Kara balsis.* Atmīnē atbrīvotās teritorijas

2

Komentāri (2)

QAnon 26.04.2023. 14.55

Kā vilku piemin, tā vilks klāt. Intervija ar Borisu Stomahinu: https://www.youtube.com/watch?v=ZE4V6xD-c7E

0
0
Atbildēt

0

QAnon 26.04.2023. 14.49

Pirms Cieņas revolūcijas, jeb Maidana, es uzskatīju, ka Ukrainas Rietumu apgabaliem ir jāatdalās un lai tie hoholi dzīvo paši kā paši māk. Vēl padumjos laikos, dodoties darījuma braucienos uz Ļvivu un Užgorodu, redzēju, cik tur viss ir apkopts, kā zeme tiek apstrādāta. Braucot uz Krimu, ceļs veda caur Austrumukrainai, kur viss bija līdzīgi kā krievijā.
Varbūt tikai pateicoties krievu agresijai un simtiem tūkstošu upuru, Ukrainas nācijai bija tā retā laime atdzimt, jo Ukrainas austrumos praktiski nevienam vairs nebija pretenziju pret rusifikāciju, tur galēja degradācija jau bija neizbēgama. Kā reiz izteicās cilvēktiesību aizstāvis, bijušais politieslodzītais, Boriss Stomahins, Putins ar bumbām un raķetēm Ukrainā ir izdedzinājis visu “vati”. Tas ir apbrīnojami, ka jau sen zudušā Austrumukrainā, iedzīvotāji vairs negrib būt nicināmi hoholi, bet uzskata sevi par ukraiņiem.
Jau tad, kad Ukrainas nacisti, Labējais sektors, 2014. gadā apturēja krievu uzbrukumu Donbasā, manas domas sāka mainīties, bet kad Azovstaļ, kura kodolu veidoja Jaroša vadītais Labējais sektors, kuru pretīgais nēģeris, Putina kuce Obama, izsludināja par teroristisku organizāciju, ilgstoši noturēja Absolūtā ļaunuma sadistu, marodieru un sodomītu armiju Mariopulē, manai apbrīnai vairs nebija robežu. Ukrainā varoņi aug kā sēnes pēc lietus un šobrīt viņiem ir rīcībspējīgākā armija pasaulē, kurai būs jāuzņemās policejiskās funkcijas kapitulējušā krievijā, kur, pirms paverdzinātās tautas nebūs ieguvušas savu valstiskumu un derusificējuši savas zemes, tiks ieviesta ārējā pārvalde.
Es pilnīgi pieļauju, ka pat Mossad, kura autoritāte bija ārpus konkurences, atradīs ko pamācīties no ukraiņiem, kad tie selektīvi būs iznīcinājuši pirmos 10 000 savus ienaidniekus visā pasaulē.
Paldies par ļoti iedvesmojošu rakstu, es nemaz nešaubos, ka sekojot ukraiņu piemēram, arī latviešiem izdosies atgūt savu valsti.
p.s. Hohols, tas ir savas saknes un vēsturi pazaudējušais kādreizējais ukrainis, degradējis jau praktiski līdz krievam. Putina līdzgaitniece Matvijenko ir hoholiete, Latvijā smirdošais krievu fašistiskais izdzimtenis, mūsu politiķu un speciālo dienestu apčubinātais Gapoņenko, ir hohols

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam