Krišjānis Kariņš: Mana darbība ir visiem zināma un prognozējama

11

Komentāri (11)

Jānis Lakijs 02.10.2022. 07.51

Uz šo brīdi (2. okt. plkst 8.00) pirmo reizi pa ilgiem gadiem Latvijā iezīmējas iespēja izveidot valdību bez Vienotības un tās kloniem (Progresīvie, atparisti) un bez krievu partijām.

0
-4
Atbildēt

0

Finegans 28.09.2022. 19.35

Kremļa suņi rej, bet karavāna (Vienotība) iet tālāk.

+3
-3
Atbildēt

3

  Sskaisle > Finegans 28.09.2022. 22.00

  Nu beidz. Pat negrasos sākt uzskaitīt tos JV valstiskos lēmumus,kuri Latvijas valsti un sabiedrību tuvina iznīcībai.
  Ja tev trūkst kritiskās domāšanas,tad tāpēc tavi līdzcilvēki nav kremļa suņi. Tikpat labi tevi var ieskaitīt noderīgos muļķos,vai kremļa aitās….
  Vienas absolūtas patiesības nav. Uzticamu ticamu mediju mums nav un tzd nu katrs spriež pēc savas saprašanas.
  Jā mani baida šļesera mafija,bet tas nenozīmē,ka man ir mazāk baiļu no JV.

  Šovakar redzēju tādu plakātu – pavļuts no A/par un apakšā sauklis – mēs izglābām dzīvības. No tāda cinisma man elpa aizrāvās. Jā un atkal kritās cukurlīmenis un pārņēma nelaimes sajūta.

  Valdošā koalīcija ir pamatoti pelnījusi tautas dusmas un naidu.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Finegans 28.09.2022. 22.04

  Un vēlreiz. Tikko ziņās lasīju,ka Latvijas valdība ir piešķīrusi dāsnāko atbalstu enerģētikas krīzes pārvatēšanai ES. Varbūt.

  Ir tikai tāds bet- tas atkal tiks bagātajiem un ļoti bagātajiem. Jo nākamajā rakstā minēts,ka ja onkulis un tante grib pabalstu- vienam no viņiem jāpārdod dzīvoklis. Nepārdosi – sprāgsti nost…

  Nu tādi tie politiķi glābēji….maigi sakot sūdabrāļi, tieši sakot – īstākie kremlinisti!

  Ak, u n par iepirkumiem nbs esot uztraukums jāceļ. Bet to jau nestāstīs. Noslepenos…

  Nu tā… ar mums kremļa suņiem, dusmas nerimstas…

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  kolpants > Finegans 29.09.2022. 09.50

  учитывая, как сейчас массово везде продвигается этот нарратив “кто критикует, тот путинист, кремлевский тролль” и т.д., начинаешь верить, что есть не только пригожинские тролли.
  Уж очень это массово и заметно

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Eduards Kalniņš 28.09.2022. 17.44

Ir arī jāatceras par Vienotības vēsturi, jo pēdējie 4 gadi nav viss ko no sevis izsaka Vienotība.
Kad tā tiks pie lielākas varas, būs atgriešanās atpakaļ pie tās pašas visatļautības – https://parkobalsot.lv/saeimas-velesanas/

0
-3
Atbildēt

0

Zinta Arista Zemzare 28.09.2022. 15.05

Es pavisam par primitīvām lietām – man vairāki sakņu un augļu mazie tirgotāji, kad prasu čeku par nopirkto, ir atzinušies: ja viņiem būs jāmaksā nodokļi, tad viņiem nebūs iespēja izdzīvot. Un viņi tirgo un nemaksā. Un mazais veikaliņš arī veido divējādus čeku paveidus: viens tiem, kas maksā atklātā naudā, otrs -kas maksā ar čeku.
Tad ko darīt – skatos izmisušajās tirgotājas acīs, ka viņa nevar izdzīvot, ja būtu nodokli maksājusi ???!!!???

0
-2
Atbildēt

3

  kolpants > Zinta Arista Zemzare 28.09.2022. 16.34

  На этот счет на латделфи большинство высказалось крайне категорично-они воруют у страны и у нас. Если не могут поставить бизнес, чтобы зарабатывать и платя налоги, то им не место в бизнесе, пусть закрываются!

  Хотя есть сугубо личное субъективное мнение, что большинство комментаторов на латделфи – чиновники, у которых вообще смутное понимание о реальном бизнесе. И они считают, что их зарплаты просто появляются в бюджете, а откуда в бюджете деньги, это уже второй вопрос. А все, кто в бизнесе, только и думают, как украсть, чтобы чиновникам меньше денег для зарплат было

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Zinta Arista Zemzare 28.09.2022. 18.46

  Kamēr par smagiem noziegumiem pret latviešu valsti nav atjaunoti nāvessodi un mūsu svēto zemi joprojām bradā godmaņi, gaiļi, birkavi, freibergas, zatļeri, dombrovski, pabriki, šleseri, kazlovski, rinkēviči, vējoņi, pavļuti utt, mana svēta pārliecība, ka optimizēt nodokļus un naudas sodus ir katra Latvijas Pirmās pakāpes pilsoņa goda lieta. Ņemot vērā to neliešu valstij sagādātos nu jau pāri simtam miljardu lielos zaudējumus un nekad neatgūstamos reputācijas zaudējumus, privilēģiju nodrošināšanu interventiem un to atvasēm un jaunu nelegāļu ievazāšanu valstī, pat daudzu miljonu apjomīgo kontrabandu, tāpat arī bagātnieku narkotiku, kokaīna, tirgošanu, ja vien to nav pastrādājušas amatpersonas, nevajadzētu uzskatīt par baisiem noziegumiem. Nedzīvojam taču tiesiskā Norvēģijā, kur politiķiem zagt ir kauns.
  Normālās valstīs, kuru vadības uzskata, ka iedzīvotāju bagātība ir valsts bagātība, nekad VID nestrādās trīs reizes vairāk darbinieku, nekā Igaunijā, kur necenšas sagādāt siles valdošās parķijas darboņu radiem, paziņām, ziedotājiem, padomdevējiem un ziliem draudziņiem, jo nodokļu administrēšana izmaksās vairāk, nekā valsts kase ieņems. Idiotisma kalngals, apgrūtināt saņemt depozītu par nodoto taru. Valstij katram iepakojumam vajadzēja uzlikt nodokli un to daudzos pieņemšanas punktos, īpaši pie lielveikalim, varētu nodot ikviens, pat ja tā ir no meža atnesta pudele bez uzlīmes un ja nav nosmērēta, lai sanitārs nopelna aliņam. Arī šeit administrēšana paņem sev visu peļņu. Kāpēc Tallinā iedzīvotāji sabiedriskā brauc bez maksas, tāpēc, ka biļešu tirgošanu, kontrolieru darba apmaksa un cilvēku neērtības drīzāk rada zaudējumus, nekā valsts subsīdijas, ar kurām valdība tāpat neskopojās, ne krievu RD laikā, ne tā saukto latviešu.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Zinta Arista Zemzare 28.09.2022. 22.09

  Man ir paziņa- pirms 2 gadiem bojā gāja viņas vīrs. Palika ar 2 pusaudžiem bērniem,kredītu par māju un iesāktu viesu māju. Es nezinu,kā viņi izdzīvos. Nu es varu atslēgt elektrību. Vai varu padzīvot pue drauga kādu mēnesi. Galu galā varu pārdot dzīvokli un aizbraukt no valsts. Man ir varianti,bet cik simtiem tūkstošiem cilvēku nav variantu? Tie nabagu mediķi palika bešā. Skolotāji un b/d audzin. arī.
  Kā tie dzīvos?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

kolpants 28.09.2022. 11.30

Es četrus gadus esmu vadījis valdību.

Поэтому вопрос очень простой-почему за последние 3 года темпы развития экономик Литвы и Эстонии были в 7 (семь !!!!!) раз выше, чем тепм разития экономики Латвии

0
-4
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam