Nāvessodam nolemtie 3

Komentāri (3)

QAnon 25.01.2023. 17.06

Kad prokremliskais fašistiskais Irānas lupatgalvu režīms karājas mata galā, kad plašie tautas protesti bija gatavi to gāzt, tika izdomāta velnišķīga ideja tā glābšanai. Nav zināms, kremļa kabinetos vai Baltā namā, bet tika uzcepta “vienošanās par Irānas kodolprogrammu”. Kādas un cik kodoltehnoloģijas programmas ietvaros Teherāna saņēma no ASV, vai tai jau pietika ar tām, ko krievijas ministrs Adamovs bija iedevis, varam tikai minēt, bet pavisam droši zināms, ka Putina melnā makaka, Obama, atdeva tai iesaldētos 140 miljardus dolāru. Protams, tas nebūtu bijis nēģeris un ģem-parķija, ja 20-40 miljardi no tiem nebūtu nonākuši atpakaļ parķijas darboņu kabatās un kriminālā kasē, bet kaut vai ar atlikušiem 100 miljardiem bija pietiekami, lai apslāpētu tautas protestus un Irāna varētu aktivizēt raķešu būvi un urāna bagātināšanas centrifūgu darbu.
Trampa kunga politika, īpaši enerģētikas jomā, Irānas prettautisko režīmu bija nospiedusi uz ceļiem un šodien Irānas tauta atkal ir pacēlusi sava galvas un iztaisnojusi muguras un tagad kremlī un Baltā namā drudžaini meklē iespēju to glābt un mēs jau lasām ka Baidena administrācija ir paziņojusi, ka ASV atgriezīsies pie vienošanās un atcels sankcijas tad, kad Irāna būs izpildījusi vienošanās….. Nezin, kādas tur vienošanās, terora akti pret Izraēlu vai SA, vai nesaudzīga izrēķināšanās ar protestētājiem, bet pavisam droši, ka ja kritīs režīms, Karters un Obama nenosprāgs mājās savās gultās un tas var būt gals arī visai ASV marksistu, korumpantu un sodomītu parķijai, kas jau vairāk kā 100 gadus ir kremļa dienestā.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 21.01.2023. 17.36

Tas bija paša Kartera naids pret rietumniecisko Irānas šahu, vai tas bija kremļa rīkojums, bet tas mēsls viennozīmīgi bija vainojams lupatgalvu nākšanai pie varas. Tas pats bija arī Irākā un gadu pirms tam Afganistānā, kur notika asiņaini valsts apvērsumi.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 19.01.2023. 11.06

Šo rakstu es nelasīšu, jo tas ir pārāk necilvēcīgs. Pirms gadiem 5 mans bērns bija Irānā. Stāstīja, cik brīnišķīga zeme un skaisti, gudri, laipni cilvēki. Un cik briesmīga valsts vara. Naktī atnāk pakaļ jaunai meitenei – protestētājai, no rīta piezvana mātei, lai nāk savākt meitas līķi.

Bet – līdzīgi kā ar Baltkrieviju, no malas maz ko var palīdzēt, ja pašā sabiedrībā nav kritiskā masa pret varas necilvēcību.

Varu tikai apraudātiez un just līdzi- visi tik skaisti cilvēki …..

+3
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: