Drīkst saukt par vatņiku, bet ne par orku 12

Komentāri (12)

Sskaisle 03.03.2023. 22.55

Ebreji gan domā, vismaz sludina citādi – proti, ka holokaustā vainīga bija /ir visa vācu nācija.
Tas ir pretēji tam, ko tagad sludina FB, ka nevar vainot par noziegumiem visu nāciju.
Reiz jūtjūbī es ietakstīju atsauksmi par Baha mūziku, ka tā tomēr ir dievišķa un kāds man uzbruka, pieļauju, ka ebrejs, ja Bahs taču ir vācietis , nacistu= nezvēru nācija.
Pietiekami, lai neteiktu bieži – latvieši tiek saukti par žīdu šāvējiem. Tā tomēr ir kolektīvās atbildības uzlikšana visai tautai.

Kāpēc tad iebrūkot Ukrainā pēkšņi izrādās krievu nācija nevainīga?

Tad jāceļ galdā pētījumi par holokaustu un jādiskutē par kolektīvo nācijas atbildību.

0
0
Atbildēt

0

kolpants 03.03.2023. 15.26

Как быстренько все свернули тему на плохих русских! Хотя в статье речь о том, что кто-то сознательно распространял информацию, что якобы Фейсбук блокирует за любую критику в сторону русских.
Неприятно, понимаю. Вот когда русских ловят на дезинформации, это приятно обсуждать. А когда в обратную-ой, неприятно

0
-1
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 03.03.2023. 16.10

  Par “плохие русские” nekas nav dzirdēts, gluži otrādi no milzīgās krievu biomasas tiek izcelti it kā “labie krievi”, kuri neesot tik zvēriska naida pret visu dzīvo uz planētas pārņemti. Es būtu bezgala priecīgs sastapt kaut divus tādus, kuri nosoda Staļina un Rūzvelta sarīkoto WWII un krievu pastrādātās zvērības tajā. Demokrāts Gorbačovs sarīkoja asiņainas izrēķināšanās Baku, Tbilisi un Viļņā, Jeļcins karus Transnistrijā, Gruzijā un Čečenijā. Kad Putins bija nomočījis atejās 50 000 čečenu bērnu, Čičvarkins un Hodorkovskis tam aplaudēja stāvus un arī tagad tie abi impērasti uzskata, ka krievijai un krieviem nebūtu jāliek samaksāt par to pastrādātiem noziegumiem pret cilvēci, sākot ar Ivana IV laikiem. It kā ļoti normālais Ņemcovs 2000. atbalstīja viskrieviskāko necilvēku, Putinu, preža amatā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 02.03.2023. 22.23

Mani Feisbuks vairākas reizes aizcirta durvis uz viedokļa paušanu , piemēram kad krievi paši uzspēra gaisā vienu joslas laidumu Krimas toiltam , ierakstīju komentu , ka vajag atkārtot un uzspert gaisā dzelzceļu ( tad vēl nebija atklāts kas tiltu uzspēra gaisā) mani nobloķēja uz 29 dienām . Vēl vienreiz par to ka uzrakstīju savu secinājumu ka krievi ir muļķi … atkal 29 dienas . Līdz ar to zūd iespējas pie citiem medijiem reģistrēties ar feisbuku. Skaidrs ka to kontrolē vecie boļševiki.

+2
0
Atbildēt

2

  QAnon > J.šveiks 03.03.2023. 15.25

  Ne jau tikai FB, bet arī visi pārējie ASV marksistu, korumpantu un sodomītu partijas rupori rupji pārkāpj ASV konstitūcijas Pirmo labojumu, izplatot melus un slēpjot patiesību. Man CNN (Clinton News Network) ir tāda pat kloāka kā RT, īpaši pēc Sorosa un Cukerberga finansēto tā saukto Antifa un BLM (Black lazy monkeys) rīkotām laupīšanām un vandālisma aktiem un melu kampaņas par Trampa kungu.
  Izsakoties par krieviem ir jābūt uzmanīgiem, jo ASV ģem-parķija jau vairāk kā 100 gadus, kopš Vilsons ierāva savu valsti WWI, lai nedotu iespēju vāciešiem iznīcināt absolūto ļaunumu un pēdējo tā blusaino asinskāro nesēju norakt Urālu kalnos, kas noveda pie drausmīgā WWII, ir kremļa dienestā.
  Par orkiem tos nevajadzētu saukt pēc filmas Gredzenu pavēlnieks orku lomu tēlotāju lūguma un paziņojuma, ka orki nekad līdzīgas zvērības kā krievi Ukrainā un, loģiski, arī visos citos karos, nav pastrādājuši.
  Ja ir vajadzība komunicēt un reģistrēties, ir taču pašmāju “Draugiem” no neliešiem iztīrītais Twitter

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > J.šveiks 03.03.2023. 15.28

  И что вас смущает? Что вас заблокировали за обобщение? И правильно сделали. Как долго простоит мой пост в фейсбуке, если я бы там обобщил и сделал вывод “латыши дураки”? Почему вам так нравится делать обобщения о других народах, но тут же начинать возмущаться, когда делают обобщения о вас?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.03.2023. 20.44

Manuprāt, nav pateikts pats galvenais.
Ka savstarpējai cieņai, ētikas minimumam jābūt visā sabiedrībā.
Es nesen braucu sab
.transportā. Tur bija tik drausmīgs krieviski runājošs cilvēks- netīrs, degradēts, draudīgs un telefonā runāja tik rupji, ka es sāku raudāt.
Gaidu pavasari, lai brauktu ar riteni.
Tad jautājums- fb tiek kontrolēts, bet ko darīt sabiedriskajās vietās, kur nav kontrole? Kā sevi pasargāt?

0
0
Atbildēt

2

  Ilze Pētersone > Sskaisle 03.03.2023. 07.34

  Rupekļiem ir jāpalūdz nelamāties, tiesa, pastāv risks, ka par šo lūgumu jūs pašu nolamās. Man ir bijusi arī laba pieredze: vilcienā diviem krievu jauniešiem, kuru sarunā katrā teikumā bija kāds krievu lamu vārds, palūdzu, lai tos nelieto – viņi paklausīja.

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Ilze Pētersone 03.03.2023. 22.57

  Slimošana mani tā izmainījusi, ka bravurīga vairs esmu tikai komentārus rakstot.
  Dzīvē es esmu kļuvusi bailīga un pārlieku raudulīga.
  Tāpēc es klusēju pat tad, kad vajadzētu un es varētu iejaukties.
  Diemžēl

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 03.03.2023. 15.29

  какое счастье, что вас цепляют только русские. А когда латыши грубо говорят..Ой, такого же не бывает в принципе, правильно? Как такое может быть..

  0
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 02.03.2023. 15.36

Nu ja dzeju FB ravē ārā.., tad jau labāk abonējiet IR žurnālu un komentējiet te.

+5
0
Atbildēt

1

  QAnon > vvilums 02.03.2023. 21.09

  Same bull shit.Vienkārši morālam kroplim, Cukerbergam, nesalīdzināli lielāka auditorija. Pamēģini FB uzrakstīt, ka Trampa kungs ir izaudzinājis trīs krietnus bērnus, bet plānprātīgam korumpētam, krievu algotam Baidenam, dēls un meita ir narkomāni! Kā liecina meitas Ashley ieraksti dienasgrāmatā, ko viņa pati vēlāk apstiprinājā intervijā, tētuks viņu agrā bērnībā seksuāli izmantoja, kad kopīgi gāja dušā. Diemžēl no Hantera Baidena notebook, ko tas narkotisko vielu iepaidā padirsa remontdarbnīcā, par intīmām attiecībām ar tētuku nekas nebija minēts, toties tur bija bezgala informācijas pat tā finansiālām saistībām ar KTR komparķiju, krieviju un citiem fašistiskiem režīmiem, ko publicēja New York Post

  0
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam