Nobela prēmijas laureāte: krievi ir instrumentalizējuši ciešanas 3

Komentāri (3)

QAnon 09.02.2023. 16.50

“Krievijas karavīri to ir darījuši, sākot no Čečenijas kara līdz pat Sīrijai, un nekad par to nav tikuši sodīti.”
—————–
Ir netaktiski nodalīt krievu necilvēku zvērības, sākot ar Čečenijas karu, no visa pārējā. Kur tad paliek ukraiņu etnocīds “Golodomor”, kur latviešu etnocīds, kad krievijā 1937.-38. tika nogalināti visi apzinātie latvieši, kur Baigais gads? Fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, sarīkotais imperiālistiskais WWII, kur starp citu par Staļinu agresijā pret Eiropu bija iesaistīti arī daudzi miljoni hoholu, bija krievu noziegums, kāds nav bijis ne pirms, ne pēc tam, tos visus kopā sasummējot. WWII netaisnīgais iznākums noveda pie pasaules kārtības izjaukšanas un 1/3 cilvēces pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta, kā sekas pasaule uz savas ādas izbauda joprojām. Netiek pieminētas korejiešu un vjetnamiešu ciešanas, kuru karos tieši vainojama Maskava, 2 miljonu Afganistānas civiliedzīvotāju upuri, neskaitāmi lokālie kari un terora akti.
Ja kādam grūtības ar aritmētiku un loģiku, varu paskaidrot, ka katra krieva senčos ir bijis viens vai vairāki NKVD “zagradotrjad” ložmetējnieku, nagu maucēju un Staļina nāves nometņu uzraugu, kuriem visiem, salīdzinot ar Staļina beztiesīgiem ierindas vergiem, bija nesalīdzināmas iespējas, 100/5, izdzīvot, netikt sakropļotiem un radīt sev līdzīgas radības, kas šodien slepkavo Sīrijā, Ukrainā un Āfrikā. Ģenētiku neviens nav atcēlis.
Vēl 150 gadus atpakaļ, kad krievu negatīvā selekcija vēl ne tuvu nebija sasniegusi savu apogeju, poļi jau ilustrēja krievu, kā bārdainu skrandaini ar poļu bērnu uz šautenes durkļa.
p.s. Hohols, tas ir ukraiņu asiņu nesējs, kurš zaudējis savas saknes un cilvēka seju, atteicies no savas vēstures un praktiski degradējies līdz krievam, tam nav cilvēka cieņas un kad tādu krievs nosauc par hoholu, tas tikai debili smaida, bet ukrainis par tādu pazemojošu apzīmējumu ir rīkli gatavs izraut.

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > QAnon 16.02.2023. 15.47

  ты главное, не забудь упомянуть про неприятную статистику, сколько одной национальности было вначале непропорционально много среди первых горячих чекистов.
  Ну и заодно кто помог восстания тамбовских крестьян буквально в крови утопить. Да и про добровольных помощников на территории Беларуси тоже не забывай. Да и среди создателей системы лагерей интересные фамилии есть…
  Ух как бы не оказалось, что если посмотреть на процентное соотношение таких выродков к общему количеству нации, то циферки будут вовсе не в пользу русских..

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam