Zāļu trūkumu izraisa lavīnveida norises nozarē

5

Komentāri (5)

kolpants 31.01.2023. 17.02

Местное производство-это очень хорошо, тут не может быть дискуссий. Но начинать статью с нехватки дорогих сложных лекарств и завершать “мы вложим 100 000” в производство.. Увы, сумма в 100 000 означает, что в лучшем случае это какие-нибудь БАДы. Сделать более-менее серьезное производство медпрепаратов, да еще с учетом всех этих жестких GMP требований за 100 000 – увы, нереально.
Но в любом случае искренне желаю успехов даже в таком небольшом производства как первом шаге к чему-то серьезному!

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 31.01.2023. 19.33

  Jāpiekrīt ir. Putina krievija 22 gadu laikā no zemes dzīlēm izlaupījusi 3-4 triljonus dolāru, bet tik nepieciešamo insulīnu un AIDS, kas ir atpalikušāko Āfrikas valstu līmenī, bremzējošas zāles, tā arī nav spējusi uztaisīt un ja kaut kas ir, tās, tāpat kā bija padomju laikos, ir uz vietas safasētas tabletes no Indijas. Zāļu radīšana prasa miljardus un, galvenais, smadzenes.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 01.02.2023. 10.03

  Казалось бы, причем тут Россия. Не чешите сильно, если зудит, можете нечаянно до крови разодрать и будет сепсис. Хотя может уже и начался, с поражением мозга.
  И на сладкое, поздравляю, в ЕС тоже плохо с мозгами.
  Zāļu trūkuma ģeopolitiskā karte
  · 80% no AFV (aktīvām farmaceitiskām vielām) ir ražotas Ķīnā un Indijā.
  · 40% no Eiropas tirgū pārdotajām gatavajām zālēm ir no Ķīnas un Indijas.
  · 40% no Eiropas tirgū pārdotajām gatavajām zālēm ir no Ķīnas un Indijas.
  Ķīna un Indija ražo 60% pasaules paracetamola, 90% penicilīna un 50% ibuprofēna.
  Но вам же главное, чтобы у соседа корова худела, хотя своя уже практически сдохла.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > kolpants 01.02.2023. 14.25

  Lielākā daļa iPhone tiek ražoti Ķīnā, bet tie tomēr ir amerikāņu. Arī Lenovo, Xiaomi un Huawei viedierīces nav īsti ķīniešu, jo tās izmanto ASV Android operētājsistēmu. Starp citu, kur palika lielais konkurents, kas taisījās sagrābt globālo tirgu, krievu analo-govņet, YotaPhone, par 2500 dolāriem gabalā?
  Visas zāles, ar nelieliem izņēmumiem tiek radītas Rietumos, bet fašistiskā feodālā sadistu, marodieru un pederastu krievija, kas vēl tikai 35 gadus atpakaļ bija attīstītāka nekā Ķīna, neražo pat 1% no tā ko Ķīna jeb Indija. Par zāļu radīšanu tur nevar būt pat runas ja domes deputāts, Tolstojs piedāvā dzimtcilvēkiem ārstēties ar ozola mizu “bojarošņik” (pāris tūkstoši pamēģināja un tagad ir pie Staļina), bet kaut kāda kuce sapulcinātiem, uz nāvi nolemtiem čmobikiem, iesaka ložu caurumus aizbāzt ar sieviešu higiēnas tamponiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 01.02.2023. 14.40

  Par “корову”, tas tev labi izdevās. Lai Latvija nevarētu pelnīt uz naftas tranzītu, Somu jūras līcī par neskaitāmiem miljardiem tika sabūvēti naftas termināli, kas padarīja naftas transportēšanu dārgāku un daudz nedrošāku, bet tad vēl pie varas pat nebija ticis plānprātīgais sadistiskais paranoidālais pederasts-pedofīls Putins. Cerībā nogalināt vienu ukraiņu karavīru, Putins kara kurtuvē samet vismaz 20 savu vergu. Es saprotu, krievu dzīvībai nav nozīmes, bet tos varēja kaut vai Ķīnai pārdot, kā iekšējo orgānu donorus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam