Zvaigžņu lietus 1

Komentāri (1)

Sskaisle 03.11.2022. 16.32

Nu 8.avēnija man arī saistās ar labām atmiņām un vispār – tur tāda kult.dzīve .
Neues Museum- ar Klimta gleznām un kur nu viss cits,bet….nu taču ko nopietnāku gaidu no Nellijas Amerikā.

Lūk, šodien vairākos medijos ir virsraksti- Latvijas cilvēki zaudē vairāk kā pusi savu nākotnes ienākumu neizvēloties pareizo nākotnes pensiju plānu.

Es to uzskatu par kārtējiem rupjiem meliem un manipulācijām,ko Latvijā veic komercbankas.

Levita apbalvotā bordāna partija gata eglīša personā ,kādu priekšlikumu izvirzīja!? – ka pensiju 2.līmeņa uzkrājumi esot jāatdod šodienas pensionāru uzturēšanai. Kurš normāls cilvēks ieguldīs naudu bankās,kurās jebkurā brīdī valdība to var paņemt- atņemt?
Otra lieta,ko šobrīd raksta- cilvēki neieguldot naudu pelnošākos projektos, neriskējot. Kas tur nepareizs? Ja bankas tik un tā vienmēr pašas ir trekni nopelnījušas ,bet ieguldītāji pat mīnusis paliek.

Vēl bieži dzirdēti varas pārmetumi,ka cilvēki neintetesējoties par savu pensijas uzkrājumu. Augustā biju Swedbankā. Lsi konsultētos par saviem uzkrājumiem. Darbiniece man nepateica pilnīgi neko jaunu. Pilnīgi tukša laika šķiešana. Kaut ko viņa nedrīkstēja teikt,kaut kas bija jājautā VSAA. Kad tai piezvanīju pirms 2 gadiem, darbiniece mani kā bērnu izrāja. Jo teicu,ka gribētu iet pirmslaika pensijā. Esot jāstrādā nevis jāslinko. Vismaz līdz 60 gadiem jāstrādā. Bet ja es jautāju- mani jākaunina?

Tādi esam. Skumji,ka tā. Domāju, iztēlojos,ka ASV mana soc.statusa un vecuma sievietēm neklājas vieglāk.

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam