Zombiju atgriešanās 13

Komentāri (13)

Andris Vītols 01.10.2022. 01.06

Zombiji būs atpakaļ. … … Mazākā skaitā, bet būs atpakaļ. … … Saņēmu trīs Šlesera reklāmas avīzes…. Pie autoostas dalīja reklāmas lapiņas. … par … dabisku ģimeni… un Šlesera mācītāju M.Jencīti. … … TV debates, debašu formāts bieži arī nelabvēlīgs pozīcijas partijām. … Arī pie Dombura tajās 30 sekundēs var tikai … solīt, apsaukāties, bet ne lietas izskaidrot… … 30 sekundēs… … Secīgi “zombijiem” būs deputātu vietas. …, lai arī “IR” te publicētas Rīdzenes sarunas … … Ir vēlētāji, kuri šo lasa, bet balso par Šleseru… “Lembergistiem”, … “putinistiem”…. Vairākums gan neko nezin par Rīdzenes sarunām. … …

0
0
Atbildēt

2

  QAnon > Andris Vītols 01.10.2022. 11.31

  Ja, pateicoties JV, A/Par un JKP centieniem, Šlesers tiks Saeimā, tad, droši, viņam būs labas un sirsnīgas attiecības ar Rinkēviču, Pavļutu, Reiru, bet kopā ar Kazlovski, Pabriku, Kalniņu un, varbūt arī Eklonu, svinēs 23. februāri un 9. maiju.
  Tas, protams bija 1. oktobra joke, jo 23. februāri un 9. maiju neviens vairs nesvinēs, bet paši svinētāji būs nometnēs, vai jau notiesāti.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 01.10.2022. 13.13

  Ak jā, par rīdzenes sarunām. Ne tikai vairums, bet katrs zin un esmu pārliecināts, ka pat bērndārznieki, kurus apmeklē Vienotības emisāri, kas tiem klāsta kritisko rasu teoriju, par 15 dzimumiem, par dzimumu maiņas priekšrocībām, lasa tiem priekšā „Diena, kad Kārlis bija Karlīna”, nav palaiduši iespēju izstāstīt arī par rīdzenes sarunām. Bēda viena, neviens piemuļķotais tās nav dzirdējis.
  Es noteikti zinu, ka VVF, kopā ar rižo Āboltiņu, Laķimiru (kādreiz Ūdre), ūsaino Ļenku Ģemakovu, Inesi Šleseri, Lindu Mūrnieci, Golubevu, Lindu Curiku, Ēlerti, Ivetu Kažoku, Merkeli, Pelosi, Vaļku Stakan (Matvijenko), Oļku Skobeiku, Simoņjan u.c. pastāvīgi salido uz šabašu un zinu, ko tās tur perina. Diemžēl manā rīcībā nav audio un video ierakstu, ko es varētu sabiedrības priekšā nolikt. Labi, es noalgotu labākās aktrises, kas ierunā tekstus, ko tas dos? Mani sauks par melīgu kuces bērnu, bet es aizvainotāju nevarēšu pat uz tiesu aizvilkt un neviens advokāts neuzņemsies mani aizstāvēt.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 01.10.2022. 15.46

  Pie tik plaša uzskaitījuma nav korekti “aizmirst” nosaukt kādus NA personāžus. … Ja JV, tad
  .. visam sliktajam… ticat un vēl vairāk pievienojat savus izdomājumus, bet ja NA, tad neticat arī čekas kartiņām… … Jūsu komentārus iesaku “IR” publicēt, ja jau viņi tos praktiski nedzēš (tos – ar naida runām). …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 30.09.2022. 23.28

Jūs rakstījāt LM, bet bijāt domājis arī par Citadeli… … Jums tas naids un rupjības traucē sakarīgāk rakstīt. … Tajos mēslos, kurus lejat, pazūd arī citas Jūsu paustās domas. … Vai tad no citu NEPĀRTRAUKTAS noķengāšanas paliek vieglāk ??? …

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Andris Vītols 30.09.2022. 23.30

  Tā bija atbilde QAnon. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 01.10.2022. 11.19

  citēju:
  “No kremļa, iespējams, caur komuņjagu cūku, Reira draudziņu Rungaini, pienāk rīkojums, bez kavēšanās atdod nevienam līdz tam nezināmam off-shore firmu fondam Ripplewood Holdings par sviestmaizi valstij stratēģiski nozīmīgo Citadeli, bet otru valstij stratēģiski nozīmīgo LM vispār bez naudas līdz galam izvazāt Krimas čekistu firmai, bet nekādā ziņā nepārdot starptautiskā izsolē, kur valsts būtu saņēmusi no 500 līdz 700 miljoniem. Citadele, visticamākais, šodien piederētu kādai no pasaules lielākām bankām, bet ne krievijas FSB, LM strādātu, bet Vienotība, kā oficiera ģenšķiks sasit papēžus un nokliedz: есть, Ваше Превосходительство!”

  Kaut arī latviešu valoda man padumjā skolā bija, otrais pēc vēstures, nemīlētākais priekšmets, es lieliski atceros, ko nozīmē rindkopa. Es taču neliku latviešu valsts nozagšanas megaprojektu TECII2. kārta kopā ar lopiem neizdevušos valsts nozagšanas megaprojektu CAF vilcieni, valsts nozagšanas megaprojektu OIK un valsts nozagšanas gigaprojektu, Panikas pandēmija, jo tie nebija savā starpā saistīti, un, ļoti iespējams, ka tika izstrādāti Lubjankas Latvijas nodaļas dažādos kabinetos, bet Citadeli un LM es saliku kopā, tāpēc, ka abos figurēja Reira draudziņš, arī komparķijas funkcioņers, Rungainis un abiem izpildītāji bija vieni, ar to starpību, ka pie LM izputināšanas piedalījās arī Vienotības juristu mafijas mūdzis, Haralds Velmers.
  Par “rindkopa” nozīmi būtu jāzin pat veciem pret latviešiem naida pārņemtiem, prātu izkūkojušiem pedofīliem un čekas ziņotājiem. “NEPĀRTRAUKTA noķengāšana” manī vieš kripatiņu cerības, ka tā es varēšu izglābt kāda nelaimīga, orientieri zaudējušā latvietīša, kuru bija nozombējusi padumjā skola, vai vēl ļaunāk, centieni padumjā armijā izkalpoties krievu oficieru – deģenerātu priekšā, dvēseli.

  0
  0
  Atbildēt

  0

not mii 29.09.2022. 13.27

par šlesi un lembi nešaubos, bet vai ta latviešiem trūks citu zombiju, kas sabāzti vēstniecībās, aģentūrās, ministrijās , visur kur citur. Latvieši vat būt lepni – viņiem ir ne vien dziesmusvētki, bet pilna pakaļa ar zombijiem. Tie visiem šiem ir cienījami cilvēki.

0
0
Atbildēt

0

murrey 29.09.2022. 09.56

Atkal uzsoildīts vecais virums un pie tam ir ļoti nopietnas šaubas par šo sarunu autentiskumu un, ņemot vērā.ka noklausīties bija kādreiz iespējams tikai aktieru ierunātus tekstus, var ar 99.9 % varbūtību apgalvot, ka sarunas ir vismaz rediģētas. Kauns, ka žurnāls “Ir” nolaidies tik zemu, ka publicē šo nožēlojamo paskvilu.

+1
-7
Atbildēt

1

  Andris Vītols > murrey 29.09.2022. 21.31

  Sen tas “IR” būtu tiesā, ja tās sarunas būtu koriģētas Šleseram, Lembergam par sliktu. … Vai tad advokātiem nav ko maksāt par goda aizstāvēšanu, ja ir nauda kārtējās partijas reklāmai.
  .. … Kāpēc Jūs aizstāvat šos darboņus ???

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 30.09.2022. 14.12

  1. Zem žurnālista goda vispār būtu koriģēt sarunas, tik zemu nolaisties var tikai propagandoni.
  2. Kamēr sabiedrība tās nav dzirdējusi, nekādu sarunu nav bijis, pēc definīcijas. Man lielāka vērtība ir pasakai par nufnuf, nafnaf un nifnif.
  3. Kāpēc gan plānprātiņi iedomājušies, ka kāds ies uz tiesu? Ja IR uzspļāva uz Lemberga portretu, tad Lembergs uzspļauj uz IR un tās paskvilantu portretiem.
  4. Ko nozīmē aizstāv? Katrs aizstāv ko nu māk un pat Šlesera un Ušakova sugas un saprāta brāļiem: Zatļeram, Freibergai, Vējonim, Dombrovskim, Pabrikam un Pavļutam aizstāvji atrodas. Kas attiecas uz tiesisku aizstāvību, tāda pienācās arī Ominasis Latvija, par ko, jakobi, čekas sūdu maiss, Maizītis, atņēma pielaidi ministrei Brokai, bet ne par piederību NA.
  5. Par Šleseru, kas ir pretīgs viņa čekas stukača noziedzīgās pagātnes un tagad čekas un krievijas organizētās noziedzības līdzekļu apkalpošanas, viņa seksuālās orientācijas dēļ, viņa kultūras (faktiski nekultūras), kas ir tāda pat, kā viņa mazāk apsviedīgam sugas brālim, Zatļeram un, protams, zagšanas dēļ.
  Lai nu kā, vienmēr lielāku respektu izraisīs nozieguma organizētājs, nekā viņa kājslauķi. Konkrēti piemēri:
  Šļesera grupējums pieņēma lēmumu par UA dalīšanu krievijas bandītiem un FSBešņikiem un Vienotība tās apzinīgi izsniedza pa labi un kreisi, kaut arī no tām valsts saņēma tikai vārītu olu buljonu, praktiski netīru ūdeni, bet visa peļņa tika Vienotības saimņiekiem: Esterkinam, Bernim, Fiļam un Suharenkai, kas UA tirgoja praktiski par 10 000 gabalā un, protams, arī SC un Vienotības kremļa kucēm, sīku “stipendiju” veidā.
  No kremļa caur Itera šefu pienāca rīkojums par ar gāzi darbināmas TEC II 2. kārtas celtniecību un Savicka kājslauķis, Dombrovskis un Vienotība, neskatoties uz visiem speciālistu saprātīgiem pretargumentiem, to dabūja gatavu.
  No kremļa, iespējams, caur komuņjagu cūku, Reira draudziņu Rungaini, pienāk rīkojums, bez kavēšanās atdod nevienam līdz tam nezināmam off-shore firmu fondam Ripplewood Holdings par sviestmaizi valstij stratēģiski nozīmīgo Citadeli, bet otru valstij stratēģiski nozīmīgo LM vispār bez naudas līdz galam izvazāt Krimas čekistu firmai, bet nekādā ziņā nepārdot starptautiskā izsolē, kur valsts būtu saņēmusi no 500 līdz 700 miljoniem. Citadele, visticamākais, šodien piederētu kādai no pasaules lielākām bankām, bet ne krievijas FSB, LM strādātu, bet Vienotība, kā oficiera ģenšķiks sasit papēžus un nokliedz: есть, Ваше Превосходительство!
  Krievu bandīts un čekists, Meļņiks, ar kāju spēra valā Pils vārtus, kad tur bija iemitinājies Zatļers, kurš nekad nepalaida garām iespējas savākt drupačas un uzlaizīt mērces paliekas no visiem čekistu, bandītu un pederastu galdiem.
  Šīs vēlēšanas neko nemainīs, jo čekas finansēto propagandonu nozombētie latvietīši turpinās balsot par latviešu valsti un tautu nīstošiem ienaidniekiem un pat nav būtiski, kas turpinās graut mūsu valsti: maskētais sodomīts Šlesers, kuram ne jau paša talantu dēļ izdevās izvairīties no notriepšanās līdz sūdiem, esot Panikas pandēmijas apoloģētam un centieniem visus beztiesīgos latviešus nošpricēt līdz nāvei, vai atklāts sodomīts Kariņš. Izmaiņas būs tikai pēc fašistisko izdzimteņu krievijas pilnīgas sagrāves, krievu pasaules totālas un globālas deklasēšanas un vairākiem simtiem uz nāvi notiesātiem mūsu bijušiem un esošiem politiķiem un ierēdņiem, to finansētājiem un ideologiem un propagandonu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 30.09.2022. 15.32

  Muļķības. … Rupjības. … Kurš dotu 500… miljonu par LM ???

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 30.09.2022. 19.48

  Vai fekāliju stumdītājiem visiem obligāti jābūt arī lasītnepratējiem un aritmētikas nezinātājiem? Es rakstīju, ka starptautiskā izsolē, par kuru sludinājums būtu ielikts kādā no 100 lielākiem finansu izdevumiem, protams, ne jau “Valkas miljonārs Vents Armands Krauklis”, vai līdzīgā, par Citadeli un LM kopā varēja saņemt 500 – 700 miljonus, jo pirms čekistu publiski piesmietais mēsls, Savicka apteksne Dombrovskis, kopā ar Kamparu un Solncevas bandītiem: Zaharjinu un Segalu, bija uzsākuši vērienīgāko LM izvazāšanu, par ko ziņoja TV3 pētnieciskā žurnālistika, LM vērtība varēja svārstīties ap pus miljardu un arī čekistiem par sviesmaizi atdotās Citadeles vērtība varēja būt līdz pus miljardam.
  Skatos ik dienas, kā tagad tie 99% krievu, kas Putinam stāvus aplaudēja par 50 000 atejās nomočītiem čečenu bērniem, par krievu necilvēku zvērībām Bučā un Mariupolē, tagad mūk no kara, ko paši sarīkojuši, tikai lai apmierinātu savu ģenētiski iemantoto un ieaudzināto vēlmi, pierīties cilvēku asinis un uzreiz domāju, kur muksiet jūs: fiziskie, garīgie un morālie invaļidi, prokremlisko zagļu un pederastu slavinātāji, kad nekur nebūs vairs neviena krievu simbola un atribūta, kad pie Ekvadoras vēstniecības vārtiem apsardze kājām atspārdīs visādas pidrillas, kas būs sadomājušies parazitēt viņu vēstniecībā, kad Venecuēlas, Baltkrievijas, Irānas, z-Korejas fašistiskie režīmi būs beigušies vienā stundā, bet Ķīna, ja jūsu orgāniem nepalaimēsies turpināt savu bezjēdzīgo dzīvi normāla cilvēka organismā, aiziesiet vienkārši gaļā, vai biogāzē.
  p.s. Par LM, kāpēc obligāti bez naudas izvazāšanai līdz galam krimas čekas firmai, bet ne kādam latvietim, kaut vai man, par 500 tūkstošiem, kurus es būtu sagrabinājis un uzsācis tur vismaz, ar to, kas tur vēl nebija nozagts, kaut vai kādu uzņēmējdarbību? Kāpēc komuņjagu cūka, Rungainis, var lemt par latviešu valsts īpašumiem, kaut arī tam, līdzīgi kā komunistiem un komisāriem 1919. bija jābūt likvidētam 1991. gadā kopā ar Reiru, Urbanoviču, Ameriku, Riekstiņu, Rimševiču, Vaivaru, lai latviešu valsts normāli attīstītos, kā laikā no 1920. līdz 1940. gadam?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam