Jaunās paaudzes balss 13

Komentāri (13)

Sskaisle 30.03.2023. 14.49

Vai Arāja ebreju šaušana ir pierādīta?
Cik es zinu – nē. Viņš organizēja transportu ebreju vešanai no geto uz šaušanas vietu. Es to saprotu, kā līdzdalību noziegumā. Kas nav attaisnojums noziegumam, tomēr ir atšķirība vai šāva, vai veda uz nošaušanu.
Vai izrādes veidotāji balstījās vēstures liecībās, vai pieņēmumos?

Es domāju, ka tas ir izšķuroši svarīgi, ja runa ir nevis par to kā es jūtos, bet kāda ir patiesība.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 30.03.2023. 14.52

  Saprotu, ka varas cilvēku interesēs vēsture kā zinātne, kā cilvēka apziņas daļa tiek iznīcināta.
  Ir drausmīgi to apzināties.
  Bet manipulācijas ar vienu vēstures faktu, faktu kopumu paver durvis manipulācijām ar citiem vēstures faktiem.

  Ja tā – tad ar ko mēs atšķiramies no putina krievijas ideoloģijas ?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Anda Vaišļa 30.03.2023. 10.28

Izcila izrāde. Paldies! Tiešām liek domāt un pašam nonākt pie atbildēm. Iesaku noskatīties ikvienam – it īpaši komentāru “ekspertiem”.

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Anda Vaišļa 30.03.2023. 15.02

  Ja nezini faktus, neko neizdomāsi.
  Arājs bija noziedznieks – sodu nopelnījis. Bet jautājums ir superaktuāls – tikko , pirms 2 nedēļām IR publicēja Rebaltica rakstu, ka FB politika ir Ukrainas kara noziegumos nevainot visu krievu nāciju.

  Tad jautājums- mēs latvieši esam atbildīgi par holokaustu Latvijā kā nācija, bai atbildība ir tikai dažiem šāvējiem.

  Es domāju – 50:50. Jo – visi šāvēji gāja skolās Latvijā, bija Latvijas sabiedrības daļa. Un naids , vai prasta alkatība nopelnīt, nozagt ebrejiem mantu -tā pirmkārt, ir kopējā atbildība un tikai tad – indivīda konkētie gadījumi.

  Mana svēta pārliecība ir, ka tas, kas šobrīd notiek Latvijā – izglītības polarizēšana un degradēšana līdz absurdam, tiesiskuma smieklīgums- rada jaunus šāvējus – žīdu, ebreju šāvējus un čekistus – cilvēkšāvējus.

  Tas ir briesmīgi un iespējams izrāde ir arī par to.
  Jāskatās

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 31.03.2023. 09.08

  Вы прям как маленькая. Всё давно уже понятно и принято. В этом помогает один простой принцип: у нас герои разведчики, у них подонки шпионы. Хотя по сути что те, что другие занимаются сбором данных на территории чужой страны.
  Поэтому и тут все понятно
  1. в случае Латвии: причем тут вся нация, мы не можем отвечать за прошлые или нынешние грехи отдельных персонажей. И почему вся нация должна каяться за преступления некоторых. И это вообще признак этноцида, когда обвиняют всю нацию по делам некоторых, так Гитлер уничтожал евреев по этнопризнаку.
  2. в случае России. Да, вся нация виновата, потому что не покаялись, не попросили прощение. А раз не покаялись, то все виноваты. И нельзя отделять деяния отдельных людей от всей нации.

  А далее все просто. Сами выбираете, будет запись про дружественную вам страну или нет. Если дружественную, берете пункт 1. Если недружественную-выбираете пункт 2.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > kolpants 31.03.2023. 09.31

  Например, хороший пример про военных. Когда упомянул про красных латышских стрелков, которые топили в крови крестьянские восстания в 1918, тут же был ответ “ну это просто зазомбированные коммунистами жертвы, что про них говорить, при чем тут вся нация”. А когда вот про Бучу, так сразу “ну этот русский народ вообще звери”. Хотя как почитаешь, так там не только именно этнические русские, но еще и чечены и буряты “постарались”. Но это тут же отбрасывалось “детали не важны”.

  Хотя если начать считать проценты, сколько от всей нации составляли эти военные, еще вопрос, у кого этот процент будет выше.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 31.03.2023. 12.43

  Ko nozīmē “этнические русские”, ja jūs esiet Pētera I izdomātā tautele, kas ir zaudējusi savas saknes, vēsturi, valodu un cilvēku sejas un saziņā izmantojiet somu masona Lomonosova pirms 250 gadiem no somugru, ukraiņu un tatāru valodām savākto feņu? Kuri tas ir tie этнические, vai žīdenes un nezināma tēva dēls, Putins, varbūt hohluška Matvijenko (hohols – degradējis kādreizējais ukrainis, praktiski jau krievs) varbūt Armēnijas žīds Lavrovs, jeb Šoigu. Katra, viskrieviskākā necilvēka senči bija civilizētu tautu pārstāvji. Kadirovieši, kuri slepkavo Ukrainas civiliedzīvotājus un drāž dirsā krievu zaldātus https://www.youtube.com/watch?v=Zp1HnCqQFP0, ir tādi pat čečeni, kā Urbanovičs, Jurkāns un Šlesers, latvieši. Čečeni bija Basajevs un Dudajevs un čečeni ir tie, kas karo Ukrainas pusē. Burjats, kurš tā vietā, lai nomuktu uz Mongoliju, slepkavo Ukrainā, praktiski jau nav atšķirams no krieva un ir pelnījis saņemt krieva apliecību. Kā rakstīja izcilais rusologs, S. Melnikoff: “Напомним, что «русские» — мифический сказочный народ, выдуманный немецкими масонами в конце 18 века вместе с т.н. «русским языком» по заданию русских царей имперцев. Русскими называли объединенного в одну кучу конгломерата омонголенных финно-угорских народов, поэтому выступать с лозунгом «Я Русский!» и считать себя представителем несуществующего в реале (по крови) «русского народа» может любой желающий”
  p.s. Man patīk, kad staļiniskais mērglis pārdzīvo par krieviem, kuri bija sacēlušies pret pastāvošo varu!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Anda Vaišļa 31.03.2023. 13.06

  Vai negribētos holokausta stāstu vietā labāk noskatīties izrādi par NKVDešņika Šustina un viņa rokaspuišu zvērībām pret latviešiem “Baigā gada” etnocīdā, jeb par krievu necilvēku, latviešu grūtnieču dedzinātāju, Vasjku Kononovu, noziedznieku pret cilvēci, kuram mūsu varu sagrābušie čekas pakalpiņi un pederasti piešķīra preivilēģiju nosprāgt mājās savā gultā?
  Kamēr pēdējais 9. maija svinētājs, WWII, staļinisma, GULAG un krievu zvērību slavinātājs, nav pakārts par noziegumiem pret cilvēci, nelietim, kurš lieki vazā latvieša Viktora Arāja vārdu, pēc taisnība būtu ar salauztiem pirkstiem jālasa savus izdauzītos zobus. Katram staļiniskam kroplim, mītu tiražētājam, gribu atgādināt, ka tas nebija Arāja kunga karš, bet gan pēc cilvēku asinīm izslāpušo krievu un ASV cionistu, kuri kopš 1929. gada karā izvestēja simtiem miljardu ASV nodokļu maksātāju dolārus, uzceļot Staļinam pasaulē varenāko kara industriju, karš.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 31.03.2023. 13.34

  я правильно понимаю-вы полностью отрицаете Холокост и преступления нацистов?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 31.03.2023. 14.02

  Es izceļu staļinisma un krievu necilvēku noziegumus, kurus pat triljons krievu nevarētu izpirkt ar savām asinīm. Vari nenopūlēties, Latvijā nevienam nav obligāti jātiražē Vīzentāla centra daudzmiljardu biznesa projekta tēzes, šai ziņā pie mums, paldies Dievam, ir plurālisms.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 31.03.2023. 14.29

  Так да или нет, простой же вопрос?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 31.03.2023. 14.40

  Kara noziegumus ir pastrādājušas visas armijas, pat vācu, tikai visu armiju pastrādāto noziegumu kopums nevar tikt pielīdzināms krievu noziegumiem, tikai vienā WWII, tāpēc es pat netaisos meklēt blusas Vācijas, Spānijas, Somijas, ASV, Japānas kažokos, kamēr ar vienu tribunāla lēmumu nav notiesāta un sodīta krievu pasaule.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 31.03.2023. 15.39

  есть проверенные числовые данные, у кого на руках сколько крови?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam