguma iztrūkums, manipulācijas ar taisnīgumu vai taisnīguma dozēšana, šķirošana ir bumba ar laika degli, agri vai vēlu tā iznāks ārā – pat tur, kur to negaida, un sāks ar mazāk aizsargātiem.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 19.05.2023. 07.27

viena lieta, ko es domāju – ka bērnu un pusaudžu agresija aug paralēli agresijai sabiedribā, kas rodas padziļinoties sociālajam netaisnīgumam. Es domāju, ka būs vēl sliktāk.

Lūk, jau rakstīju par savu paziņu, kura man stāsta, ka viņa auklē puisīti, par kuru viņa domā, ka viņs tiek seksuāli izmantots.

Man tas škiet vienkārši briesmīgi. Es ieteicu vērsties pēc palīdzības Tiesībsarga birojā, lai tur speciālisti pakonsultē , kā viņai pareizi rikoties , lai nebūtu citu cilvēku tiesibu pārkāpumi, bet vienlaicīgi , lai viņa palīdzētu tam bērnam

Ieejiet visos tajos es teiktu daudzo iestāžu portālos , kur it kā aizstāv bērnu tiesibas . Kur gūt informāciju, ka atpazīt no seksuālās varmācibas, vispār varmācibas cietusos bērnus? Kā viņiem palīdzēt?

Kas jauns.lv bija raksts par meiteni, kura dzivojusi kapos, jo viņa cietusi no varmācibas ģimenē

Ko valsts dara? Naukšēnus likvidēja, bet problēmas palika. Domājiet, ka no tām cieš varneši? Tie , kuri brauc dārgās košās mūsu apmaksātās masinās un dzīvo supersmalkos apsargātos namos? Nē – no varadarbības ciešam mēs – nodokļu maksātāju vairākums

Starp citu, esmu ievērojusi , ka piekrītu tam, ko saka Konstantinovs – jautājums – kā to viņa teikto īstenot dzīvē.

Bērnudārzos ir varmācigas pieaugušie – ai cik slikti tas ir, bet kur risinājums? Kamēr nebūs algas un konkurence uz darbavietu, tikmēr cietīs berni un pieaugs un tādi liks ciest visiem citiem arī.

Tatad – jautājums atkal ir par sociālo taisnīgumu sabiedribā

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam