Pagaidu valdība?

3

Komentāri (3)

kolpants 21.12.2022. 00.38

русскими уже напугали, выборы прошли. Пора пугать снова олигархами. Ну так пишите прямо-пугаем старыми олигархами. А новые уже и так “рулят”. Судя по тому, как сдулось громкое дело о строительном картеле и огромных суммах взяток, “новые” олигархи вполне себе тоже сильны и умелы.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 19.12.2022. 10.42

Nu labi. Iznāca būt koncertā un nolēmu mājās iet kājām.
Šausmas! Pilsēta tumša, tukša, kafejnīcas, vispār namu pirmie stāvi tukši, tumši, spīd nenormāli daudzo alkohola veikalu un laimētavu ugunis.

Nu tāpēc varas elite ir nolēmusi sākt iztirgot valsts uzņēmu.us, jo cits viss ir nozagts. No nabagiem vairs nav ko zagt, bagātiem eksperti nodoi lietas sakārtojuši tā, ka valsts tiem netiek klāt un tad nu ņems valsts pamatus izpārdot.

Jautājumi – kas ies dienēt un aizsargāt tādu valsti? , un otrs- vai Kariņa valdība, staķa valdīšana bija oligarhu valdīšana, ka valsts novesta līdz kliņķim?

Nu vitenbergs likvidēja nozari, ierēdņi palikuši. Tagad pa lēto iztirgos mūsu dabas resursus. Jo ražošanā investīciju taču nav.

Es, protams, no ekonomikas maz ko saprotu, bet pēc tā, ko es redzu un dzirdu , es spriežu, ka ir ļoti ļoti slikti un ka jaunās valdības ministri vēl darbu nesākuši uzrāda stulbumu savu un uzdzen bezcerību. Par saeimu …. – cirks par velti, citādi nepateikšu.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 15.12.2022. 16.08

nu redz – būtu jel kāds paskaidrojis, ko īsti nozimē JV un NA sagatavotā Latvijas uzņemumu privatizācija vai daļēja privatizācija, ko nozīmē korumpantu tikšana amatos, ko nozīmē valsts monopoluzņēmumu terors pret iedzīvotājiem ?

Vai oligarhu vara vienkārši ātrāk privatizēs valsts uzņēmumus, jeb tie vienkārši tika sagatavoti privatizēšanai oligarhiem?

Ka es saku – baigi sliktā žurnālistika

+2
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam