Izkrita šūpotāji 10

Komentāri (10)

Sskaisle 05.02.2023. 12.14

Bija man telefonsaruna ar dāmu, kura redzējusi Mātes pienu. Viņa saka, ka filma kaut arī krāsaina, tomēr bijusi melnbalta. Abas esam vienaudzrs, abas nospriedām, ka padlaiki nebija tikai ar mīnusu. Ja runa ir par 60-o gadu beigām jeb hruščova ēras beigām un brežņevlaikiem
Ka situācija bija normalizējusies, tādā nozīmē, ka tie, kas vēl pretojās padvarai tika ātri nodoti un sosīti, bet tie, kas nepretojās, samierinājās un veidoja padlaiku okupācijas sistēmu ar partiju kā vadošo ideologu, ar čeku kā bendēm, ar nodevēju- kolaborantu apbalvošanas sistēmu utt.
Atslēgas vārds – samierināšanās ar varu.
Jūs man te saliekat 100 mīnusus, bet neviens neuzraksta, kas tad ir tas labais, pozitīvais, ko staķis mūsu labā ir izdarījis.

Un to es saprotu, kā to samierināšanos, padošanos un verdzību. Tauta, kura ir tik ļoti nevienlīdzīga savās tiesībās kā latvieši, nevar zelt un plaukt. Tikai iznīkt.

Uz baznīcu neeju, auksts un vīrusi, bet lasu Bībeli.

FB lasīju kā cilvēki citē Raini. Tā arī ir – tas jaunais laiks, tā jaunā domāšana pati nenāks.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 02.02.2023. 14.19

es no staķa sagaidīju, ka korupcija tiks samazināta, apkarota.
Ka pilsētā atgriezīsies dzīvība – veikali, kafejnīcas utt. Ka Rīga kļūs par zaļu pilsētu nevis ar apkaltušiem augiem parkoletos, bet ka pilsētā stādīs kokus, krūmus, puķudobes. Es nezinu , cik miljonus pilsēta izgrūž par kokiem milzu toveros, piemēram, Centrāltirgū
Ka Rīga kļūs tīrāka , sakoptāka, ka Rīgā atgriezīsies cilvēki , ka par Rīgu atkal varēs teikt – skaisto sieviešu pilsēta.
Tas viss ir zudis. Korupcija zeļ un plaukts, netīrība liek justies nožēlojamai. Nu nerunajot par elektrību – mums nabagiem cenas liek domāt vai nav laiks pašnavībai, kamēr pilsētā apgaismojums naktīs ir kā stadionos – spigts un košs , un nevajadzīgs, piemēram , pie skolām. Kas tas muļķīgākais – to izdžēs no rītiem, kad bērni nāk uz skolu, bet tas deg caurām naktīm, kad teritotijās neviena nav.

Nu neviens neraksta vai RD joprojām īrē telpas no Krievijas uzņēmējiem, kam paši to Rīgu ir pārdevuši un kurus tagad par mūsu naudu piebaro ….

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 02.02.2023. 05.25

Ko lai rakstu….esmu staķī nenormāli vīlusies. It kā jau diagnoze pašai, nevar rīta kafiju izdzert kaut ko negatīvu neuzrakstot, bet….
Vakardien man bija 4 stundu laikā Rīgas centrā jānokārto lietas un saplānots bija tā, ka kamēr citi bija steidzīgi – es lēna. Varētu teikt, ka ar baudu- jo skatījos skaistos centra namus un mēģināju tos lasīt – kā H.Tumana grāmatā par antīkiem tēliem Rīgā mācīts. Man tā tiešām bija bauda, bet par rūgtumiņu ir gādājis staķis – cilvēku maz, tie paši skābi un skumji, kafejnīcas , veikali, pat iestādes, kuras apmeklēju – tukšas darbinieki īgni.
Es tik nenormāli gribēju kafiju un pavlovu. No tādas mazas smukas krūzītes, tādā skaistā interjerā ar skaistiem cilvēkiem – bet nu paliku gribot.

Visu ir norijuši politiķi. Es nezinu kā es izdzīvošu, ja par janvāri būs vēl lielāks rēķins kā par decembri. Kā es saprotu, tad valsts un RD ir gādājuši , lai sociālie duenesti būtu pieejami ļoti ļoti nelielam, pirmkārt, jau neatlaidīgu zvanītāju pulkam.

Šorīt pamodos un domāju – parkā pie manas mājas pārstādīja kokus , lai krievu investori celtu panorāmas ratu. Interesanti, vai līgums ar investoriem paredz, ka tos kokus kāds arī laistīs, kad vasarā būs tie 30 grādi un sausums.

Nu tā. Un vēl es domāju, kādi gan aizsargi zemessargi ir tie cilvēki, kuriem es nespēju uzticēties profesionāli. Vai noticēšu viņiem kā aizstāvjiem.
Skumji vispār

+2
-11
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 02.02.2023. 13.57

  Kāpēc vīlusies? Es biju pilnīgi pārliecināts, ka saldais pārītis ne pirktiņu nepakustinās, lai Rīgā tiktu ieviesta Park & Ride sistēma un visiem Latvijas pilsoņiem – pensionāriem, kuri cēla mūsu valsti, piešķirta bezmaksas braukšana sabiedriskā transportā un tā tiktu atņemta no krievijas ievazātiem nelegāļiem – pensionāriem. Ne jau velti Ķirsis kopā ar Zatļeru bija vienā koalīcijā ar krievijas valdošo zagļu un žuļiku un slepkavu un pedofīlu parķijas “Bļjaģinaja rossija” pārstāvošo SC.
  Kas attiecas uz ilgstoši nesaremontēto Ģertrūdes ielas posmu un ceļa stabiņiem, kas traucē autovadītājiem, velosipēdistiem un gājējiem, rada sastrēgumus un ir drauds satiksmes drošībai, kas pat Ušakova – Šlesera – Amerika RD vadībai neienāca prātā, tas pat mani, daudz dzīvē pieredzējušo, pārsteidza.
  Ko tad gaidīji no Staķa, ka viņš taisīs nevēlamo latviešu, kuri jāizsūta aiz 100. kilometra, sarakstu? Nevar tik vienkārši, nav tādi laiki.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > QAnon 02.02.2023. 14.11

  Rīgas satiksmes autobusi kursē pēc saraksta, tas man ir nenormāli svarīgi. Šoferi – manuprāt, visi ir krievvalodīgie, jo iet tikai krievu radio.
  Biļetes – mēnešbiļeti nopērku bez grūtībām, bet – man šķiet nenormāla tā netīrība sabiedriskajās pieturvietās. Es fiziski jūtos pazemota, kad man jāstāv tādās piedirstās pieturvietās. Un kad turpat sanāk – kā mēdz teikt – galvaspilsētas viesi , lai brauktu uz lidostu – man vienkārši kauns par mums.

  Ja reiz mums ir tik daudz nabagu – nu kāpēc neliek viņiem strādāt ? Es domāju, ka tāpēc, ka visur ir samazinātas budžeta vietas, jo kādam jau tā nauda ir jāatņem, lai sev palielinātu algas. Un tā nauda ir atņemta tiem, kuriem būtu jārūpējas par tīrību un kārtību pilsētā.
  RD FB publicē aicinājumus ziņot, ja kādas vietas nav sakārtotas, satīrītas – es ne tikai ziņoju, bet es pat uzrkastīju , lai ir melns uz balta. Rekacija nekāda, pilnīgi nekāda. Nu tad iznāk tāda ierēdņu velna dzīšana – tracina cilvēkus, lai ziņo, bet paši aiziet pusdienās.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 02.02.2023. 16.21

  ну кто ж виноват, что все латыши мужчины в политики ушли – более благородное дело. Вот и работают оккупанты шоферами

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > kolpants 05.02.2023. 12.18

  Es to domāju tādā nozīmē, ka krievvalodīgie nemaz negrasās mācīties latviešu valodu. Es ik pa laikam klausos radio, audiogrāmatas, skatos krimiķus svešvalodās, t.sk. – krievu valodā. Jo ir jābūt vārdu krājumam utt. Ja krievi gribētu, viņi iemācītos latviešu valodu viens un divi. Bet viņi ir šovinisti un putinisti. To es biju domājusi, kolpant.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 05.02.2023. 18.02

  Krievi iemācītos, bet atķirībā no ASV un Rietumeiropas, LC, DP saimņieks, LPP, ZRP, un Vienotība tiem ir nodrošinājuši apstākļus un pat tērējuši Latvijas nodokļu maksātāju naudu, lai tie bez valsts valodas prasmēm varētu mierīgi iztikt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > kolpants 05.02.2023. 12.19

  Es ne visam piekrītu, ko sludina saskaņas Klementjevs, īpaši nesekoju viņam līdzi,bet man šķiet, ka viņš ir labs politiķis. Pieredzējis. Tiesa gan- ar varu un naudu nav pārbaudīts, varbūt tāpēc ar viņu tā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 06.02.2023. 16.30

  Kļemetķjevs normāls, latviešu tautu un valsti nīstošs krievs, tāds pat kā Zatļera baleta partņors, Ušakovs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam