Rindā uz žurnālistu pazemošanu 7

Komentāri (7)

Urga 01.10.2022. 09.33

Atzīsim tomēr, ka pazemošanas process bieži mēdz būt abpusējs. Nepārprotami A.Kiršteina gadījumu neatbalstu, bet, kad žurnālists J.Domburs jebkurā savā raidījumā obligāti premjera virzienā raidīja savu attieksmi, vai tā bija aizvainotība, kurai pieredzējušais žurnālists nekādi nespēja tikt pāri? Manuprāt, diskusiju uzstādījums LTV1 nebija veiksmīgs, drīzāk nebaudāms – rezultātā pēc laika izslēdzu. TV 3 ar E.Bošu un K.Garklāvu vadītāju statusā atrada veismīgāku raidījuma formātu.
Liekas, ka šajās priekšvēlēšanu diskusijās žurnālisti brauca ierastās sliedēs. Necienīga bļaušana un nekaunība ļoti bieži ņēma virsroku. Vai žurnālisti sagatavoti A.Lemberga, A.Gobzema, A.Šlesera blefošanai? Atvainojiet, kāpēc man jāklausās, ka teju A.Lembergs ar I.Emsi mūs ieveda NATO?
P.S. Par nosodījumiem – kad M.Zanders izteica savu nosodījumu premjeram, atcerējos, vai tikai viņš arī nebija autoru kolektīvā (līdzās I.Ijabam), kas uzrakstīja grāmatu par S.Āboltiņu… :)

+3
0
Atbildēt

0

not mii 29.09.2022. 12.57

žurnālisti ir kājslauķi, bet viņiem par to labi maksā. Kāda vaina? – nolaizies un rukā tālāk.

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 29.09.2022. 09.57

Klau, tikpat būtiski – kyr ir likums,kas aizliegtu ieņemt jebkādus,jebkad!!! amatus korupcijā apsūdzētiem,vai aizdomu par korupciju dēļ no amata atlaistiem darmoņiem. Koļegova, putniņš, tad sķēlisti un korumpcijas izcilnieki AM- tas ir nenormāli. Nu ir.

Mani lamā par kremlisti,kamēr īstie kremlisti ir tie,kuri pat nedomā,ka korupcija ir kas slikts.

Mediji mums nestāsta,cik mūsu naudas aizplūst krievijas un putinistu uzņēmēju kabatās. Ar valsts svētību,protams.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 29.09.2022. 09.54

Nra šodien raksta,ka tieši Kiršteins beidzot ir izdarījis to,ko šīs koalīcijas deputātiem vajadzēja izdarīt pirms 4 gadiem. Proti, pieņemt likumu,kas regulētu tiesības kļūt par deputātiem. Lai par deputātiem nekļūtu bijušie čekisti,čekas stukači, kp biedri,intetfrontisti, cilv. bez augst.izgl. utt.

Ltv1 raidījumā 1:1 V.VFreiberga mibēja faktu,ka kādas,nenosaucot vārdā,partijas reklāmā minēts,publicēts,ka jāgāž kariņa levita režīms. Ja tā ir,tad kur mediji,kur valsts drošības iestādes,ja pirms vēlēšanām tiek aicināts gāzt valsts varu?
Kamēr žurnālisti pucē savas spalvas un cīnās par MAF naudām- tik kliedzošas lietas palaistas garām. Kā tā var būt. Man ir vai nav tiesības apgalvot,ka šī valsts ir uz sabrukšanas robežas,ja tik būtiskas esošās kārtības apdraudējuma lietas varas cilvēki -iestādes,amatpersonas nepamana?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 29.09.2022. 07.49

Starp citu,esmu ievērojusi,ka mani šausmīgi pazemi,ja man melo. Ja pieķeru,ka ar mani manipulē. Tad ir tāds pazemojums un tāda bezspēcība…..
Sabiedriskie mediji to man regulāri sagādā.

Jo par privātajiem ,to pašu puaro vai nra ,es domāju,ka tas ir privātu cilvēku viedoklis- jāfiltrē,kamēr sabiedriskajiem medijiem būtu jābūt tīrākiem un dzidrākiem par bērnu asariņām….

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 29.09.2022. 07.39

Bet- pavisam noteikti uzskatu,ka mediji Latvijā ir pērkami un ir pilnībā politiķu kobtrolēti. Tāpēc arī tāda politiķu attieksme – mēs jums maksājam un jūs mums klausīsiet.

Mums – sabiedrībai, nodokļu maksātājiem,neviens nav izskaidrojis ,kas ir Mediju Atbalsta Fonds. Cik lielus finanšu līdzekļus,pēc kādiem kritērijiem,kādiem medijiem piešķir. Kuri cilvēki,ar kādu politisko piederību šos līdzekļus piešķir.

LTV ,visus sabiedriskos medijus uzskatu par politiķu klēpja sunīti. Kozins meloja kā gebelss,bet skatītājiem tā arī neatvainojās. Melot ltv Panorāmā un pēc tam ar gļēvu ieralstu tviterī – kur ir cita auditorija it kā atvainoties- tā nav žurnālista, patiesobas nesēja cienīga rīcība.

Ltv redaktores rudušas ideoloģiskās pārliecības par minoritāšu tiesību manifestāciju ltv1 un citu – daudz svarīgāku un būtiskāku problēmu noklusēšana,ignorēšana….

Rožukalne manā vērtējumā ir katastrofa. Tas ir nenormāli,cik ciniski tieši viņa gremdē ticību žurnālistiem.

Tā kā- par 101% piekrītu visam šajā rakstā paustajam,bet klāt lieku savu viedokli par mediju varas vājumu, nespēku,neuzticamību Latvijā.

Jā un lūdzu – ar ko atšķiras LŽ Asociācija no LŽ Savienības?

+3
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 29.09.2022. 07.17

FB komentāros kiršteins mani nolamāja par komunisti,kura to tik domā,kā aplaupīt citus. Tāpēc,ka diskusijā par to,cik pareizi vai nepareizi bija dibinoties Latvijas valstij nacionalizēt daudzus vācbaltiem piederošus īpašumus,es rakstīju,ka tas drīzāk bija pareizi nekā nepareizi.
Apzinoties,ka neesmu visvarens liellops – politiķis,es neatļāvos FB komentārā uzrakstīt,ka politiķi jau arī tādi komunisti ir-sev ņem no kopējā katla cik grib un cik var paņemt.

Tā kā kiršteins ,vispār neviens politiķis mani nepārsteidz. Nu labi – pārsteidz,šokē atkal un atkal,bet tāpēc ka esmu naiva. Kas ir lielāks ļaunums – bondars,kaimiņš,petraviča u.c. 99 gabali vai nesaturīgais kiršteins – lūk,nezinu.

+1
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam