Vate un porcelāns 7

Komentāri (7)

Finegans 10.02.2023. 19.00

Redzēju televīzijā interviju ar šo tipu. Liels preteklis. Melos acīs katīdamies. Ka tikai rubļi ripo.

+3
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.02.2023. 11.32

Veidemanes indes zobs , protams , iejūsmina.

Tomēr gribētos vairāk – kāpēc valsts nereaģē, ka Latviju ES institūcijās pārstāvs kremļa aģenti – tas pats mamedovs, ždanoka?
Mēs tikai tagad uzzinām par viņu ideoloģisko nostāju?

Kas notiek Nato un citās Latvijas pārstāvniecībās , pat bail domāt

FB krievi lamā latviešus pārkāpjot jebkuras ētikas un naida robežas – kāpēc klusējam? Vai ir labi samaksāts par varnešu klusēšanu?
IR – nu saņematies – uzrakstiet par aktuālām lietām, kas cilvēkus uztrauc

Kad Ukrainas prezidents nespēj valdīt asaras, runājot par saviem karavīriem. Kad ikviena krunciņa prezidenta sejā stāsta par to, ko viņš katru dienu pārdzīvo. Kad viss Eiropas Parlaments pieceļas kājās un ar ovācijām sveic pasaules izcilāko prezidentu. Tad viena kremļa ute sēž, pielipusi krēslam, un izliekas, ka sēžas nervs ir sastindzis neizkustināmā pozā. Man vienaldzīgs šīs utes veselības stāvoklis. Bet dziļi riebjas tas, ka viņa diemžēl pārstāv Latviju. Man kauns par to. Un neizpratne, ka tikai pērn Saeima pieņēma likumu, kas liegs šai un līdzīgām utēm turpmāk pārstāvēt Latviju. Vismaz šis kauns ies secen.
– Elita Veidemane

+2
-1
Atbildēt

0

murrey 09.02.2023. 18.38

Ko tad gribēja izstādīt tajā ogrē? Pjotru Avenu vai labu porcelānu? Jebšu tas porcelāns ir pārvērties par mēsliem jau tādēļ vien, ka pieder Avenam? Interesanti, ja viņš to porcelānu atdāvinātu LV valstij, vai to drīkštēu pieņemt?
Piektajā gadā latvieši izlēma, ka baronu muiža, lai gan labas un smukas, jānodedzina…

+1
-4
Atbildēt

0

Sskaisle 09.02.2023. 12.56

piekrītot visam, ko šeit raksta Ozoliņš, es saku, t.i. -apgalvoju, ka tā ir nenormāli vāja žurnālistika.
Klau- NA ir liekuļi un nelieši, vatņiku latviskais variants un vēl viss cits sliktais, ko par viniem var pateikt, bet – mans jautājums – kuri tādi nav?

Bija tāds Maskavā studējis – laikam vēl 2000 -o gadu pirmajā pusē , A/PAR ministrs eklons. Bija un izbija, protams, kā visi tādi , bet ltv1 viņš bija tas, kurš apgalvoja, ka avens pjotrs ir cita līmeņa cilvēks un ka viņam Latvijas pilsonību tik vienkārši nevar atņemt, kā teiksim melnajama ļeņinam benesam aijo. Ar ko NA apvienības Dzintars sliktāks, ļaunāks par eklonu?

Par Kariņu un viņa valdību, par saeimu un jo īpaši par levitu?

Es domāju, ka uz laukiem – t.i. Ogrē nabaga helmanis savā alkatībā vienkārši ir nepacietīgāks un muļķāks , kā smalkie Rīgas kungi un dāmas.

vai tad no NA uz JV pārbēgusī mūsu vērtību atdāvinātāja aizkraukliešiem – ABLV baņķieriem atdotā – par velti – laikmetīgās mākslas kolekcija, nav tāds pats alkatības, pērkamības , nožēlojamības, truluma un zemiskuma akts, kā helmaņa mešanās avena skavās?

Es uzskatu, ka IR nespēj vērtēt notikumus objektīvi.

Starp citu – šomēness tiks pabeigta Frankfurtes militārās lidostas Vācijā pārdošana putina draugam vai pietuvinātajam miljardierim, kura vārdu neatceros.

tirgojas ar orkiem un pārdodas orkiem visi, tad ja neko citu, tad vismaz kaut cik objektīvu vērtējumu mediji jau nu varēja sniegt tomēr

+2
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 09.02.2023. 12.58

  es domāju melbārdi d aci, kuru par mūsu vērtību atdāvināšanu pateicīgā tauta ievēlēju par eiroparlamentārieti – lai tur pamāca, kā vajag cirst taku politikas mežā

  0
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 09.02.2023. 09.43

Visā eiropā kremlis “uzpērk” labējās partijas un mēs noteikti neesam izņēmums.” Āža kāja no zem sutanas “ik pa laikam pavīd šamējiem.

+8
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > vvilums 09.02.2023. 13.00

  pērk visus, kuri gatavi pārdoties, kuriem vajag naudu, bet kam gan naudas ir par daudz?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam