Klāvs Veseļuns, klimata konferences Cop27 dalībnieks

4

Komentāri (4)

J.Biotops 26.11.2022. 16.55

“… jaunais politikas pētnieks, aktīvists, topošais vides zinātnieks…” kuram “…nav šaubu, ka klimata problēmu risināšana ir viņa misija…” Ja nav šaubu, tātad nav un nebūs ne pētnieks, ne zinātnieks. Laiki, ka zinātnes uzdevums bija zinātniski pamatot politikāņu un varnešu nospriesto, manai paaudzei vēl ir pazīstami. Necerēju piedzīvot to atgriešanos. Tomēr ir arī atšķirība – nu pietiek ar izdabāšanu pūlim, ja to pareizi apdzied masu saziņā.
Atliek tikai “aktīvists” – prasītāju suga, kuras pamatā ir absolūta bezatbildība par izbļauto prasību izpildes sekām, ja izdevis savu panākt. Sliktākais, ka tādus aktīvistus uztur un finansē par nodokļu maksātāju, to pašu, kurus viņi tik principiāli māca un kritizē, naudu.
Interesanti cik izmaksāja izcili kompetentā 20gadīgā “zinātnieka” (kaķi, nerēc!) lidojums uz zaļo sabatu un kāda ir šī pasākuma ekoloģiskā pēda.

+1
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.Biotops 28.11.2022. 19.34

  Viens aizrādījums – kāpēc Tu un Tavi līdzzinātāji savu patiesību, pieredzi, domas noklusē?

  Cilvēkiem nav plaša informācija.

  Ir varnešu lobijs un viss.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Sskaisle 29.11.2022. 08.26

  Dusmupūcīt – ja problēma būtu tikai “varnešos” tā būtu pavisam maza bēda. Ne velti savā komentā pieminēju pūli.
  Par pieredzes atzīšanu paldies, kaut kāda man tiešām ir. Darbojos ar māju siltuma zudumu mazināšanu un citiem tagad modē nākušiem pekstiņeim jau dziļ-dziļi krievu laikos. Kā tehnokrāts, pilnīgi pēc savas iniciatīvas, tālu ārpus tā laika oficiālajām prasībām, bet praktiski. Tas ļāvis laicīgi pamanīt zaļā kursa pretrunas, melīgumu un visādu aktīvistu (ne varnešu – par tiem cits stāsts) nelietību.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 26.11.2022. 07.04

Uz tā fona,cik nežēlīgi Latvijā turpinās NA un kariņa atbalstītā koku izciršana, šādas runas un šāda vizināšanās pa ko ferencēm ir liekulība.

Latvijā valsts ir monopolizējusi tiesības uz dabas resursiem un vārda tiešā nozīmē drāž savus pilsoņus līdz nespēkam.

+2
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam