Jaunie ministri. Nodokļu līmenis neatbilst valsts vajadzībām

18

Komentāri (18)

kolpants 21.02.2023. 22.27

Тишина… Ну может Ир хотя бы про странную закупку на 220 млн на продукты для вооруженных сил напишет?

0
0
Atbildēt

0

kolpants 20.02.2023. 13.30

И гробовая тишина по поводу скандального интервью в пятницу в Диене о ВИДЕ

0
0
Atbildēt

0

lindab456 20.02.2023. 09.35

“Nodokļu līmenis neatbilst valsts vajadzībām”- šausmīgs teikums, doma, uzstādījums.
Manuprāt šajā vienādojumā pietrūkst viens būtisks lielums – iedzīvotāji, bez kura nav iedomājami nodokļi, valsts. Ieliekot šajā formulā šos trīs lielumus un pamainot vietām, varbūt, var nonākt pie kādas atklāsmes (piem., iedzīvotāju līmenis neatbilst nodokļu, valsts vajadzībām vai otrādāk utt.).
Bet, Ašeradens nav balta lapa, viņš ir ar savu politisko vēsturi, fonu.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > lindab456 20.02.2023. 09.59

  piekītu, bet tikai ar noteikumu , ka visi citi ir tādi paši putinisti, ieskaitot levitu ar harēma priekšnieci ēlerti – kuri sludina, ka valsts ir priekš viņiem, nevis viņi priekš valsts

  mūrnieci šausminās par NBS iepirkumu par 220 milj, ha – nu A/PAR ziedotājiem šo iepirkumu atņems, bet atdos na ziedotājiem – vai kāds domā, tic, ka na pēkšņi cīnīsies par tiesiskumu – nu nav vairs ar tādu naivumu sistie Latvijā

  0
  0
  Atbildēt

  3

  lindab456 > Sskaisle 20.02.2023. 11.12

  Visus šos gadus savu balsi atdodu par NA, jo nav citas alternatīvas un mērķis ir, lai latvieši dzīvo, plaukst un zeļ savā latviskā valstī, kas vienīgā pasaulē var nodrošināt latviešu kultūras un identitātes pastāvēšanu.
  Bet, politiskas idejas bez ekonomiska piepildījuma kļūst par tukšiem saukļiem. Piemēram, Na ir par ģimenēm, demogrāfijas stiprināšanu, bet ģimenes institūcija bez likumdošanas, kas garantē tās ekonomiskos pamatus, kļūst par deklaratīvu lielumu. Būtisks laulības, ģimenes garants ir atraitņu institūcijas stiprināšana, laulāto pensiju mantošana, pilnībā vai daļēji. Mūsu likumdošana piedāvā krustiņu variantu – jautājums ir: kāpēc tāda “niekošanās”, kas drupina ģimenes stabilitātes un paļāvības pamatus?
  Un tā tas ir daudzos jautājumus. Citautiešu naturalizācijas jautājumā spējām atteikties no krustiņiem, bet ģimenes stiprināšanas un paļāvības jautājumā nespējam.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lindab456 20.02.2023. 16.27

  Linda, es Tevi nesaprotu. Kā ķīniešu valodu, tā Tevi es nesaprotu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 20.02.2023. 17.20

  Kas tur ko nesaprast? Mums visi likumi un prioritātes skaisti izskatās no attāluma,, tikko nonāc saskarē ar likumdošanu par vienalga kādu jautājumu, tā vieni vienīgi caurumi. Demogrāfija jau labu laiku ir mums galvenā prioritāte un tas, ka balsoju par kādu partiju, nenozīmē, ka to nekritzēšu. Un, ja reiz kāda partija ir pacēlusi demogrāfijas un ģimenes jautājumu kā savas partijas prioritāti, tad nepietiek gadiem atrunāties ar 90-to demogrāfisko bedri, ir jārok dziļāk, jāsaprot ekonomiskās, tiesiskās likumsakarības. Uz ģimeni ir jāskatās ne tikai tās reproduktīvajā periodā, bet jāskatās uz to tiesisko un ekonomisko paļāvību un drošību, ko ģimenes institūcija sniedz dzīves nogalē, kādam laulātajam aizejot mūžībā. Bet pat tur mūsu likumdevējs ir izdomājis krustiņus un nullītes.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > lindab456 23.02.2023. 09.56

  Vakar, šķiet ” Jauns.lv”, ielikti jaunākie dati, kas apliecina, ka aptuveni puse iedzīvotāju neizvēlas iespēju un neievelk krustņu saistībā ar savu 2. pensiju līmeni, kuru ir iespējams atstāt mantojumā un šis uzkrājums tiek ieskaitīts valsts kasē. Kādēļ tas tā notiek, var lauzt šķēpus bezgalīgi – cilvēki ir dažādi, tai skaitā, nevēlas domāt par šo savu dzīves perspektīvi, aiziet priekšlaicīgi, nav informēti, ir bezatbildīgi.
  Bet, tāpēc ir valsts un ir likumdošana, kas šo veco cilvēku dzīves nogali var padarīt drošu un paredzamu un vienlaicīgi var stiprināt ģimenes institūciju. Ģimene ir vērtība ne tikai jaunībā, reproduktīvā vecumā, ģimene ir vērtība arī kā atbalsts un garants vecumā. Visādā ziņā, nav saprotams kādēļ šo svarīgo punktu likumdošana atstāj nejaušības varā. Mums ir tik daudz vecu cilvēku, atraitņu, kas savā mūža ir izaudzinājuši bērnus, par kādu rūpējušies, un mūža beigās skaita santīmus, bet valsts izdomā aizvien jaunus instrumentus, kā palīdzēt, un gulda resursus administrēšanā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 20.02.2023. 14.22

  Мурниеце ничему не возмущается. Просто поднялся шум, поэтому пришлось реагировать. Давайте попробуем погадать, чем закончится проверка, если узнаем, что закупочной комиссией руководит человек, состоящий в NA:) ( а это так и есть)

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 21.02.2023. 12.53

  Vai tad pareizāk Mūrnieces kundzei vajadzēja paprasīt doļu no Pabrika, Kalniņa un pārējiem čekas mērgļiem un krievu militāristiem?
  https://www.la.lv/murniece-iepriekseja-ministra-biroja-parstavis-iesaistijies-lemsana-par-220-miljonus-eiro-verto-armijas-partikas-iepirkumu

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 17.02.2023. 07.37

IR – uzrakstiet par saules paneļiem. Latvijā esot tā, ka no latvenergo tā sp uzkrātā enerģija pēc tam no latvenergo jāpērk tāpat, .neliela atlaide esot.

Uzrakstiet, kā ir citās zemēs ar saules paneļu izmantošanu, par kādām cenām lietotāji ziemā atpērk uzkrāto elektrību.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.02.2023. 07.32

Redzēsim, kas notiks martā, kad būs jaunais rēķins.
Situācija ir tāda, ka draugs man palīdz un es palīdzu draugam. Lūk, viņam tet par internetu un tv palielināja rēķinu par 5 eur. Mājā tet vienīgajam no opetatoriem ir opt.int. kabelis, bet tehnisku problēmu risināšanā draugam pašam bija jāmaona dekoders – vecais jānoņem, jānes uz omnivu un tur arī jāsaņem jaunais un pašam jāpieliek. Es saku draugam – nav godīgi, prasi veco cenu. Ok. Sazvana un izsaka savu lūgumu un operatore piekrīt. Tikai ar noteikumu- jaunais līgums jāapstiprina tūlīt pat, ne dienu vēlāk. Un tad sākās. Atsūta jauno līgumu, kurā cena par piedāvāto pakalpojumu, kurš saņemams tikai tad, ja klients piekrīt maksāt arī par papildpakalpojumu , nav minēta. Tātad jāparaksta līgums bez cenas pamatpakalpojumam un papildpakalpojumam. Līgumā norādīts, ka cena jāmeklē internetā mans tet. Abi meklējam acis pārgriezuši. Nav ne tādas akcijas, ne cenas. Bet līgumā ir tel nr, kur zvanīt.
Zvanu es- meitene aybild, ka jā, tehnisku iemeslu dēļ cenas internetā neesot. Bet kā lai paraksta līgumu, ja nav cenas? Nu viņa paskatīšoties. Nu skatās un saka, ka būšot tie 21 eur. Es lūdzu, lai to atsūta uz epastu. Nē tas rīt ir jādara aģentam.
Sarunu ierakstīt drīkst tikai tet.

Nākošajā dienā nevaram sagaidīt atbildi no tet. Ir neziņa, cik maksās papildpakalpojums, kurš absolūti nav vajadzīgs. Zvanam atkal. Nu jau darba laikā.
Saka to pašu – lai neuztraucoties, par papildpakalpojumu pirmo mēnesi nebūs jāmaksā un jāatsakās no tā neesot. Un līgumā tas arī nav norādīts.

Citiem vārdiem – tet akcionāri ir valsts un privātais sektors. Un tad tādā – tik bandītiskā veidā spiež cilvēkus parakstīt līgumus par pakalpojumiem? Un tad aderadens apgalvo, ka šiem bandītiem vēl naudas par maz?

Nu ko jūs gribat, ko lai es domāju, kā lai es jūtos par šo valsti, ja valsts pret mani ir kā bandīts, kas spiež parakstīt negodīgus līgumus?

0
0
Atbildēt

0

Finegans 16.02.2023. 19.22

Negribās jau pinanču ministram diez ko komunicēt, negribās. Bet vajadzētu. Vajadzētu pārliecināt tautu. Tad varbūt būtu kaut kāda vikme.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 16.02.2023. 18.28

izcils podkāsts, vienkārši fantastiska sieviete , bet ne par to

Luk, viņa atgādina faktu, ka Vācija ar saviem 83 milj cilvekiem ir veina no pasaules industrijas līderēm , par spīti tam, ka nav nekādu derīgo izraktenu, un tas iespējams tikai pateicoties izglītībai, ko es saucu par vācu ģēniju

Un viņa brīdina, ka to statusu ir tik viegli zaudēt, vienā brīdī tu es uz zirga, otra – zem zirga -tā mana metafora.

Ko dara mūsu varneši – simtiem miljonu cik tur diviem vai trim cietumiem un piga izglītībai un zinātnei

Normāli?

vienīgais mans prieks un mierinājums, ka par JV nebalsoju vēlēšanās un nebalsošu ar

ja nu nebūs kandidāti – nebalsošu vairs vispār – vēl justies vainīgai to kretīnu dēļ

https://www.cicero.de/wirtschaft/lamia-messari-becker-cicero-wirtschaft-podcast-energiewende-interview

0
0
Atbildēt

2

  QAnon > Sskaisle 17.02.2023. 17.10

  Par Vienotību nebalsoji, bet taukmūli, Abrenes andelētāju, čekas mūdzi Pabriku, slavēji un kas tad balsoja par Vienotības kroplo atvasi, Bordānu?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 20.02.2023. 14.25

  это неправда, что у Германии нет полезных ископаемых, это раз.
  Два-это факт, что Германия во многом зарабатывала за счет дешевых энергоресурсов из России. Тем более тот же газ широко используется в химической индустрии, которая, о какое удивление, так развита в Германии.
  Но очень удивительно, когда Латвия так грозно требует от Германии прекратить бизнес с Россией. Но при этом требует из фондов ЕС компенсации за прекращение бизнеса с Россией. Но вот же парадокс-Германия как раз крупнейший донор бюджета ЕС. И еще парадокс-как раз в немалой степени и за счет использования дешевых ресурсов из России.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 20.02.2023. 16.33

  Priekš Vācijas industrijas mēroga – tās akmeņoglītes tur ir nieks.

  Es savulaik domāju, ka Vācijas un krievijas sadarbība krieviju civilizēs. Vienlaicīgi nodrošinās līdzsvaru ar ASV un Ķīnu, bet nekā.
  Krievijas stulbums uzvarēja.

  Jā un karš ko īsteno krievija atmet civilizāciju atpakaļ barbarismā. Militāristi orgasmo, bandīti arī, bet …nu labi. Nav vērts

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.02.2023. 18.23

saprotama lieta, ka ekonomikas jautājumos es esmu absoplūts dīvāna eksperts.
Tāpēc varu spriest tikai kā ierindas pilsone, kura šai valstij maksā nodokļus, no kuriem cita starpā trekni dzivo arī ašeradens.

Pirmā neskaidrība un baža ir par JV -ašeradena ideju par VID kā servisa iestādi. Ja es kaut cik saprotu pasaules kārtību, tad VID ir jābūt nodokļu iekasētājiem. Savukārt, nodokļu sistēmai ir jābūt pirmkārt, taisnīgai, otrkārt, saprotamai , treškārt, caurskatāmai – caurspīdīgai. Kā es sapratu no intervijas – JV neko tādu nav paredzējusi.
Lūk, pļāpāju ar vienu paziņu – stāstu, ka nevaru pieķerties deklarācijai un čeku nodošanai vid , jo tas ir tik sarežģīti un galvenais, ka vienmēr – t.i. – vismaz pēdējie 4 – 5 gadi – pārmaksātā summa ir nemainiga – 500 eur. Skaidro slapju muti , ar putām uz lūpām, kāpēc netiek visa pārmaksātā summa atmaksāta – atbilde katru reizi cita, punkts. Nu kā jau čekistu zemē.

Šobrīd tik daudz runā , arī ašeradens piemin valsts drošību – elle un indija, nelieši sasodītie, uz kādu drošību jūs cerat, ja savus pilsoņus turpinat drāzt kā idiotus. Nu tad izziņojiet, ka ta un tā – valstij nav naudas – varnešiem palielinaja algas par 70 %, tapēc pārējiem nesanāk. Punkts, nevis moca un dirsina cilvēkus.
Čeku loterijas pirmajā gadā arī es blēju tai aitu barā, kas cerēja vinnēt loterijā. Bļāviens, izrādās VID !!!! – visas loterijas vinnēja viens un tas pats cilvēks iesniedzot pa tūkstots čekiem diienā, vai mēnesī, kā nu tur bija. Normāli? Neviens gailis nedziedāja un nedziedās pakaļ. Protams, ka sorosistiem puaro.lv un pietiek.com ir kā uguns pakalā, toties es lasu un ticu uz vārdu, ka lielākais bandītu pūznis , kāpēc valstī hroniski trūkst naudas un var mierīgi reketēt miljonus no uzņēmējiem ir tas, ka valsts nekontrolē, kas notiek VID.

citiem vārdiem – viena lieta ir krievijas agresija un briesmas, bet otra lieta ir iekšējā drošība , kurai būtu jāsākās vai jākulminē taisnīgā finanšu sadalē

tagad – neceru – bēgot no lāča iznāk krist cita asiņaina plēsoņa ķetnās

starp citu – kam tad reiers to lielo naudu atdeva – tiem pašiem būvniekiem, kuri ne reizi netika no strādāšanas norobežoti

cik kossovičam piešķīra – nepilnu pusmiljonu , kāpēc – esot valsts noslēpums , nu klau – nu kurš ies cīnīties par tādu valsti ?

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam