250 cīņas gadi pret Krievijas imperiālismu 2

Komentāri (2)

kolpants 25.01.2023. 19.07

Надо же, как автор обошел неудобные моменты, просто взял выгодные годы истории. Ну а невыгодные годы и моменты-мягонько так просто не упомянул.
И ишь ты какие русские плохие в 1945 году – не положили массово головы тут же сразу в защиту поляков!

0
-2
Atbildēt

0

QAnon 24.01.2023. 15.22

Apbrīnojama bija Polijas, kura šobrīd ir pasaules vissaprātīgākā valsts, liela Ukrainas drauga, spēja atgūties pēc bezprecedenta 10.04.10. terora akta, kas vērtējams kā kaujas operācija, pret Polijas Prezidentu un tās eliti.
Kas attiecināms uz Žečpospolitu, tās pilsoņu pēcnācēji – degradēto ukraiņu daļa, jeb hoholi, kopā ar krieviem par Staļinu devās imperiālistiskā karā uz Eiropu: 1939. iebrūkot miermīlīgā Polijā un Somijā, bet 1940. miermīlīgās Igaunijā, Lietuvā, Latvijā un Rumānijā, bet vēl pirms tam 1936. Spānijā. Tādi morālie kropļi, kā Muždabajevs, Babčenko un Mikoļenko pat lepojas ar saviem ģidi-vojevaļi un katrā savā raidījumā nekad neaizmirst arī nodot lielgabalu zalvi pa Trešo reihu un tās vadoni, kuri izglāba Eiropas civilizāciju no pilnīgas iznīcināšanas, bet INIAN žurnaļjuga, kad es to vēl skatījos, Romka Cimbaļuk, vairākas reizes nosauca Kijivu par varoņpilsētu. Cik man zināms, kaut arī pelnījusi un, droši, arī saņems tādu nosaukumu, Kijiva nav varoņpilsēta. Varbūt tas mēsls domāja Staļina piešķirto nosaukumu par to, ka viņa ģidi-vojevaļi, kopā ar krievu necilvēkiem grieza nost krūtis Eiropas sievietēm, dedzināja dzīvus sirmgalvjus un dūra uz durkļiem, zīdaiņīšus un laupīja visu, kam vien tika klāt.
Es nesaprotu autoru par to, ka viņš liek vienlīdzības zīmi starp krieviem un vāciešiem, kaut arī neticu, ka viņš varētu iedomāties, vācieši, neskatoties uz to, ka poļi 1939. gadā izmisīgi pretojās, būtu spējīgi nogalināt 22 000 poļu virsnieku.

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam