Gluži vai mana meita 5

Komentāri (5)

Sskaisle 29.09.2022. 11.57

Nesen iepurkis rimi. Man priekšā pie kases par pirkumiem maksā papiņš. Dēls – ap 5-6 gadi izraujas un iet prom. Papiņš sauc – neej,stāvi. Bet dēliņš neklausās,ignorē tēti u n aiziet. Ko darīt skolotājai,ja viņai visi vai gandrīz visi neklausa, ignorē teikto?

Domāju,ka incidents ar skolitājas saduršanu ir visas sabiedrības milzīgu problēmu aisberga mazākā redzamā daļiņa.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 29.09.2022. 11.53

Pirmais,kas mani uztrauc,ka mediķi lieto slimībām kodus un tos neizskaidro pacientiem. Ģā saka,ka speciālists paskaidros,speciālists,ka ģā izskaidros gan diagnozi,gan ārstēšanu. Atgriežos pie ģā un tā savu laiku patērē lamājot speciālistu un es netieku pie skaidrības. Tas nav normāli.

Otra lieta. Pati uzmeklēju paziņu – b/d audzinātāju,lai izrunātos,kā ir strādāt šo darbu. Un viena lieta,kas mani pārsteidza- grupiņās ar normāliem veseliem bērniem, tiek likti bērni ar smagām veselības problēmām- autisms,nervi,psihe, gremošanas sist. traucējumi,uzvedība utt. Un – nereti bez asistenta smagākiem no šiem slimajiem bērniem.
Otra lieta,ko viņa teica- it kā veselie bērni arī ir slimi. Ar agresiju,ar nespēju koncentrēties,klausīties, ar klātneesamību īstenībā,ar nespēju komunicēt,sadarboties utt. Bērns regulāri vemj. Nereti apšļakstot apkārtējos. Cits 5 gadīgs bērns nespēj pats aiziet uz wc un pietaisa gan gultu,gan bikses ,ja skolotājs nav novaktējis un aizsūtijis uz wc. Skolotājs saka,Jāni nesit,vai neej tur,bet Jānis skolotāja teikto nedzird,vai ignorē,jo turpina sist,vai iet laukā pa durvīm. Saku,ka dzirdu,ka b/d skolotāji baigi bļauj. Kas man nešķiet normāli. Viņa saka,ka bieži vien tas ir vienīgais veids kā vispār kaut ko panākt,lai viens otru nenosit,vai neizlec pa logu. Viņa pati esot vadībai pateikusi,ka iet prom,ka tādu slodzi tomēr nevarot izturēt. Tad viņa pārlikta uz grupiņu,kur ir vairāk veselo kā slimo bērniņu un viņa palikusi.

Man piezvanīja un runājos ar bijušo kolēģi -skotāju. Viņa saka,ka viņu skolā arī esot integrējamie slimie bērni un ka tas ir ļoti ļoti strīdīgs jautājums. Ka piem., vienā klasē esot sanesti papildus soli,lai būtu iespējams distancēties no slimajiem. T.i. – tie sēž nodalīti no pārējiem.
Vēl viņa teica,ka ir grūti izstāstīt bērniem,kāpēc viņu vienaudzis visu laiku siekalojas,vai runā ar sevi. Ka tā neesot pārdomāta slimo bērnu integrācija sabiedrībā. Cieš gan vieni,gan otri. Un tā atkal ir valsts iestāžu bezatbildība.
Ja grupiņā ir slimi bērni,kuri iespējams var apdraudēt veselos bērnus ar agresiju,tad bez asistenta tādu bērnu grupiņā likt nevar.
Mums jau daudzi gadījumi tiek noklysēti,bet man tika stāstīts arī par konkrētām lietām. Ne tik trakām kā šī saduršana bet tomēr…

0
0
Atbildēt

1

  Jānis Lakijs > Sskaisle 30.09.2022. 08.57

  “tā atkal ir valsts iestāžu bezatbildība”
  ===
  Polijā ir tieši tāda pati problēma ar t.s. “iekļaujošo izglītību” (Briseles libdemu uzspiesto izgudrojumu). Bet tur vismaz ir avīzes, kas par to nebaidās rakstīt – un pat neslēpt, ka elitārajās mācību iestādēs, kur mācās “krējuma” bērni, nekas tāds netiek piekopts. Nez’ kā šajā ziņā ir pie mums?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Jānis Lakijs 01.10.2022. 14.50

  Polija astoņdesmitajos bija paraugs visai Austrumeiropai, bet tagad arī korupcijas, narkomānijas un pederastijas pārņemtai ruso un negrofīlai Rietumeiropai. Polijā, kura šodien pavisam noteikti ir viena no pasaules pareizākām valstīm un Ukrainā, kurai šodien ir viena no spēcīgākām un motivējošākām armijām pasaulē, pirmajās atdzims atveseļojošais nacisms (sauc to kā gribi), kuram pievienosies visa Eiropa. Kādās no valstīm tas notiks demokrātiskā ceļā, ievērojot sabiedrības noskaņojumu caur vēlēšanām, kādās atkārtosies Tirgovište, kā bija 1989. gada 25. decembrī Rumānijā, bet mūsu lieta ir labēja un tā uzvarēs. Slimā Eiropa izveseļosies no apziņu kropļojošā politkorektuma, bet vācieši tiks izārstēti no slimās “vainas” apziņas.
  Polijas Prezidenta un elites slepkavības, 10.04.10. terora akta līdzdalībnieks, Tusks https://www.smolenskcrashnews.com/gpx/articles/donald_tusk/Tusk_with_Putin_2010.jpg, nešaubos, tiks atvests atpakaļ un nekāda Brisele to kuces bērnu nepaglābs un to izdzimteni pakārs na Rynke Starego Miasta un tas tur sietā karāsies, kamēr nebūs izbiruši visi gaļas mušu kāpuri.
  https://www.youtube.com/watch?v=dBqBJ6C5Mkw

  0
  0
  Atbildēt

  0

murrey 29.09.2022. 09.52

[Pēc notikušā LIZDA aicinās Saeimu veikt grozījumus normatīvajos aktos, nosakot vecākiem pienākumu informēt izglītības iestādi par situācijām, kas var apdraudēt apkārtējo veselību un drošību.]
Pienākuims jānosaka ne tikai vecākiem, bet arī ārstiem (šāda tipa siagnozei jābūt redamai iesniegtajās izziņās). Vecāki var vienkārši nepildīt un cietumā taču viņus neliks.

+3
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam