Spiež, pazemo, nepaskaidro 7

Komentāri (7)

Sskaisle 24.04.2023. 08.15

un vēl – Osipova apgalvo, ka Stambulas konvecija pasargātu no vardarbības sievietes Latvijā.

Nu tādi meli , ka elpa aizraujas. Vācija Stambulas konvenciju ir parakstījusi un ratificējusi, bet vardarbība pret sievietēm un bērniem ģimenēs nav mazinājusies. Par to ir vairākkārtīgi rakstīts vācu medijos. Tikko būs atkal kāds raksts, tad es ielikšu saitīti.

Daļa to skaidro ar imigrantu pieplūdumu Vacijā, nu Latvijā pieņem Stambulas konvenciju – valsts apmaksās veselu varzu muldētāju, kuri tieši tapat kā Vācijā nevis novērsīs vardarbību, bet to attaisnos , piemēram, ar nabadzību, neizglītotību Latvijā.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 24.04.2023. 05.57

Uzzināju, ka nomiris man pazīstams dakteris. Dzēra pretsāpju tabletes un uzdzēris pa virsu alkoholu.
Bet sestdien nomirusi bijušās kaimiņienes meita- izsaukusi ātros, ļoti slikti jūtototies, pielikta pue sistēmas, izpilināta un likts braukt mājās. Palicis vēl sliktāk- zvanījusi mammai, kolēģēm, ko darīt. Tās likušas atkal saukt ātros. Bet viņa baidījusies, jo tās tur rājušās, ka pie ģ.ā. jāiet. Un no rīta bijusi mirusi. Mazs bērniņš bez mammas palika.

Tas baida. Skrejriteņu terors baida, valsts īstenotais bandītisms, korupcija baida. Vecuma nespēks, nabadzība, pasaules netaisnība baida.
Kādreiz varēju iet uz koncertiem, tēātriem , izstādēm – tad tas negatīvsis atšķaidījās ar to gaišo, labo. Tagad kultūra tik dārga, ka … nu jā.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.04.2023. 06.40

Kad sāka šos jaut. kustināt, tad man paziņa ieteica palasīt tādu čatu angļu val., kurā raksta sievietes no visas pasaules par grūtniecību un dzemdībām. Nu es pat nemēģināju, jo jau stāstītais uzdzina šermuļus. Priekš kam vēl ko tādu lasīt.

Un – viena lieta, daudzu citu starpā, personāla trūkums, mediķu pārslogotība.
Politiķiem levits panāca privilēģiju un bezatbildības palielināšanu- strādājošiem – rēķinus pacēla. Un cilvēki bēg no tā un rad ir tā, kā ir.

Protams, tas viss nav attaisnojums necilvēcībai, bet tas viss ar likumu vien novērsts netiks.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 20.04.2023. 06.34

Pirmkārt, nevajag liekulīgi šausmināties- esam absolūti nevienlīdzīga sabiedrība un necilvēcīgas, naidīgas attiecības ir ikdiena.

Vakar braucu sabtransportā. Iekāpj vīrietis uz kruķiem, stāv !!!! uz kruķiem pa tām drausmīgajām rīgas ielām un neviens nepiedāvā apsēsties. Nu es domāju- jāmet kauns pie malas un jāsauc, lai atsaucas kāds cilvēks. Bet tad viena tantiņa kāpa laukā un vīrietis tika apsēsties.

Tādas situācijas ir uz katra stūra. Es palasu komentārus, ko cilvēki raksta. Skaidrs, ka raksta tie, kuriem ir laiks un 90% , ja ne vairāk ir absolūti negatīvi.

Un kāda ir mūsu visu attieksme pret melnstrādniekiem? Pret bērniem? Padotajiem?

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 21.04.2023. 17.05

  … … … … Jūs rakstījāt -” Es palasu komentārus, ko cilvēki raksta. Skaidrs, ka raksta tie, kuriem ir laiks un 90% , ja ne vairāk ir absolūti negatīvi.”- … … … Kā vērtējat savus komentārus ??? … …

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 24.04.2023. 05.51

  Domāju, ka jebkurš komentārs, arī mans un tavs, pirmkārt, ir kā nepieciešamība paust viedokli. Es te nepieskaitu apmaksātos manipulāciju komentārus. To uzdevums ir cits.
  99,9% gadījumu mēs nevaram paši novērst negatīvo, tad to norakstam komentāros. Darbā pateicu, ka šodien eju streikot, nebūšu darbā. Viena fūrija pusplikiem milzu pupiem metās man virsū kliedzot, ka tādējādi es kalpojot valsts ienaidniekiem. Man būtu bijis interesanti redzēt savu seju- tik pārsteigta sen nebiju bijusi. Knapi noturējos, lai viņu rupji neizlamātu, vai neiegāztu ar kafijkannu.
  Es varu komentāros tā uzsprāgt, bet dzīvē es esmu bailīgāka. Savaldīgāka, īpaši jau pēdējos gados.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 24.04.2023. 07.19

  TV3 klausos interviju ar JV izglītības ministri čakšu un man ir 100% de ja vu sajūta- esam atpakaļ okupācijas laikos. Tik zemiski meli, manipulācijas, solījumi, ministrijas funkciju nespējas noliegšana.
  Patiešām katru dienu tiek runāts, ka jāslēdz skolas un apmēram reizi mēnesī ziņo, ka kārtējā skola ir slēgta. Bet kā ar pašu ministriju? Cik no pārpūstā ministrijas štata, valsts aģentūru skaita un ierēdņu skaita sama,ināšanu – labi optimizēšanu.

  Līdz cikiem strādā valsts ierēdņi piektdienās? Un cik pašvaldību un valsts iestādes vispār apmeklētājiem ir vispār slēgtas?

  Es domāju, ka ja nebūtu 2 lietas – iespēja aizbraukt no šīs korupcijas saēstās valsts un iespēja izteikt sašutumu soctīklos un komentāros- Latvijā būtu streiki un sacelšanās katru dienu. Tie ir tie divi ventilācijas krāni, kurusnogriežot būtu sprādziens. Tā es domāju.
  .

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam