Babuška 12. stāvā

7

Komentāri (7)

Sskaisle 24.03.2023. 19.19

Tai raidījumā ST runā arī par Kairiša filmu Melānijas hronika – un es biju priecīga, ka kāds beidzot pateica skaļi, ka tā filma bija vienos vārtos – latvieši absolūti upuri, krievi absolūti ļaunie.

Sāksim ar to, ka dzīvē tā nemēdz būt. Kaut vai tāpēc vien, ka paši latvieši nedod naudu vēsturniekiem, atdod visu korumpantiem, un joprojām nav starptautiski atzītu pētījumu par hibrīdokupāciju Baltijā 1940.gadā. Kāda bija pašu latviešu loma Latvijas bojāejā.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 24.03.2023. 19.11

Kādā citā reizē atradīšu un iekopēšu saiti uz raidījumu, kurā ST stāsta , visā nopietnībā, ka cara laiki latviešiem bija labie laiki, jo visas tautas tad dzīvoja draudzīgi un ka tagad arī tā vajag.
Es novērtēju ST labo gribu, aktivitātes un vispār – jauns un smuks, bet visu Svēto vārdā , mācies, izzini vēsturi un tad sludini.

No intervijas man iedūra par to babušku un dzīvokli. Mana babuška pēc okupantu represijās sabeigtās veselības nedrīkstēja ierasties Rīgā un saņemt ārstēšanu, jo skaitījās budzene, buržuju palieka. Viņas bērni pa kluso veda mammu uz Rīgu un ārsti pa kluso, slepeni viņu ārstēja.

Bet dzīvokļus Rīgā latviešiem atņēma, deva okupantiem. Manā darbavietā mēs latvieši ņēmām kredītus , lai pirktu dzīvokļus, kamēr krievvalodīgiem kolēģiem tie bija padvalsts piešķirti.

Nu tā kaut kā. Nevienkārši un grūti piedot. Aizmirst nedrīkst.

Viens gan skaidrs – sauciet mani par rasisti vai necilvēku, bet es patiešām no visas sirds vairāk baidos no musulmaņiem kā no pareizticīgajiem krieviem.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 25.03.2023. 16.39

  Krievijā vairāk putinticīgo… … arī viņu baznīcās. … Kāda gan starpība – musulmanis, pareizticīgais, putinticīgais – ja viņi ir iekarotāji, izvarotāji. … … Starpība tomēr ir – vieni vairāk nošāva, otri nogalina ar nazi. … …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 26.03.2023. 08.32

  Tu , Andri, esi nešpetnāks par mani

  Jaunajā Santas numurā ir patiešām brīnišķīgs Ksenijas Andrijanovas stāsts, kā viņa šogad kļuva par Latvijas pilsoni. Man viņa vienmēr patikusi, varu droši teikt, ka priecājos, ka viņa ir Latvijas pilsone. Arī par Hosamu Meri priecājos, bet ja būtu jāsēžas vienā laivā, izvēlētos ar Kseniju. Un man ir cilvēktiesības uz viedokli. Punkts.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Andris Vītols 28.03.2023. 12.53

  имею ли я право сделать вывод, что если народ в целом не осуждает своих преступников как-то массово и публично, то фактически он поддерживает их действия?

  0
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > kolpants 28.03.2023. 14.12

  Tik tiešām, ja krievi sev nekaisa pelnus uz galvas un nenosoda savu senču pastrādātās zvērības WWII, tad ir atzīstami par vainīgiem desmitiem miljonu skaistu, talantīgu un cēlu eiropiešu nāvē un sodāmi par noziegumiem pret cilvēci un nekādas Hāgas sanatorijas, bet tikai biogāzes reaktori.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > kolpants 29.03.2023. 21.34

  Netieši noziegumus atbalsta, ja nenosodīja pat tad, kad par to nelika cietumā uz gadiem. … Tagad var vismaz paust attieksmi, nepiedaloties Putina atbalsta pasākumos, nebalsojot !!! …Krievu komentāri liecina, ka vairākums atbalsta tos noziegumus, atbalsta karu. …. … . Skatās TV, kur Putins draud ar atomkaru… …. … Nesen Simonjana paskaidroja, ka Putins visus solījumus IR IZPILDĪJIS. … … un SOLĪJUMUS PILDĪŠOT arī turpmāk. … Tāda ATOMKARA gadījumā Putins un daudzi citi Krievijā izdzīvos, bet RĪGAS krievus nesaudzēs, tāpat kā Ukrainas krievus…. … Ja putinisti bombardēs pašus krievus, tikai tad daudzi KRIEVI SĀKS DOMĀT. …. Putinticīgos fakti nepārliecina (arī savulaik vācieši ticēja Gebelsam un Hitleram). … Arī Jūs NEKAD nenosodījāt karu pret Ukrainu !!! …

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam