Pīlēns miglā 11

Komentāri (11)

Sskaisle 09.10.2022. 22.23

Lsm ir info par tiesas procesu,kurā RSU farmakologijas fak. vadītāja apsūdz RSU administrāciju mobingošanā un atšķirīgas attieksmes īstenošanā jeb diskriminācijā. Uzkrītošs fakts,ka tiek sauktas konkrētas personas – bijušie vdk darboņi.

Vai karš Ukrainā mūs skars tikai ar čekistu laiku simbolu nomaiņu jeb tomēr varētu būt runa arī par sirdsapziņām? Konkrēti man netraucē tas sirpis un āmuris Akmens tilta margās,man traucē cūcība,netīrība Rīgā un varas iestāžu bezatbildība,jeb atbilde uz kritiku kā čekistu laikos.

Nu tā. Ar labu nakti. Lr3 skan Mielava raidījums, man patīk- un tas ir tik dīvaini- tādi dziesmu bāleliņi un čekisti vienlaicīgi esam.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 08.10.2022. 23.32

Man šovakar tv vakars.
Nolēmu vēl midsommeras slepkavības atrisināt,bet nu sāk palikt garlaicīgi.

Lūk, tv ziņās klausos,ka pieņemts likums ,kas sporta feder.utt. amatus nedrīkst ieņemt bijušie čekisti, čekas stukači un visādi okupantu roklaižas.

Super. Labāk vēlu nekā nekad, bet
… padomājiet tik,kā mēs tagad dzīvotu 101x reizi labāk par igauņiem un leišiem.kopā ņemot,ja pirmkārt,čekas vara tiktu izkūpināta no visiem varas gaņģiem- pirmkārt,medijiem,tiesu sistēmas.
Otrkārt, tam būtu bijis jānotiek tieši 30 gadus agrāk.
Lapsa tiesājas ar Vonsoviču. Tiesa esot lēmusi,ka nedrīkstot lietot vārdu kolaborants,tā esot vajāšana. Ha- nu fifīgi- kā krievijā, okupācijā represēto mums cik uziet, represētāju nav….

Nu labi,iešu gulēt. Tie briti vairs nevelk. Vakar skatījos norvēģu – par kārtējo maniaku,kurš laupa un nomoka jaunas un smukas meitenes. Un nospriedu ,ka kaut kas labs tomēr pie mums ir- kaut cik seksuāli normāli esam. Nē nu ziņo – meitene izvarota,sieviete 50x sadurta. Neesam bez grēka tomēr ….nu negribētos dzīvot Norvēģijā,ja vien Latvijā mūs tik briesmīgi neapzagtu.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.10.2022. 08.57

Cenšos skatīties tv vismaz vienas dienas ziņas- vai nu 18:00,vai 20:00.
Tādā veidā nejauši nonācu līdz ltv1 raidījumam 4.studija. Kurā rādīja Tīraines nabagus. Veci nabadzīgi cilvēki. Veikals,pasts,skoliņa u.c. pirmās nepieciešamības iestādes, sab.transp.piem., jau slēgti. Tagad bagātākā novada Latvijā – Mārupes dome izlēmusi slēgt arī doktorātu. Lai ātrāk apmirst mirstamie. Tie gan brēc,tie nabagi,bet kuru gan tas interesē

Kas jauns lasu,ka vēža pētnieki atgādina,cik svarīgi ir laicīgi tikt uz pārbaudēm. Un secinu,ka valsts – saeima pieņēmusi tādu novadu reformu,kas pašvaldībām dod tiesības likumiskā kārtā turpināt dzīvošanai piemērotas vides iznīcināšanu,absolūti ,tiesiski pamatoti nerēķinoties ar cilvēkiem.

Nu labi- es daudz ko neatceros un nezinu kā bija okup.laikā,bet ciniskāka varas cilvēku attieksme tā nebija.

Īpaši jau ja salīdzina ar ulmaņlaikiem….
Jā un vakarā skatījos zdf/arte filmu par Veimāru ,kurā cita starpā rāda veco ļaužu pansionātu,kurā saulainā pēcpusdienā vecīši pirms pašu organizēta koncerta dzer šampanieti.

Tik ļoti ļoti atšķirīgas pasaules,kaut arī vienā savienībā esam.

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 07.10.2022. 09.05

  Par vēža skrīningu,starp citu. Veicu,bezmaksas. Vienam izmeklējumam atsūta atbildi e- pastā jau pēc 3 dienām.
  Otram izmeklējumam atbildi nesūta. Esot jāpierakstās pie tās iestādes ārsta speciālista,tad tas ārsts drīkstēšot izdot atbildi.
  Nu es kā rodziniece,sakožu zobus, samaksāju 4 eur, noziefoju 5 stundas no savas dzīves, aizbraucu,uzklausīju speciālisti,kura pateica,ka viss ok, bet uz rokas nedošot,kur es paziņoju,ka man tomēr vajag un gaidīju,kamēr dabūju un dabūju.

  Bet vispār tas nav normāli. Un ja cilvēks ir vecāks un ja ir jābrauc no mazapdzīvotas vietas ….mēs esam miljons reižu čekistaini sovjetiskāki kā to jelkad,jebkas atzīs.

  Cilvēks Latvijā ir 0. Ja vien neesi no tiem,kas spēj demonstrēt naudas esamību….nu tā. Tik bēdīgi. Arī šai IR numurā reemigrante par to saka- tā savstarpēji necienīgā, noraidošā attieksme vienam pret otru. Un ko darīt?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 08.10.2022. 00.03

  P.Apinis nozares nepilnībās vainoja Pavļutu. … Bet tos iecirkņa ārstus par ģimenes ārstiem pārdēvēja P.Apiņa un “ZZS laikos”. … LTV-1 demonstrēja to, ka tie ģā nepilda vadlīnijās noteiktos pienākumus par profilaktiskajām apskatēm, izmeklējumiem… … Ja pieprasa, tad nosūta !!! … Bet ja es nezinu, ko tam “ģā” ieteikt, paprasīt, tad var nokļūt REAMINĀCIJĀ. … Sieva nokļuva reaminācijā…. visdrīzāk ģā nekompetences dēļ (nieres, muskuļi nedarbojas zāļu pārdozēšanas dēļ). … Starp kardiologu un aptieku ir ielikts “starpnieks” – “ģā”, kurš domā, ka gudrs… un pieliek vēl vienas zāles. … NESASKAŅOJOT ar kardiologu. … Ne Pavļuts sabojāja sievai nieres, bet P.Apiņa,ZZS , TP… radītā, nepilnīgā ģimenes ārstu “sistēma”, kuras pienākumi, darbs netiek kontrolēts…

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 08.10.2022. 16.36

  Jā un nē. Man ir laba ģ.ā. Mammas ģ.ā. es uzskatīju par slinku un nevīžīgu,bet tieši viņa izglāba mammas dzīvību ziemā. Es domāju,ka runa ir par sistēmu,par bardaku sistēmā un par to,ko sauc par personīgo attieksmi. Nu mediķi,tāpat,kā mēs visi esam dažādi. Skolotāji, vispār,jebkurš. Nu mēs ar tevi jau arī sakautos,ja varētu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kronkaits27 > Sskaisle 07.10.2022. 22.58

  Par veselības sistēmas un nevienlīdzības līmeni nevar nepiekrist, bet nu nav tā tik vienkārša problēma, ka viena reforma pie vainas. Tas ir vairāku gadu (un Saeimu) rezultāts.
  Un cik var latvieši slavēt to Ulmani? Nemaz nerunājot par to, ka viņa sasniegumi drīzāk piedēvējami pasaules ekonomikai atveseļojoties no Lielās Depresijas. Kā var demokrātiskā un tiesiskā valstī slavināt cilvēku, kurš faktiski iznīcināja šos valsts pamatus? Principā, Ulmanis ar neko dižu no Putina, Lukašenko vai Orbāna neatšķīrās- diktators kā diktators.
  Kāpēc tik reti kāds atcerās Čaksti vai Paulu Kalniņu?

  +5
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kronkaits27 08.10.2022. 16.31

  Oj, jā un nē. Par Ulmani- tikko ltv1 atkal pielīdzināja ulmani putinam,konkrēti – sorosa ideju prof. Austers. Un tad es saku,ka nē- ulmanis dibināja šo valsti. Par to ir jāprot pateikt paldies. Es Ulmani vērtēju kā savu tēvu- paldies,ka deva man dzīvību. Nožēlojami,ka sita mani un neatzina. Punkts.

  Čakste- piekrītu. Mēs viņu apzināti esam norakuši. Bet nevajadzētu. Bet- arī viņš ir taisns kā zirga loks.

  Par nevienlīdzību- nu nav vienkārši. Hermanis visus nabagus nosauca par lūzeriem. Nu nav tas pareizi. Viņa tēvs bija kolaboracionists,mans tēvs represētā un pazemotā latvieša dēls,kurš uzauga bez tēva. Hermani tēvs kolaboracionists drošu roku virzīja uz labu dzīvi, mans tēvs nespēja pieņemt īstenību- okupāciju,melus,liekulību. Māte mani bremzēja pa visām kantēm. Brīnums,ka zem galda piesietu neturēja, bailēs no okupācijas varas. Jo arī viņas vecāki bija represēti,tēvs Sibīrijā. Mans stāsts ir simtu tūkstošu stāsts,kamēr Hrrmaņa stāsts ir desmitu tūkstošu stāsts.

  Nesen fb kāda čekas virsnieka meita mani kaunināja,ka esmu anonīma,neesmu ielikusi darbavietu
  Kamēr viņa- čekss sakariem pateicoties- redz kādā amatā.

  Tādi esam – taisam izrādes par cilvēka tieksmi pēc kaut kā skaista cēla,paši kultivēdami to parasto…

  Nu redzēs ….būs Veidenbauma iela Rīgā vai nē. Es saku ,ka vajag. Kaut gan- es liktu nosaukumu – Veidenbauma mātes iela. Nu tas tā…

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

QAnon 06.10.2022. 22.20

Kādreiz, kad Ventspilnieki man centās iegalvot, ka ir labi, kad zog un dalās, biju gatavs nogalināt, bet tad atnāca Vienotība un mani pārliecināja, ka ja zog un nedalās, ir vēl sliktāk.

+2
-8
Atbildēt

0

murrey 06.10.2022. 18.52

[kamēr pašu (darbaspēka) resursi nav beigušies, plaši durvis vērt vaļā neesot nepieciešams.]
Bet ir taču beigušies…
[valdībai savā programmā noteikti jāiekļauj pāreja uz jaukto vēlēšanu sistēmu.]
Vienīgais pozitīvais, taču ļoti svarīgais punkts viņu programā. Lai izdodas!
[Visi, pat tie, kas ir ZZS, saprot, kas ir Lembergs.]
To nav grūti saprast. Pietiek paskatīties, kā zeļ un plaukst Ventspils. Ja ZZS būtu koalīcijā, zeltu un plauktu arī Latvija.

+1
-8
Atbildēt

1

  Andris Vītols > murrey 08.10.2022. 00.31

  ZZS bija pie varas (koalīcijā), bet plauka tikai Venspils. … … Par vēlēšanu sistēmu. … Katrai ir savi plusi un mīnusi. … … Agrāk atbalstīju jaukto, bet tagad uzskatu, ka Latvijā labāka ir esošā kārtība. … Lielākā problēma ir vēlētāju slinkums, muļķība… Ja tic visādiem tukšiem solījumiem, tad pie jebkuras sistēmas nobalsos par klauniem un blēžiem…. …

  +5
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam