Kultūras un mākslas nozares darbinieku atklātā vēstule ministram Puntulim 6

Komentāri (6)

Atis Priedītis 28.12.2022. 16.58

Šī cīņa turpināsies vēl ļoti ilgi. Tieši tāpēc esmu uzrakstījis un drīzumā izdošu pasaku grāmatu bērniem “Neparastā pilsēta”. Vairākas no pasakām ir par zēnu un meiteņu draudzību. Varbūt ir jāiet tieši šis ceļš, radot kaut ko skaistu, kurš rosina bērnus iet dabisko divu pretējā dzimuma attiecību ceļu.

+1
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Atis Priedītis 28.12.2022. 17.40

  Kas par fufeli, tas tikai vēl vairāk novedīs pie deviancēm1 Jādraudzējas ir meitenēm un zēniem atsevišķi un meitenēm ir jābūt apjūsmotiem iekāres objektiem, bet zēniem, atbalstiem uz ko paļauties. Vienmēr ir jāsaglabājas kaut kam sakramentālam. Lai draudzējas prostitūtas ar pederastiem, kā vienmēr ir bijis!
  Mums jau te bija viena pasaku grāmata „Diena, kad Kārlis bija Karlīna”, par ko padla Viņķele bija pelnījusi uz sava jebaļņika izbaudīt visas dzimumu līdztiesību sekas.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > QAnon 28.12.2022. 17.50

  Bērnu pasaulē vispirms ir draudzība. Mīlestības jūtas sāk rasties pusaudžu vecumā. Šobrīd ir jāpriecājas par to, ka zēniem patīk meitenes un meitenēm zēni.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Atis Priedītis 29.12.2022. 12.42

  Pavisam mazi bērni ir bezdzimuma būtnes, ja kādreiz ir bijusi darīšana ar bērniem, kam vēl nav interese par pretējo dzimumu, kā tādu un tie nav jāskubina draudzēties ar pretējā dzimuma bezdzimuma būtni. Tas notiek dabiski. Pirmajā klasē lielākai daļai puišu jau ir interese par meitenēm un tad notiek dalīšanās pa dzimumiem. Mums, paldies Dievam, vēl ir tikai divi dzimumi un, es paļaujos, ka kariņi, rinkēviči, streipi, raudsepi nepagūs neko izmainīt. Ar šausmām varu tikai iedomāties, kas darās Kalifornijā, Kolumbijas apgabalā un Illinoisā, kur ASV marksistu, korumpantu un pederastu parķijas darboņi saskaitījuši jau desmitiem dzimumu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 28.12.2022. 10.19

Nav pareizi, ka netiek uzrādīti, kuri tad ir tie 512 kultūras darbinieki, kuri uzskata, ka jā,kustina un jāsagrauj Latvijas valsts pamati

+1
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 30.12.2022. 11.42

  Mēs, “publiciste” Curika, “zinātnieks” Austers, “kultūrpētnieks” Hanovs, “filozofs” Gubenko un citi “kultūras un mākslas nozares darbinieki”… un vēl tur bija tāda staļiniska cūka, Kaspars Zellis.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam