Lētie oligarhi 7

Komentāri (7)

Finegans 16.02.2023. 19.06

Tas ir vienmēr smagi- vilties cilvēkos, kam ticēji. Vilties Maskā ir līdzīgi kā vilties Repšē. Žēl, ka Īlonu arī piemeklējušas tādas metamorfozes. Sevišķi pēc tam, kad viņš, kad viņš izdrāza Roskosmosu ar SpaceX full flow staged combustion cycle raķešu dzinēju.

+1
0
Atbildēt

0

murrey 16.02.2023. 14.12

AL pirms vēlēšanām intervijā TV paziņoja, ka LV jāorientējas uz Rietumiem.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 16.02.2023. 12.13

Es domāju, ka IR un Ozoliņš savus lasītājus lumpenizē. Pamatoju domu – nu kāpēc vērtējot maska rīcību attiecībā uz spacex lietošanas ierobežošanu netiek akcentēts un paskaidrots paša maska arguments , ka ukraiņi ir sālkuši izmantot spacex krievijas teritorijā , bet masks to uzskata par kara eskalāciju .
es ar asinīm un kaulu smadzenēm esmu ar ukrainu, bet vienlaicīgi , balstoties uz šo maska paskaidrojumu , es piekrītu viņam – davai – atbalstam krievu orku iebrucēju padzīšanu no Ukrainas, no Krimas, bet davai – ievērojam sarkanās robežas – nekarojam krievijas teritorijā

nu nevajag žurnālistam paust savu sorosainisko ideoloģiju. Cieniet savu lasītāju – dodiet objektīvus faktus un atstājiet vietu mūsu pašu spriestspējām

+1
-7
Atbildēt

3

  murrey > Sskaisle 16.02.2023. 14.11

  Vai var atbrīvot UA, nekarojot arī frontes tuvā aizmugurē, t.i. arī Ru teritorijā ar tālākas darbības ieročiem, ieskaitot dronus?

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 17.02.2023. 06.38

  Cilvēki, jūs esat neprātīgi.
  Ko es nepareizi uzrakstīju? Es nedomāju sasodīto gramatiku, bet ideju.

  Katru reizi kā krievi pietuvojas NATO valstu robežām, tā ir satraukums. Kāpēc krievi nedrīkst satraukties, ja ukraiņi NATO ieročus iemet viņu teritorijā?
  Lukašenko sola neuzbrukt, ja krieviem neuzbruks. Vai tie nav argumenti?!

  Lūk, mīlu Rīgas Laiku. Februāra numurā ir publicēts raksts – Atgriežoties pie publicētā. Un autors – Mg.hist. Māris Goldmanis nevis vienkārši norāda, ka publikācija par spokaino radiostaciju ir kļūdu un paviršību pilna, bet arī uzraksta konkrēti, kas ir kļūdas un dod atsauces, kur katrs var gūt informāciju.

  Tas ir izcili. Tā vajadzētu būt visur un vienmēr.

  Piem., iepr. numurā tāda dita jonīte rakstīja , ka sen atpakaļ ir nelatviski. Bet kā to pateikt latviski? Grūti uzrakstīt? Žēl? Jeb pati nezin?

  Vai tagad par zemestrīcēm- nu esi tik labs un uzraksti, kā tad ir pareizi.

  Vai tagad par cīņām karā pierobežās. Kā tad ir. Saliek mīnusus un iet ēst pīrāgus.

  Nu tad uzrakstiet, ko tad masks un es nepareizi ir sapratuši un secinājuši.

  Nešpetni raksturi, cilvēciskā daba ir latviešiem.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  strazds57 > Sskaisle 17.02.2023. 11.43

  1. Kara pamatlikums, ko neapstrīd neviena konvencija: Ja uz tevi šauj, tev jāšauj uz to vietu, no kuras šauj uz tevi.
  2. Kas tad ir Krievijas teritorija? Mūžsenās krievu zemes Ziemeļjapāna (Kuriļu salas), Austrumprūsija, pribalķika, Polija, Somija, Moldāvija, Krima? To visu maskavas imperatori kādreiz, uz kādu laiku ir iekarojuši vai atņēmuši citiem. Te jāatceras romiešu tiesību pamatprincips: tiesību pārkāpums nerada tiesības.
  Mūs lumpenizē rusofobija (psihiatrijas izpratnē) – paniskas bailes no krievijas un tām sekojoša bezierunu padevība.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > strazds57 17.02.2023. 20.52

  nepareizi – nav runa par šaušanos pašpasludinātās krievu, bet Ukrainai piederošās teritorijās

  tad ir svarigi turēties pie kādiem likumiem

  ja runa ir par raķēšu šaušanu no raķetēm Krievijas teritorijā, tad man rodas jautājums – ja būtu tik vienkārši šaut uz raķetēm Krievijā, kāpēc NATO valstis kavējas ar Ukrainas uzbrukumu Krievijai akceptēšanu?

  labi , es neko daudz nesaprotu no notiekošā, tomēr tik daudz es nojaušu, ka ir pamatotas bailes šo karu Ukrainā eskalēt par pasaules karu

  Un tādā nozīmē es atbalstu Masku un viņa lēmumu

  0
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam