Horizontālās diagonāles 5

Komentāri (5)

vvilums 10.11.2022. 12.51

Rašisti kā hiēnas seko “Eiropas valstu ganāmpulkam” un tēmē vājāko “nogāzt no kātiem”, un Latvija “kleburo no pakaļas” nu jau starp Baltijas valstīm.
Kariņa izpratne par Eiropiskām vērtībām nav apšaubāma, taču nepietiekošs saimnieciskums un organizētā attīstība caur “helikopter naudu” uz budžeta parāda rēķina bez atbilstošām reformām nepiedod spēku panākt pārējos.
Jāsaspurojas,- rašistu pakalpiņu mums pat Saiemas ēkā netrūkst.

+2
-2
Atbildēt

1

  vvilums > vvilums 10.11.2022. 15.58

  Krievija izsaka Latvijai protestu par okupekļu demontāžu – sola sāpīgu atbildes soli
  Šakāļi jau sola” iekampt ciskā vājākai ganāmpulkā”

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Urga 10.11.2022. 07.18

Pīlēns pašpasludina AS par pārmaiņu spēku – no kurienes viņš to rāvis? JVēl jautājums, vai Smiltēns Saeimu vadīs nevis visas Latvijas interesēs, bet no AS pozīcijām?

+6
-2
Atbildēt

1

  jurists > Urga 11.11.2022. 13.28

  Pīlēns dzimis laimes krekliņā. Padomju laikos !!! puisim no nabadzīgas ģimenes radusies neticama iespēja 5 gadus studēt arhitektūru Veimārā (VDR). Pēc izcila dienesta padomju armijā jauneklis neticamā veidā kļūst par Liepājas galveno arhitektu.
  Tad privātais bizness un 10 gadi Šķēlem un Seskam viens no pietuvinātākajiem politiķiem.
  Tagad, zem sava spārna savācis lielākoties bijušos ZZS un TP politiķus, kopā ar NA ļoti agresīvi grib dominēt un pilnībā kontrolēt visu politiku. Kliedzot par valsts atpalicību un solidāru atbildību, publiski uzstāj uz radikālām pārmaiņām. Diemžēl aizmirstot, ka horizontāla, vertikāla utml. valdības reorganizācija būtu pieļaujama mierīgos apstākļos, nevis tad, kad blakus karš.Vienīgā cerība, ka valsts drošības dienesti nepaļaujas vienīgi uz kartītes neesamību čekas maisos. Mēs taču zinām, ka svarīgāko personu kartītes iz Maskavā.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Urga > jurists 11.11.2022. 15.23

  Valsts atpalicībai ir ļoti senas saknes, sākot jau no privatizācijas, par to T.H.Ilvess Igaunijas kontekstā ne reizi vien mums atgādinājis. Un tad jau “uzsāktais process” turpinājās.
  Atceros, kā A.Šlesers ar pavisam maz balsīm Rīgas Domē, sķēdējās ar N.Ušakovu, ignorējot Vienotības labos vēlēšanu rezultātus. Zaudējām Rīgu uz 10 gadiem. Balsojām par divvalodību utt…
  Ir jau spēlmaņi, kas ir gatavi izspēlēt dažādus variantus, mums varbūt pat sapnos tas nerādās. Ne jau velti AS iztērēja aptuveni 35 800 eiro uz mandātu.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam